گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سبک زندگی

تندترین و خطرناک‌ترین بستنی دنیا

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سبک زندگی

این بستنی با استفاده از چیلی‌های تند ساخته شده و تندی آن‌ بیش از 1.5 میلیون واحد در مقیاس اسکوویل است و باعث می‌شود خطرناک‌ترین بستنی دنیا باشد.
برترین ها: شاید عجیب به نظرتان برسد که یک بستنی تند باشد، اما وقتی درباره بستنی نفس شیطان صحبت می کنیم همه چیز فرق می کند. این بستنی با استفاده از چیلی های تند ساخته شده و تندی آن بیش از 1.5 میلیون واحد در مقیاس اسکوویل است و همین آن را خطرناک ترین بستنی دنیا می کند. می توانید آن را فلفل کارولینا ریپر مقایسه کنید که تندترین فلفل جهان است و تندی آن بین 1.4 تا 2.2 میلیون واحد اسکوویل است.

این بستنی توسط صاحب کافه ای به نام مارتین باندونی به گلاسگو، اسکاتلند آورده شد. اما او ادعا می کند دستور این بستنی قرن هاست که بین بستنی سازان ایتالیایی مثل یک راز حفظ شده است؛ و به نشانه شجاعت در گردهمایی های سالانه بین استادان تجارت استفاده می شده است. اما مارتین آن را در منوی بستنی های کافه اش قرار داده است.

این بستنی آنقدر تند است که فقط به مشتریان بالای 18 سال که توافقنامه امضا کنند ارائه می شود. در این توافقنامه نوشته شده که خوردن بستنی ممکن است خطر آسیب شخصی، بیماری یا مرگ احتمالی در پی داشته باشد. حتی کارکنان کافه برای ریختن بستنی در ظرف باید دستکش بپوشند.

منبع: odditycentral


addup.center