خبرخوان تلکسیران شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

هوگوپوشان کشورمان ۱۴ مدال طلا، ۶ نقره و ۴ برنز کسب کردند

هوگوپوشان کشورمان 14 مدال طلا، 6 نقره و 4 برنز کسب کردند
  رقابت‌های نوجوانان تکواندوکار در تورنمنت بین‌المللی ترکیه دقایقی پیش به پایان رسید و دختران کشورمان در این روز موفق به کسب ۴ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز شدند تا جمع مدال های هوگوپوشان ایرانی به ۲۴ برسد.  

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پنجمین دوره تورنمنت بین‌المللی ترکیه از روز یکشنبه – ۲۲ بهمن‌ماه با حضور ۲۴۰۰ شرکت کننده در دو بخش کیوروگی و پومسه و در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به مدت ۴ روز پیگیری می‌شود که از این تعداد ۷۰۱ نفر (۳۸۵ پسر - ۳۱۶ دختر) در رده سنی نوجوانان حضور دارند.

تیم‌های ملی تکواندو نوجوانان دختر و پسر کشورمان که با تصمیم کادرفنی و برای حضوری قدرتمند در مسابقات کسب سهمیه المپیک و قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۸، در تورنمنت بین‌المللی ترکیه (G۱) شرکت کردند موفق به کسب ۱۴ مدال طلا، ۶ نقره و ۴ برنز شدند.

مبارزات نوجوانان پسر روز گذشته (دوشنبه) و طی یک روز برگزار شد و پیکارهای گروه دختران نیز در ۵ وزن نخست روز گذشته و در ۵ وزن پایانی امروز (سه شنبه) پیگیری شد.

امروز و در روز پایانی رقابت های نوجوانان، کوثر اساسه و مبینا شاکری (وزن ۵۵- کیلوگرم)، کیمیا همتی و مهسا کیادلیری (وزن ۵۹- کیلوگرم)، یلدا ولی‌نژاد (وزن ۶۳- کیلوگرم)، آناهیتا توکلی (وزن ۶۸- کیلوگرم) و یلدا رنجبر (وزن ۶۸+ کیلوگرم) به عنوان آخرین نمایندگان ایران بر روی شیاپ‌چانگ رفتند که در نهایت ۴ مدال طلا (مبینا شاکری، کیمیا همتی، آناهیتا توکلی و ولی‌نژاد)، یک نقره (مهسا کیا دلیری) و یک برنز (یلدا رنجبر) به اندوخته های خود اضافه کردند تا جمع مدال های دختران به ۱۱ برسد.

نوجوانان دختر روز گذشته نیز ۲ مدال طلا (مهلا مومن‌زاده و غزل سلطانی)، ۲ نقره (مریم حاجی علیزاده و نرگس میرنورالهی) و یک برنز (مبینا کلی‌وند) را به خود اختصاص داده بودند. زهرا علیزاده، مریم ملکوتی‌خواه، فاطمه جعفری و کوثر اساسه نیز موفق به کسب مدال نشدند.

فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی، نیلوفر صفریان، سیده زهرا حسینی، زهرا باباخانلو به عنوان مربی و لیلا سلیمی به عنوان مربی بدنساز هدایت این تیم را برعهده دارند.

تیم‌ملی نوجوانان پسر کشورمان نیز در این رقابت ها موفق به کسب ۸ مدال طلا (حسین لطفی، امیر ولی‌پور، امیرسینا بختیاری، حامد اصغری، محمدمهدی عمادی، امیرحسین بهرآبادی، محمدعلی خسروی و نیما مهرعلی)، ۳ نقره (امیرحسین مهاجری، اشکان زحمتکشان و محمد خانی) و ۲ برنز (آرین آرش و عرفان مرادی) شدند. ابوالفضل حاتمیان و علیرضا یعقوب تبار نیز از کسب مدال بازماند.

وحید عبدالهی به عنوان سرمربی، رشید فتاحی به عنوان مربی و وحید ناصری به عنوان مربی بدنساز کادر فنی این تیم را تشکیل داده‌اند. محمدرضا زوار نیز مدیرفنی تیم می‌باشد.
لینک کوتاه : https://goo.gl/ieBhsT
هوگوپوشان کشورمان ۱۴ مدال طلا، ۶ نقره و ۴ برنز کسب کردند

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن