تبلیغات در تلکسیران

ترکیب تیم ملی وزنه برداری مشخص شد


ترکیب تیم ملی وزنه‌برداری برای حضور در بازی‌های آسیایی مشخص شد.

خبرگزاری فارس: بعد از رکوردگیری تیم ملی وزنه‌برداری همزمان با هفته اول رقابت‌های لیگ برتر، شورای فنی تیم‌های ملی امروز تشکیل جلسه داد و بعد از گزارش کادرفنی نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا مشخص شدند.

بر این اساس علی مکوندی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، علی هاشمی، محمدرضا براری، بهداد سلیمی و سعید علی‌حسینی 7 وزنه‌بردار اعزامی به این مسابقات خواهند بود.

85 کیلو: علی مکوندی
94 کیلو: سهراب مرادی و کیانوش رستمی
105 کیلو: محمدرضا براری و علی هاشمی
105+ کیلو: بهداد سلیمی و سعید علی‌حسینی

رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های آسیایی 29 مرداد تا پنجم شهریور ماه به میزبانی جاکارتا برگزار خواهد شد.

صعود سرنا ویلیامز به فینال ویمبلدون


در ادامه رقابت‌های تنیس ویمبلدون سرنا ویلیامز توانست با پیروزی در دور نیمه نهایی به فینال راه یابد.
صعود سرنا ویلیامز به فینال ویمبلدون

ایسنا: امشب در ادامه رقابت‌های تنیس ویمبلدون سرنا ویلیمز در دور نیمه نهایی مقابل جورجس از آلمان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید و راهی فینال شد.

در دیگر رقابت این دور زنان آنجلیک کربر، اوستاپنکو را با نتیجه دو بر صفر شکست داد و به دور یعد صعود کرد.

بدین ترتیب کربر و ویلیامز در فینال ویمبلدون با هم رو به رو خواهند شد. ویلیامز به دنبال هشتمین قهرمانی خود در این مسابقات است.

برتری جوکوویچ مقابل نادال در نیمه‌نهایی ویمبلدون


نواک جوکوویچ توانست با شکست دادن رافائل نادال مرد شماره یک تنیس جهان در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون، به فینال این رقابت‌ها راه یابد.
برتری جوکوویچ مقابل نادال در نیمه‌نهایی ویمبلدون

ایسنا: نواک جوکوویچ توانست با شکست دادن رافائل نادال مرد شماره یک تنیس جهان در نیمه نهایی تنیس ویمبلدون، به فینال این رقابت‌ها راه یابد.

بازی نیمه نهایی ویمبلدون بین نادال و جوکوویچ که شب گذشته نیمه تمام مانده بود، امروز از سر گرفته شد. دیشب این بازی به دلیل تاریکی هوا با نتیجه 2 بر یک به نفع جوکوویچ متوقف شد. با رویارویی دوباره این دو تنیسور، دو ست دیگر از مسابقه انجام شد و در نهایت جوکوویچ با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد. نتایج پنج ست این بازی عبارتند از: 6-4، 3-6، 7-6، 3-6و 10-8. بدین ترتیب فردا در فینال این رقابت‌ها نواک جوکوویچ به مصاف کوین اندرسون از آفریقای جنوبی می‌رود.

3 کماندار ایران در یک‌شانزدهم جام‌جهانی


در ادامه رقابت‌های مرحله چهارم جام جهانی که در برلین آلمان در حال برگزاری است، سه کماندار کامپوند در بخش انفرادی به مرحله یک شانزدهم راه یافتند.
3 کماندار ایران در یک‌شانزدهم جام‌جهانی

ایسنا: در ادامه مسابقات مرحله چهارم جام جهانی تیروکمان و در بخش رقابت‌های انفرادی در آلمان امیر کاظم‌پور با نتیجه 142 بر 137 برابر نیما محبوبی شکست خورد. محبوبی در مرحله یک شانزدهم مقابل کمانداری از کرواسی به میدان خواهد رفت.

همچنین اسماعیل عبادی، دیگر نماینده کشورمان برابر کمانداری از دانمارک در تیر طلایی شکست خورد و از راهیابی به دور بعد بازماند.

در بخش کامپوند بانوان نیز نمایندگان کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور بعد رقابت‌های حذفی انفرادی راحله فارسی برابر نماینده هلند با نتیجه 140 بر 133 پیروز شد و پریسا براتچی مقابل نماینده آلمان 137 بر 136 به برتری رسید. راحله فارسی و پریسا براتچی در مرحله یک شانزدهم برابر کماندارانی از اسپانیا و دانمارک به میدان خواهند رفت.

گیسا بایبوردی نیز در رقابت با حریفی از ایتالیا با نتیجه 145 بر 137 شکست خورد و فرشته قربانی نیز در مصاف با کمانداری از هند با نتیجه 140 بر 138 مغلوب شد.

پنجشنبه - 28 تیر - رقابت‌های تیروکمان در بخش انفرادی و تیمی کامپوند زنان و مردان پیگیری خواهد شد.

تفتیان از صعود به فینال لیگ الماس بازماند


دونده سرعت کشورمان موفق به صعود به فینال یازدهمین مرحله لیگ الماس در لندن نشد.
تفتیان از صعود به فینال لیگ الماس بازماند

 خبرگزاری تسنیم: مرحله یازدهم رقابت‌های دوومیدانی لیگ الماس از امروز (شنبه) به میزبانی شهر لندن آغاز شده است.

در دور مقدماتی دوی 100 متر مردان این رقابت‌ها حسن تفتیان، قهرمانی دوی سرعت آسیا و رکورددار ایران، در گروه دوم با هشت دونده دیگر به رقابت پرداخت و با ثبت زمان 10:15 ثانیه در رده ششم ایستاد و موفق نشد جواز صعود به فینال را کسب کند.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟