برگزاری دوره‌های آموزشی در استان‌های کشور
کمیته آموزش از برگزاری دوره های آموزشی در استان‌های کشور خبر داد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، یک دوره کلاس مربیگری آموزش درجه C فوتبال به مدرسی امیر حسین پیروانی در تهران از روز ۱۳ اسفند ماه آغاز شده و تا ۲۵ اسفند نیز ادامه خواهد داشت.

یک دوره کلاس مربیگری سطح یک فوتسال به مدرسی علی صانعی از ۱۹ تا ۲۳ اسفندماه در تهران برگزار می شود.
غلامعلی هنرپیشه یک دوره یک دوره کلاس مربیگری سطح یک فوتسال را از ۲۳ تا ۲۷ اسنفد ماه در فارس تدریس می کند.
یک دوره کلاس مربیگری آموزش درجه C فوتبال به مدرسی علی اکبر صادقی نیا از ۱۹ تا ۲۵ اسفند ماه در تهران برگزار می شود.
گفتنی است، حسن صالح یک دوره کلاس یک دوره کلاس مربیگری آموزش درجه C فوتبال را از ۱۳ تا ۱۹ اسفند ماه در حوزه جنوب غرب تهران تدریس می کند.
لازم به ذکر است، یک دوره یک دوره کلاس مربیگری سطح یک فوتسال بانوان به مدرسی پروانه کران خسروی  از ۱۹ تا ۲۳ اسفند ماه در شیراز برگزار می شود.
سید محمد مختاری نیز یک دوره کلاس مربیگری آموزش درجه C فوتبال را در مریوان کردستان از ۱۹ تا ۲۵ اسفند ماه را تدریس می کند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس با رییس فدراسیون فوتبال دیدار کرد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حمیدرضا گرشاسبی امروز با حضور در فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کرد.

طرفین در این نشست درباره مسائل روز فوتبال صحبت کردند.

بر این اساس مقرر گردید در صورتیکه کنفدراسیون فوتبال آسیا موافقت کند دیدار برگشت پرسپولیس و الدحیل یک روز زودتر در ورزشگاه آزادی برگزار شود در غیراینصورت مسابقه در همان روز اعلام شده قبلی به انجام می رسد.

پنجمین اردو تیم ملی بسکتبال نوجوانان برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  پنجمین اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان ۲۰۱۹ باحضور ۲۰ورزشکار ازنهم خرداد در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی زیر نظر علی آرزومندی سرمربی تیم آغاز میشود وتا دوازدهم خرداد ماه جاری ادامه می یابد.

نشست خبری سرپرست سازمان ورزش شهرداری امروز با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نشست خبری محمد صادق حسنی سرپرست سازمان ورزش شهرداری امروز با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. 

حسنی در این نشست با اشاره به فعالیت های سازمان ورزش شهرداری اظهار داشت: با توجه به اینکه سازمان ورزش شهرداری فعالیت های زیادی درخصوص ترویج ورزش همگانی انجام می دهد اما فعالیت ها جذابیت خبری برای رسانه ها ندارد. سازمانی هستیم که فعالیت های ما سوددهی اجتماعی دارد که آسیبی در کنار فعالیت های ما دیده نمی شود. شاید خیلی از رشته های حرفه ای و قهرمانی باشند که برای ما افتخارآفرینی کنند ولی در نهایت خیلی از ورزشکاران در میانسالی دچار مشکلاتی خواهند شد.

وی در ادامه افزود: آنچه که در سازمان ورزش شهرداری انجام می گیرد برای جامعه فایده دارد از بعد سرمایه های اجتماعی و انسانی کاملا سوددهی داریم و می توانیم روح جامعه را پر از نشاط کنیم. وجود برنامه های ورزش شهرداری می تواند بهترین کمک را به جلوگیری از آسیب های اجتماعی کند. 

حسنی گفت: یکی از ماه هایی که می توانیم در آن فعالیت های خود را بیشتر کنیم ماه مبارک رمضان است. برخلاف چیزی که در جامعه جا افتاده باید در ماه رمضان مردم بانشاط تر باشند و ما نیز در برنامه های خود سعی خواهیم کرد با برگزاری مسابقات در رویدادهای فرهنگی و ورزشی در این ماه اوقات پرنشاطی را برای مردم رقم بزنیم. هدف ما این است شب های تهران را به شب های زیبایی تبدیل کنیم و خانواده ها نیز در برنامه های افطار تا سحر حضور جدی داشته باشند. ما بیش از ۴۰۰ مجموعه ورزشی در تهران برای این منظور در اختیار خانواده ها قرار داده ایم که خوشبختانه با استقبال خوب مردم روبرو بوده است. ظرفیت حضور مردم در بعضی از مجموعه ها با روزهای تعطیل برابری می کند. ما با ایجاد پردیس های تفریحی و ورزشی در مناطق ۲۲ گانه تهران و بیش از ۲۰۰ برنامه خدمات رایگان به مردم ارایه خواهیم داد.

سرپرست سازمان ورزش شهرداری با اشاره به برگزاری مسابقات ویژه بانوان در ماه مبارک رمضان خاطرنشان ساخت: بانوان تهران امسال استقبال خوبی از رقابت های تیمی و انفرادی انجام دادند. بیش از ۵۰ هزار بانوی ورزشکار در کلیه مسابقات ما حضور خواهند داشت. بانوان در بیش از ۱۷ رشته ورزشی از قبیل شطرنج، تنیس روی میز، والیبال، بسکتبال و فوتسال فعالیت خواهند کرد که در رشته های تیمی همه مقاطع سنی مسابقات را برگزار خواهیم کرد. قهرمانی فوتسالیست های بانوان ما در مسابقات قهرمانی آسیا باعث شده که از این رشته استقبال بیشتری صورت گیرد. همچنین اتفاق خوبی که در شهرداری منطقه ۱۶ رخ داده این است که مسئولین این شهرداری یک سالن ورزشی را به نام فرشته کریمی نامگذاری کردند که این مسأله باعث خواهد شد انگیزه بانوان ما بالاتر رود و این اتفاق باید در سراسر کشور رخ دهد. 

وی همچنین در ادامه افزود: ما بیش از ۷۰ هزار ورزشکار در سراسر تهران نیز در بخش آقایان خواهیم داشت که مسابقات آنها در حال برگزاری است. برای اولین بار نیز جام فوتسال احزاب در این ماه مبارک برگزار خواهد شد. براساس چیزی که پیش بینی کرده ایم در کلیه فعالیت های سازمان ورزش شهرداری بیش از یک میلیون نفر حضور خواهند داشت. 

حسنی گفت: ارایه خدمات تفریحی و ورزشی نیز از دیگر اقدامات شهرداری در این ماه مبارک است که خانواده ها می توانند در بسیاری از ورزشگاه های تحت نظارت شهرداری از افطار تا سحر از آنها استفاده کنند. به دنبال آن هستیم در مکان هایی که نماز عید فطر برگزار خواهد شد جشنواره های ورزشی را برگزار کنیم و قصدمان از این کار آشنایی بیشتر مردم با فعالیت های سازمان ورزش شهرداری است. مطلوب ما این است که همه تهرانی ها از خدمات ورزشی بیشترین بهره را ببرند و امر ورزش در سبد خانواده ها نهادینه شود. با اقداماتی که انجام خواهد گرفت می توان گفت نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد فعالیت های ورزشی ما بیشتر خواهد بود و تخفیفات ویژه ای را نیز برای مردم در ماه مبارک رمضان درنظر گرفته ایم. 

وی افزود: تفریحات ورزشی ما فقط به ماه مبارک رمضان ختم نخواهد شد و بعد از این ماه نیز برنامه های تابستانی خود را آغاز خواهیم  کرد. چیزی که برای ما در ورزش شهرداری ترسیم شده این است که در خصوص ورزش همگانی فعالیت کنیم ولی از فدراسیون ها می خواهیم با همکاری دو طرفه با سازمان ورزش شهرداری بهترین استعدادها را در رشته های مختلف شناسایی کنند که ما بتوانیم به آنها خدماتی را ارایه دهیم. طرح خوبی را برای جام جهانی ۲۰۱۸ در نظر گرفته ایم و قصدمان این است که در برخی از پارک های در سطح تهران مردم بتوانند در جمعی صمیمانه بازی های جام جهانی را نظاره گر باشند که البته این امر نیازمند مساعدت ارگان های دیگر است.

حسنی درخصوص وضعیت صحنه های ورزشی تحت اختیار شهرداری اظهار داشت: اگر بخواهیم به طور کل همه فضاهای ورزشی که در تهران وجود دارد محاسبه کنیم به ازای هر نفر شهروند تهرانی یک متر مربع فضای ورزشی وجود دارد. در حال حاضر وجود ۱۰ درصد از مردم تهران در بحث ورزش همگانی مشارکت دارند و به دنبال آن هستیم که تا پایان سال مشارکت مردم به ۲۵ درصد ارتقاء پیدا کند. تهران هم اکنون با یک شهر ورزشی فاصله زیادی دارد، همه برنامه های ما بر این است تا پایان سال تغییرات چشمگیری را در خصوص مشارکت مردم در بحث ورزش ایجاد کنیم.

سوارکار ارزنده کشورمان در رده بزرگسالان افتخار آفرید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آریانا روانبخش سوارکار ارزنده کشورمان  در رده بزرگسالان در مسابقات Csi۴* افتخار آفرید.

این‌مسابقات در سه رده

 ۱۴۰ CSIU۲۵ EY Cup

 ۱۴۵ گراند پرى CSIU۲۵ EY Cup Final

 ۱۴۰ CSI۴* Wiesbaden

برگزار شد که روانبخش در هر سه رده به بر روس سکوی قهرمانی ایستاد.

مقام دوم در رده ۱۴۰ CSIU۲۵ EY Cup

مقام سوم در رده ۱۴۵ گراند پرى CSIU۲۵ EY Cup Final

مقام دوم در رده ۱۴۰ CSI۴* Wiesbaden

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن