گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری فرهنگی هنری

«زمستان» در مهرگان

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار فرهنگی هنری

نمایش «زمستان» به کارگردانی محمد نژاد در تماشاخانه مهرگان روی صحنه رفت. به گزارش رسید، نمایش «زمستان» به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی محمد نژاد اردیبهشت و خرداد در تماشاخانه مهرگان به صحنه می‌رود. اجرای این اثر نمایشی از 22 اردیبهشت آغاز شده است. این نمایش توانسته بود در دی ماه 96 تندیس بهترین کارگردانی،hellip

نمایش «زمستان» به کارگردانی محمد نژاد در تماشاخانه مهرگان روی صحنه رفت.

به گزارش رسید، نمایش «زمستان» به نویسندگی باقر سروش و کارگردانی محمد نژاد اردیبهشت و خرداد در تماشاخانه مهرگان به صحنه می‌رود. اجرای این اثر نمایشی از 22 اردیبهشت آغاز شده است.

این نمایش توانسته بود در دی ماه 96 تندیس بهترین کارگردانی، بهترین بازیگری مرد و بهترین طراحی نور را از جشنواره تئاتر شهر به خود اختصاص دهد.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: در زندگی عظیم و شیرین خیانتی رخ داده و شیرین از این موضوع باخبر می‌شود و به دنبال انتقام است.

از دیگر عوامل نمایش می‌توان به نویسنده: باقر سروش، طراح و کارگردان: محمد نژاد، بازیگران: محمد نژاد، مرجان فریقی، محمد مهدی توکلی زاده، شیما جعفر زاده، تهیه کننده: ریحانه بوالحسنی، مجری طرح: حسین سمیعی، طراح نور: حمید سلامی، طراح لباس: مهناز نوروزی، طراح پوستر و بروشور: حسین مهرزاد، آهنگساز و طراح صدا: عرفان فرشی زاده، دستیار آهنگساز: یاسمن حسین پور، خواننده سوپرانو: یکتا اعتمادی، خواننده تنور: علی شیرازی، نوازندگان: پروشات مشایخی، جواد عبدالحادیان، یاسمن حسین پور، فرشاد دهنوی، تبلیغات مجازی: تهران تماشا و مدیر روابط عمومی ناصر ارباب اشاره کرد.

این اثر نمایشی از 22 اردیبهشت تا 22 خرداد ساعت 21 در خانه نمایش مهرگان روی صحنه می‌رود.

اشتراک گذاری در: