تبلیغات در تلکسیران

به دنبال استفاده ابزاری از مهران مدیری نیستم


رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: حضور مهران مدیری ربطی به انتخابات ندارد و من به دنبال استفاده ابزاری از این ماجرا نیستم.
به دنبال استفاده ابزاری از مهران مدیری نیستم

میزان: هاشم اسکندری،رئیس فدراسیون بولینگ در خصوص زمان انتخابات فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس اظهار داشت: ما تابع تصمیم وزارت ورزش و جوانان هستیم و هنوز این وزارتخانه تاریخی را به ما در خصوص انتخابات اعلام نکرده است.

وی در خصوص شایعات مطرح شده پیرامون انتصاب مهران مدیریبه عنوان رئیس کمیته هنرمندان فدراسیون بولینگ و استفاده ابزاری از آن برای جمع‌آوری رای در انتخابات آتی ریاست این فداسیون گفت: نزدیک انتخابات است و هرکسی دوست دارد برداشت شخصی خود را داشته باشد، حضور مهران مدیری ربطی به انتخابات ندارد و من به دنبال استفاده ابزاری از این ماجرا نیستم.خوشبختانه نتایج فدراسیون گویای عملکرد ما است، ورزشکاران ما در قسمت مردان از رتبه 47 به رده دوم جهان رسیدند و در قسمت بانوان به رده نهم آسیا صعود کردند.

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس در ادامه تصریح کرد: بهترین داوران بین‌المللی جهان را داریم و برترین فدراسیون در آسیا هستیم و اتفاقات خوب دیگر در راه است و همه اینها نشان دهنده عملکرد ما در دوران فعالیت‌ ما است.

اسکندری در خصوص عملکرد ضعیف تیم نوجوانان در مسابقات چین و گم شدن چوب‌های ورزشکاران ایران افزود: در رشته بیلیارد هر ورزشکاری چوب شخصی خودش را دارد و با آن سال‌ها تمرین می‌کند و نسبت به آن عادت دارد. متاسفانه عملکرد بد شرکت هواپیمایی موجب شد تا چوب‌های ما در پرواز جا بماند و ورزشکاران ما نتوانستد از این چوب‌ها در مسابقات استفاده کنند و تمرکز خود را در مسابقات از دست دادند که منجر به کسب نتایج ضعیف شد.

وی ادامه داد: شرکت هواپیمایی متاسفانه کم لطفی بزرگی به ما کرد و من به زودی در خصوص این اتفاقات اقدام حقوقی خواهم کرد. حتی شاهد بودیم که در برگشت یکی از چوب‌ها شکست. باید بگویم که قیمت آن 7 میلیون تومان بود که این شرکت قصد پرداخت غرامت 120 هزار تومانی داشت که مورد قبول ما نبوده است.

رئیس فدراسیون در پایان در خصوص رابطه اش با حسین وفایی گفت: من هیچ موقع با وفایی بد نبودم، حسین الان خام است و من او را فرزند خودم می‌دانم.آنچه مسلم است فدراسیون برای حسین زحمات بسیار کشیده است.

پدر دوچرخه سواری ایران درگذشت


پدر دوچرخه سواری ایران دار فانی را وداع گفت.
پدر دوچرخه سواری ایران درگذشت

خبرگزاری ایسنا: حسن آقا غفار از پیشکسوتان و اولین ملی‌پوشان دوچرخه‌سواری ایران بود که پس از تحمل بیماری ساعاتی پیش دار فانی را وداع گفت.

آقا غفار متولد 1310 و جزو اولین تیمی بود که در سال 1338 از ایران به مسابقات خارجی اعزام شد.

او همچنین جزو اولین قهرمانان دوچرخه‌سواری ایران محسوب می‌شود و به «پدر دوچرخه‌سواری ایران» شهرت داشت.

برترین ها این ضایعه را به جامعه دوچرخه‌سواری و خانواده او تسلیت می‌گوید.

مارکس فاتح گرندپری آلمان شد


راننده اسپانیایی تیم هوندا، فاتح نهمین مرحله از مسابقات موتورسواری موتوجی‌پی قهرمانی جهان شد.

 خبرگزاری تسنیم: مارک مارکس، راننده اسپانیایی تیم رپسول- هوندا، فاتح نهمین مرحله از مسابقات موتورسواری موتوجی‌پی قهرمانی جهان در آلمان شد.

مارکس 30 دور مسابقه را در مدت 41 دقیقه و 5 ثانیه و 19 هزار ثانیه طی کرد و پس از او والنتینو روسی از تیم یاماها و ماوریک وینیالس، دیگر موتورسوار یاماها به مقام‌های دوم و سوم رسیدند. این پنجمین قهرمانی مارکس در فصل جاری موتوجی‌پی بود.

در رده‌بندی نهایی پس از مرحله نهم، مارکس با 165 امتیاز، روسی با 119 و وینیالس با 109 امتیاز، اول تا سوم هستند. هوندا، یاماها و دوکاتی نیز در رده‌بندی تیمی، اول تا سوم هستند.

مرحله بعدی مسابقات موتوجی‌پی در جمهوری چک برگزار خواهد شد.

ندا شهسواری قهرمان تور ایرانی شد


رقابت‌های تنیس روی میز تور ایرانی بانوان با قهرمانی ندا شهسواری خاتمه یافت.
ندا شهسواری قهرمان تور ایرانی شد

تسنیم: رقابت‌های تنیس روی میز تور ایرانی بانوان با قهرمانی ندا شهسواری خاتمه یافت.

 در دیدار نهایی این رقابت‌ها که عصر امروز (پنجشنبه) در اصفهان برگزار شد، ندا شهسواری و مهشید اشتری به مصاف هم رفتند که در پایان، شهسواری با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید و به مقام قهرمانی اولین دوره تور ایرانی بانوان در سال 97 دست یافت.

در بخش دو نفره نیز تیم مریم فرعی و ملیکا کرمی با غلبه بر تیم دو نفره جمالی‌فر و اشتری به مقام قهرمانی برسد.

سرداروی این دوره از مسابقات به عهده سیمین رضایی بود.

خالدان فینالیست فیوچرز گرجستان شد


تنیس باز ایران راهی فینال مسابقات فیوچرز گرجستان شد.

ایسنا:  شاهین خالدان که خود را برای حضور در بازی های آسیایی 2018 آماده می کند، در هفته دوم مسابقات تنیس فیوچرزگرجستان شرکت کرد و توانست تا مرحله فینال این مسابقات پیش برود.

خالدان از جدول مقدماتی راهی جدول اصلی شده بود.

نتایج تنیس باز ایران در جدول اصلی به شرح زیر است:

یک شانزدهم نهایی:

خالدان 2 – دمبیک از لهستان صفر

یک هشتم نهایی:

خالدان 2 – فرانکو فیتی از آرژانتین 1

یک چهارم نهایی:

خالدان 2 – کریستین لوزانو از روسیه صفر

نیمه نهایی:

خالدان 2 - کورای کریچ از ترکیه 1

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟