تبلیغات در تلکسیران

دو خرید جدید برای پدیده خراسان


باشگاه پدیده در راستای تقویت تیم خود دو بازیکن جدید را به خدمت گرفت.
دو خرید جدید برای پدیده خراسان

ورزش سه:  در راستای سیاست جذب بازیکنان جوان از سوی کادر فنی نماینده لیگ‌برتری مشهد، امیر منصوریان مدافع چپ خونه‌به‌خونه بابل و خیبر خرم‌اباد با عقد قراردادی 2ساله به پدیده خراسان پیوست.

مدافع چپ خرم‌آبادی جدید پدیده فصل گذشته در 15 بازی برای خونه‌به‌خونه به میدان رفت.

همچنین فرشاد هاشمی، بازیکن جوان و آینده‌دار فوتبال ایران با عقد قراردادی به باشگاه پدیده پیوست.

به این ترتیب هاشمی که سابقه بازی در تیم‌های مشکی‌پوشان، پرسپولیس و نفت تهران را در کارنامه دارد، در لیگ برتر هجدهم با لباس پدیده خراسان به میدان خواهدرفت.

پیغام غیرمستقیم رونالدو برای مسی از پکن


کریستیانو رونالدو این روزها در چین حضور دارد و مشغول اجرای برنامه های تبلیغاتی کمپانی نایکی است.
پیغام غیرمستقیم رونالدو برای مسی از پکن

ورزش سه: کریستیانو رونالدو این روزها در چین حضور دارد و مشغول اجرای برنامه های تبلیغاتی کمپانی نایکی است.

پس از 9 سال، رونالدو تصمیم به ترک رئال گرفت و از این پس او را با پیراهن یوونتوس خواهیم دید. چالشی جدید در فوتبال ایتالیا که برخی آن را یک ریسک بزرگ برای فوق ستاره پرتغالی می دانند.

رونالدو این روزها به دور از هیاهوی انتقالش به یوونتوس در پکن حضور دارد و در برنامه های تبلیغاتی مختلف نایکی شرکت می کند. در جدیدترین پست اینستاگرامی رونالدو، او در یکی از نمایندگی های نایکی در پکن و در محاصره پیراهن ها و کفش های این کمپانی دیده می شود.

روی یکی از این پیراهن ها به وضوح کلمه "GOAT" دیده می شود که در دنیای فوتبال، مخفف بهترین فوتبالیست همه دوران هاست. اخیرا در انگلیس این لقب را به مسی داده اند که با واکنش منفی دوست داران رونالدو وخود این بازیکن روبرو شد.

به عقیده بسیاری، پیراهن GOAT در تصویر زیر، یک پیغام غیرمستقیم از جانب رونالدو برای مسی است و اینکه او بداند که بهترین فوتبالیست تاریخ چه کسی است.

برانکو: جانشین امیری، آخر هفته مشخص می‌شود


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تأسف از جدایی وحید امیری، او را یکی از بهترین بازیکنان تیمش در دو سال گذشته دانست.

تسنیم: برانکو ایوانکوویچ در مورد آخرین وضعیت تیمش در فاصله یک هفته مانده به شروع مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: شرایط تیم از هر نظر عالی است. بازیکنان سخت در حال تمرین هستند و در شرایطی وارد مسابقات می‌شویم که چهار بازیکن اصلی‌مان را از دست داده‌ایم، با این حال این انتظار را از بازیکنان تیمم دارم که برای فصل جدید مسابقات آماده باشند تا شروع خوبی داشته باشیم.

وضعیت سروش به‌زودی مشخص می‌شود

وی درباره وضعیت سروش رفیعی و اینکه او در نهایت در نیم‌فصل راهی کدام تیم خواهد شد، تصریح کرد: سروش بیش از یک هفته است که با ما تمرین می‌کند و به‌زودی در مورد تیم نیم‌فصل او تصمیم خواهیم گرفت.

امیری در قهرمانی‌های ما نقش پررنگی داشت

سرمربی تیم پرسپولیس در واکنش به جدایی وحید امیری از تیمش عنوان کرد: برای وحید بهترین آرزوها را دارم. او از بهترین نفرات تیم من بود و در دو قهرمانی که کسب کردیم، نقش پررنگی داشت. فقط می‌توانم برای وحید آرزو کنم تا بهترین کیفیت خودش را در باشگاه ترابزون اسپور ارائه دهد.

از جدایی 4 بازیکن ضربه می‌خوریم

برانکو در پاسخ به این پرسش که «فکر نمی‌کنید جدایی بازیکن مهمی چون امیری از پرسپولیس به این تیم ضربه بزند؟»، یادآور شد: همان‌طور که گفتید وحید بازیکن مهمی برای پرسپولیس بود و قطعاً جدایی‌اش روی تیم ما تأثیر خود را خواهد گذاشت. ما چهار مهره اصلی‌مان را از دست دادیم و طبیعی است که از این مسئله ضربه بخوریم، با این حال دیگر بازیکنانم تمام تلاش خود را خواهند کرد تا همه چیز خوب پیش برود.

جانشین امیری آخر هفته مشخص می‌شود

وی در مورد اینکه برای جانشینی امیری چه بازیکنی را در تیمش مدنظر دارد، گفت: در این مورد باید تا آخر هفته منتظر بمانید. در بازی با پدیده مشخص می‌شود که چه بازیکنی جانشین امیری در ترکیب اصلی خواهد شد.

سوپرجام دیروز بود!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان راجع به اینکه آیا به تاریخ دیگری برای برگزاری سوپرجام فکر می‌کند یا نه، تصریح کرد: سوپرجام برای ما دیروز بود و تمام شد و رفت. ما دیگر به سوپرجام فکر نمی‌کنیم. تأکید می‌کنم این مسابقه دیروز بود و دلیلی ندارد دیگر به آن فکر کنیم.

طغیان اینستاگرامی کریم بنزما


به نظر می رسد اتفاقات روزهای اخیر به شدت باعث ناراحتی کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید شده است.
طغیان اینستاگرامی کریم بنزما

ورزش سه: به نظر می رسد اتفاقات روزهای اخیر به شدت باعث ناراحتی کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید شده است.

 عملکرد کریم بنزما در فصل گذشته و البته جدایی زین الدین زیدان باعث شد بسیاری بر آن باشند که این آخرین فصل حضور او در برنابئو بوده است و به همین دلیل شایعات در مورد او افزایش یافت.

پس از آنکه دی لورنتیس مالک باشگاه ناپولی شایعات انتقال بنزما به سن پائولو را تکذیب کرده و وی را پیرمرد خواند، بنزما پاسخ تندی به او داد و حالا این اتفاق در مورد جان لوکا دی ماریتزیو خبرنگار و مدیر برنامه مهشور ایتالیایی نیز تکرار شده است.

جان لوکا دی ماریتزیو در توئیتر خود ادعا کرد کار انتقال کریم بنزما به میلان تقریبا نهایی شده و او در آینده ای نزدیک به جمع بازیکنان روسونری خواهد پیوست که این ادعا با واکنش تمسخرآمیز مدیر برنامه بنزما مواجه شد.

اما خود بنزما نیز بیکار نماند و در صفهه رسمی خود نوشت: "دی ماریتزیو تو یکی از افرادی هستی که باید شغل خود را عوض کنی؛ دروغگو."

نصف پرسپولیس رفت؛ آخرین فریم از تیمِ رویایی


 بازی با سپاهان، آخرین مسابقه‌ای بود که تیم رویایی پرسپولیس کنار هم قرار گرفتند.
نصف پرسپولیس رفت؛ آخرین فریم از تیمِ رویایی

وب‌سایت نود: عکس تیمی پرسپولیس مقابل سپاهان، آخرین عکس تیمی پرسپولیس پیش از واقعه است. واقعه‌ای که پرسپولیس را از دو پنجره نقل وانتقالاتی محروم کرد و شروعی برای مشکلات این تیم در فصل جدید بود. بعد از این بازی که مقابل سپاهان انجام شد و حکم محرومیت پرسپولیس اعلام شد بازیکنان از اتحاد و حفظ تیم برای فصل آینده گفتند. گفته می‌شد که همه اعضای تیم پرسپولیس تلاش خواهند کرد تا بهترین ترکیب پرسپولیس با کمترین تغییر به فصل آینده برسد. حالا چند ماه از این عکس گذشته و از بهترین تیمی که پرسپولیس در فصل گذشته داشت 6 بازیکن حذف شده‌اند.

ربیع‌خواه که مصدوم است و نیم‌فصل اول را قطعا از دست خواهد داد و تنها بازیکنی است که ناخواسته حضور در پرسپولیس فصل بعد را از دست داده است. طارمی به عنوان کسی که مسبب تمام این اتفاقات و حاشیه‌ها بوده پیش‌بینی می‌شد اولین بازیکنی باشد که تمرینات فصل جدید را استارت بزند اما او مثل همیشه همه را غافلگیر کرد و اولین بازیکن جداشده پرسپولیس بود. او الغرافه قطر را به عنوان مقصد بعدی انتخاب کرد.

صادق محرمی مدت‌ها از پیشنهادی که او از لیگ کرواسی داشت صحبت می‌شد و هر بار زمزمه‌های جدایی‌اش شنیده می‌شد. زمزمه‌هایی که بعد از محرومیت پرسپولیس نه تنها قطع نشد که به جدایی قطعی او رسید. محرمی بعد از آخرین بازی سرخپوشان در آسیا با بازیکنان خداحافظی کرد و سومین جداشده پرسپولیس رویایی بود.

محسن مسلمان و برانکو مدت‌ها بود که کارشان به جدایی کشیده بود اما این بار برانکو در نقش غافلگیر کننده هواداران ظاهر شد. با وجود تمام مشکلاتی که وجود داشت تصور بر صلح صوری و موقت بود اما این بار هم تصورات برعکس رقم خورد و برانکو صراحتا اعلام کرد که نیازی به مسلمان ندارد تا او راهی ذوب‌آهن شود.

یکی از عجیب‌ترین جداشده‌های پرسپولیس فرشاد احمدزاده بود. بازیکنی که بعد از یک پیشنهاد از لهستان راهی این کشور شد تا در تیمی ناشناخته فوتبالش را بگذراند.

وحید امیری آخرین بازیکن جداشده از این جمع بود. بازیکن بی‌حاشیه‌ای که با سروصدای زیاد به پرسپولیس آمد و در نهایت هم با سروصدای زیاد از این تیم جدا شد. تنها بازیکنی که برانکو بعد از جدایی او در مورد رفتنش و ناراحتی‌هایش از این جدایی صحبت کرد تا مشخص شود آخرین جداشده قرمزها، مهم‌ترین آن‌ها بوده است. بازیکنانی که همه آنها مقصدی را انتخاب کردند که نمی‌توان خیلی در مورد انگیزه پیشرفت آنها صحبت کرد و با این حال مسائل مالی و انگیزه‌های دیگر باعث شد تا آنها جدایی را به ماندن ترجیح داده و پرسپولیس را با بازیکنان باقی‌مانده و یک نیم فصل محرومیت تنها بگذارند.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟