گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

امیر خان «فارست گامپ» هند می‌شود!

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار فرهنگی هنری

امیر خان بازیگر مشهور بالیوود در بازسازی فیلم «فارست گامپ» در نقش اصلی ظاهر می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، بازیگر مشهور بالیوودی هم بازیگر و هم تهیه‌کننده نسخه اقتباسی از فیلم «فارست گامپ» خواهد بود. «فارست گامپ» که چندین جایزه اسکار دریافت کرده و تام هنکس ایفای نقش اصلی آن راhellip

امیر خان بازیگر مشهور بالیوود در بازسازی فیلم «فارست گامپ» در نقش اصلی ظاهر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، بازیگر مشهور بالیوودی هم بازیگر و هم تهیه‌کننده نسخه اقتباسی از فیلم «فارست گامپ» خواهد بود.

«فارست گامپ» که چندین جایزه اسکار دریافت کرده و تام هنکس ایفای نقش اصلی آن را برعهده داشته است، با عنوان «لال سینگ چادها» در سینمای هند بازسازی می‌شود.

خان دیروز در یک نشست مطبوعاتی که در بمبئی و برای تولد 54 سالگی او برگزار شد، این خبر را اعلام کرد.

آدویت چاندان که دستیار اول فیلم «دوبی گات» (خاطرات بمبئی) بود و نخستین تجربه کارگردانی‌اش را با فیلم «سوپر استار مخفی» در سال 2017 انجام داد، این فیلم را کارگردانی می‌کند.

خان گفت عکاسی رسمی فیلم از اکتبر و 6 ماه پس از مراحل اولیه آماده‌سازی، شروع و فیلم 2020 اکران می‌شود.

وی افزود که همیشه «فارست گامپ» را دوست داشته و شخصیت و داستان فیلم فوق‌العاده و یک فیلم کاملاً خانوادگی است.

امیر خان (عامر خان) آخرین بار سال 2018 با فیلم «آدم کش‌های هندوستان» دیده شد که در باکس آفیس موفق نبود.

«دنگال» فیلم او پرفروش‌ترین فیلم هندی در تاریخ است و 300 میلیون دلار فروش کرده است که 193 میلیون دلار آن در چین بوده است. دو فیلم امیر خان شامل «سوپراستار مخفی» و «پی‌کی» در میان 10 فیلم برتر هند جای دارند.

«فارست گامپ» سال 1994 اکران شد و 6 اسکار برد که شامل جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر برای تام هنکس و بهترین کارگردانی برای رابرت زمکیس بود. این فیلم برنده بهترین فیلمنامه اقتباسی، بهترین تدوین و جلوه‌های ویژه اسکار نیز شد.

اشتراک گذاری در:addup.center