پرسپولیس با برد به رختکن رفت
تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم نسف قارشی رفت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم فوتبال نسف قارشی رفت که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع قرمزها در نیمه نخست به پایان رسید.

گادوین منشا، مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس توانست در دقیقه ۲۱ برای سرخپوشان گلزنی کند. حرکت سه نفره دیدنی در سمت راست و در ادامه ارسال وحید امیری با ضربه سر گادوین منشا به گل اول پرسپولیس تبدیل شد. این دیدار در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به نفع پرسپولیس به پایان رسید.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با رییس فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حمیدرضا گرشاسبی امروز با حضور در فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد.

طرفین در این نشست درباره مسائل روز فوتبال صحبت کردند.

بر این اساس مقرر گردید در صورتیکه کنفدراسیون فوتبال آسیا موافقت کند دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل یک روز زودتر در ورزشگاه آزادی برگزار شود در غیراینصورت مسابقه در همان روز اعلام شده قبلی به انجام می رسد.

در رقابت های قایقرانی کاپ ۲ جهانی عادل مجللی با اختلاف کم مدال برنز را از دست داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  در جریان این رقابت ها که به میزبانی آلمان برگزار می شود، عادل مجللی در فینال A کانوی یکنفره ۲۰۰ متر مردان با زمان ۴۱.۱۰۷ ثانیه پس از قایقران روسی و ۲ قایقران از آلمان در رده چهارم جهان قرار گرفت.

پیش از این در فینال کانوی دو نفره ۵۰۰ متر مردان عادل مجللی و علی اجاقی با زمان ۱:۴۶.۴۴۶ هشتم شدند.

در کایاک یکنفره ۲۰۰ متر مردان علی آقامیرزایی در فینال C با زمان ۳۸.۱۹۳ ثانیه نهم شد و در مجموع در رده بیست و هفتم جهان قرار گرفت.

در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر بانوان فاطمه کرمجانی در فینال C با زمان ۵۴.۵۴۶ ثانیه جایگاه نهم را کسب کرد و در مجموع بیست و هفتم جهان شد.

در کانوی یکنفره ۲۰۰ متر مردان علی اجاقی در فینال B با زمان ۴۳.۵۳۲ ثانیه ششم و در مجموع پانزدهم جهان شد.
 
در فینال B کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر مردان محمدنبی رضایی با زمان ۳:۵۶.۱۷۷ دقیقه چهارم و در مجموع سیزدهم جهان شد.
 
در فینال C کایاک یکنفره ۵۰۰ متر بانوان هدیه کاظمی با زمان ۱:۵۶.۱۳۲ دقیقه هفتم شد. با این نتیجه کاظمی در رده بیست و پنجم جهان قرار گرفت.

در رقابت فینال B کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان علی آقامیرزایی و امین بوداغی در رده هشتم قرار گرفتند و در مجموع جایگاه هفدهم کاپ ۲ جهانی را کسب کردند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران از طریق مجری اسپانسری باشگاه به دنبال پرداخت مطالبات بازیکن پیشین تیم و جلوگیری از جرایم جدید از جمله کسر امتیاز است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به ابراز نگرانی‌های هواداران و پیگیری رسانه‌ها در ارتباط با پرونده آنتونی گولچ به اطلاع می‌رساند؛ باشگاه پرسپولیس پیگیری‌های خود برای بستن این پرونده و تامین منابع مالی مورد نیاز را پیش از این آغاز کرده و این موضوع تا حل قطعی آن ادامه دارد و جای نگرانی نخواهد بود.

باشگاه پرسپولیس، بستن پرونده‌هایی از این دست را در دستور کار خود قرار داده است. تاکنون در موارد متعددی این امر انجام شده که بدیهی است، بار مالی مضاعفی را برای باشگاه ایجاد می‌کند ولی با توجه به ضرورت، در اولویت قرار می‌گیرند. این پرونده نیز در زمره این موارد است و باشگاه اجازه بروز مشکل از این ناحیه را نخواهد داد.

درمورد آنتونی گولچ، تامین مالی از طریق مجری طرح اسپانسری باشگاه در برنامه است تا با پرداخت مبلغ مورد نظر در موعد مقرر از بروز محرومیت یا کسر امتیاز جلوگیری به عمل آید. با توجه به اقدامات صورت گرفته از سوی باشگاه در مراجع بین‌المللی و رایزنی‌های انجام شده که پیش از این انجام شد، حکم اولیه با تخفیف روبرو شد.

سوارکار ارزنده کشورمان در رده بزرگسالان افتخار آفرید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آریانا روانبخش سوارکار ارزنده کشورمان  در رده بزرگسالان در مسابقات Csi۴* افتخار آفرید.

این‌مسابقات در سه رده

 ۱۴۰ CSIU۲۵ EY Cup

 ۱۴۵ گراند پرى CSIU۲۵ EY Cup Final

 ۱۴۰ CSI۴* Wiesbaden

برگزار شد که روانبخش در هر سه رده به بر روس سکوی قهرمانی ایستاد.

مقام دوم در رده ۱۴۰ CSIU۲۵ EY Cup

مقام سوم در رده ۱۴۵ گراند پرى CSIU۲۵ EY Cup Final

مقام دوم در رده ۱۴۰ CSI۴* Wiesbaden

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن