سید جلال حسینی: هواداران انتقام را فراموش کنند، فقط تشویق و حمایت آنها را می‌خواهیم


کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتفاقات این بازی ما را متحدتر از گذشته کرد و باعث قوی‌تر شدن ما می‌شود. این مساله از همان پنجشنبه شب شروع شد. با این اتحاد و درایت مدیریت باشگاه که تاکنون شاهد بوده‌ایم از این مرحله می‌گذریم و از هواداران هم می‌خواهیم ذهن خود را از مسائلی مانند تلافی و انتقام آزاد کنند. ما با تشویق‌های آنها تیم قدرتمندتر از گذشته خواهیم شد و این بهترین تلافی است.
سید جلال حسینی: هواداران انتقام را فراموش کنند، فقط تشویق و حمایت آنها را می‌خواهیم

سید جلال حسینی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: آنچه در اهواز روی داد، کل مجموعه پرسپولیس را برای رسیدن به اهدافش مصمم‌تر کرده است و ما از هواداران می‌خواهیم در این مسیر ما را همراهی کنند. از آنها می‌خواهیم تمرکز خود را از روی همه مسائل برداشته و فقط روی یک صدا شدن برای تشویق تیم متمرکز شوند.

وی ادامه داد: همچنین قصد دارم با توجه به مسائلی که پیش آمد با حسین ماهینی صحبت کنم و با درایتی که از آقای گرشاسبی سراغ دارم و قبل از این نیز باشگاه و تیم را از مراحل سخت عبور داده‌اند از این مشکل نیز گذر کنیم و خود را قدرتمندتر از گذشته سازیم.

کاپیتان باتجربه پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس با سابقه و جایگاهی که دارد هیچ گاه در مقابل چنین مشکلاتی در جا نمی‌زند. به هواداران می‌گویم؛ این اتفاقات ما را قوی‌تر خواهد کرد. حالا اراده ما بیشتر از گذشته نیز شده است. ما می‌دانستیم کار سختی پیش رو داریم و حالا با تمام وجود احساس کردیم که رقبای ما با تمام ابزارهای متعارف و غیرمتعارف به مصاف ما می‌آیند تا سد راه پرسپولیس قهرمان شوند. ما همان طور که بزرگان می‌گویند از تهدید فرصت خواهیم ساخت.

حسینی در ادامه گفت: من از قبل هم گفته‌ام، ما در این فصل کار خیلی سختی پیش رو داریم. این سخن را فقط به این دلیل که از حضور نفرات جدید محروم هستیم بیان نکرده‌ام. مسئله این است که ما دو سال قهرمان شده‌ایم آن هم بدون رقیب. حالا همه می‌آیند که ما را متوقف کنند، در این شرایط آن چه نتیجه را مشخص می‌کند باز خود ما هستیم. هواداران برای ما خیلی مهم هستند چون فقط همدیگر را داریم.

سید جلال حسینی خاطرنشان کرد: من از طرف تیم سخنی با هوادارانی دارم که می‌گویند تلافی خواهند کرد یا انتقام می‌گیرند. می‌دانیم احساسات آنها جریحه‌دار شده است. سال‌ها با آنها زندگی کرده‌ایم و می‌دانیم از توهین‌ها افسرده و ناراحت هستند. می‌دانیم از دروغ‌ها و نسبت‌های ناروا آزرده شده‌اند ولی می‌خواهیم این مسائل را از افکار خود دور کنند چون انرژی آنها و ما را می‌گیرد. نباید اجازه بدهیم این طور شود. این مسایل دشمنان ما را شاد می‌کند.  همانطور که این روزها می‌بینیم آنها که ذهنشان درگیر این گونه تفکرات منفی است، چه شرایطی دارند. پرسپولیس نیازی به این کارها ندارد. ما فقط به انرژی مثبت، آرامش، حمایت و تشویق هواداران خودمان نیاز داریم. بعضی می‌خواهند در وهله اول پرسپولیس و در مرحله بعدی فوتبال ایران را درگیر مسائلی از این دست کنند. می‌خواهند مردم در ورزشگاه‌ها با یکدیگر درگیر باشند. از این برخوردها سود می‌برند. آنها به ویژه به دنبال ناآرام کردن شرایط پرسپولیس و سکوها هستند. بهترین تلافی این است که هواداران پرسپولیس ورزشگاه را پر کنند و طوری پرسپولیس را تشویق کنند که همه انگشت به دهان بمانند.

 

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: هواداران، مسائلی از این دست که باید  انتقام گرفت را از ذهن بیرون کنند. پرسپولیس همیشه در فوتبال ایران پیشتاز و پیش قراول بوده است. این حوادث تلخ جایی در حافظه پرسپولیس نخواهد داشت. ما هم با تمام وجودمان در میدان حاضر خواهیم شد. برای این امر هم قسم شده‌ایم و این قول را به هواداران می‌دهیم.

ما متحد بودیم ولی الان متحدتر و مصمم‌تر گشته‌ایم. تماشاگران ما هم باید متحد‌تر از قبل باشند. چه در ورزشگاه‌ها و چه در شبکه‌های اجتماعی باید در این مسیر گام برداریم. باید از تفرقه و چنددستگی در میان تماشاگران، جلوگیری کنیم که خواسته دیگران است.

سیدجلال حسینی افزود: قطعاً بعضی به دنبال آن هستند که هم برای پرسپولیس دشمن درست کنند و هم در پرسپولیس اختلاف بیندازند. در جلسه‌ای که ظرف یکی، دو روز آینده با آقای گرشاسبی خواهیم داشت، درباره این مسائل صحبت خواهیم کرد و با درایتی که وجود دارد، به یاری خدا از این مرحله با سربلندی می‌گذریم.  فقط باز از هواداران می‌خواهیم به مقابله و مسائلی از این دست فکر نکنند. همه ما باید برای یک اسم بجنگیم و آن اسم، پرسپولیس است. تشویق و حمایت آنها از تیم بهترین پاسخ به همه این مسائل است. نباید اجازه بدهیم دیگران ما را در مسیری که می‌خواهند، قرار بدهند چون مسیری که باعث قهرمانی و موفقیت‌های پرسپولیس شد، مشخص است.

برانکو: باید بیشتر تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبیعی است که از عدم کسب 3 امتیاز ناراحت و غمگین هستیم. به خاطر هواداران متاسف هستیم. آنها 90 دقیقه تیم را تشویق کردند و به برد امیداور بودند.
برانکو: باید بیشتر تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: انتظار این بازی بسته را از حریف داشتیم. کلید بازی به ثمر رساندن یک گل بود، روی موقعیت‌هایی که ایجاد کردیم، دقت لازم را نداشتیم و از آنها استفاده نکردیم. در بازی قبلی مقابل استقلال خوزستان هم همین وضعیت بود. باید انتظار داشته باشیم که بسیاری از حریفان با این وضعیت مقابل ما حاضر شوند. باید بیشتر تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم.

وی افزود: بابت شوق و انگیزه بازیکنان خوشحال هستم. البته همیشه اشتباهات تکنیکی و تاکتیکی وجود دارد. نکته مثبت این بود که باز هم گل نخوردیم. در چنین مسابقاتی می‌توان شکست هم خورد و اینکه تمرکز کردیم تا حریف موقعیتی ایجاد نکند بسیار خوب است. طبیعی است که در دیدارهای بعدی به دنبال بهترین راه حل برای کسب نتیجه باشیم.

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: به هر حال سبک بازی حریفان موضوع جدیدی نیست. در بازی با استقلال خوزستان هم با چنین موضوعی روبرو شدیم. پس از این باید بیشتر و به روش‌های جدید عادت کنیم و تلاش کنیم تا نتیجه بگیریم. منطقی است از بازیکنانم که تلاش زیادی داشتند نمی‌توانم گله کنم. باز هم خوب است گل نخوردیم. چون معمولا در این بازی‌ها می‌شود باخت چون تیم حریف از تک موقعیت استفاده می‌کند. به هر حال تمرکز خودمان را حفظ کردیم تا به مشکل نخوریم.

برانکو در پایان خاطرنشان کرد: وقتی با این سبک تیم حریف بازی می‌کند زمان در بازی می‌گذرد و نتیجه به نفع ما نیست. بازیکنان عصبی‌تر می‌شوند و تمرکز از دست می‌دهند اما مساله مهم این است که متمرکز بمانیم و حریف خطری نتواند روی دروازه ما ایجاد کند. ما نمی‌توانیم روی بازیکن حریف تاثیرگذار شویم که روی زمین نخوابد و بازی را متوقف نکند. به هر حال این مشکلات در حیطه وظایف ما نیست. این موضوعات به داور مربوط می‌شود.

گرشاسبی: طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود، مشکل حل می‌شود


سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه گفته‌اند برای اموال من حکم توقیف صادر شده، دروغ محض است. یک طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود و مشکل در حال رفع شدن است.
گرشاسبی: طلبکار قدیمی برای خودروی باشگاه حکم گرفته بود، مشکل حل می‌شود

حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در واکنش به انتشار پاره‌ای شایعات اظهار داشت: مثل اینکه باید منتظر باشیم در آستانه هریک از بازی‌های ما یک سری شایعه‌سازی‌ها و شیطنت‌ها اتفاق بیفتد. همانطور که قبل از این نیز تاکید داشتیم، هواداران این روزها باید بیش از هر زمانی هوشیار باشند و اجازه ندهند این قبیل اقدامات به پرسپولیس لطمه بزند.

وی ادامه داد: مطلبی  منتشر شده است مبنی بر اینکه اموال سرپرست باشگاه توقیف گردیده است. این خبر از اساس کذب محض است. مساله این بود که یکی از آژانس‌های هواپیمایی که از سال‌های قبل و پیش از حضور مدیران کنونی، از باشگاه پرسپولیس طلبکار بوده است، اقدام به توقیف یکی از خودروهای باشگاه نمود.

سرپرست باشگاه خاطر نشان کرد: اینکه پرسپولیس با بدهی‌های زیادی از گذشته روبرو بوده است بر کسی پوشیده نیست. ما تلاش زیادی کرده‌ایم تا این تعهدات را به مقدار قابل توجه کاهش دهیم. از طرفی همه می‌دانند تا امروز با اقدامات انجام شده چه خطراتی از سر پرسپولیس گذشته است و این رویه همچنان ادامه دارد.

گرشاسبی افزود: مشکلاتی از این دست را هم تا زمانی که از طرف هواداران، امانتدار هستیم با توجه به سیاست ها و رهنمود های اعلامی وزارت ورزش و جوانان و برنامه ریزی های انجام شده در باشگاه حل و فصل خواهیم کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از این ناحیه خطر و مشکل خاصی باشگاه را تهدید نمی کند و فقط از هواداران می خواهیم با حفظ هوشیاری و هوشمندی خود ، از پرسپولیس و سرخپوشان حمایت کنند.

انرژی و نشاط سرخپوشان در آخرین تمرین


تیم فوتبال پرسپولیس آخرین تمرین خود برای بازی با نفت مسجد سلیمان را امروز از ساعت 10 آغاز کرد در حالیکه اعضای تیم بسیار پرانرژی و پرنشاط بودند.
انرژی و نشاط سرخپوشان در آخرین تمرین

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان آخرین تمرین خود را امروز در ورزشگاه شهید کاظمی انجام دادند. پیش از تمرین شور و نشاط سرخپوشان و شوخی‌های آنها کاملا به چشم می‌آمد.

شروع تمرین با مارکو استیلینوویچ بود. پس از آن، کار با توپ با تمرینی صورت گرفت که از 6 دروازه کوچک در آن استفاده شد. دروازه‌بان‌ها هم برنامه اختصاصی خود را زیر نظر ایگور پانادیچ انجام دادند.

سرخپوشان پس از آنکه یک بار دیگر تمرینات بدنی را انجام دادند، پاسکاری و سانتر از جناحین و ضربه به دروازه را در دستور کار داشتند.

پایان بخش این تمرین نیز ضربات شروع مجدد بود.

گرشاسبی و پروین با یکدیگر دیدار کردند


پیشکسوت اسطوره‌ای فوتبال ایران با حضور در باشگاه پرسپولیس، در نشستی با سرپرست باشگاه شرکت کرد تا درباره مسائل مربوط به پیشکسوتان و پرسپولیس با یکدیگر گفتگو و تبادل نظر داشته باشند.
گرشاسبی و پروین با یکدیگر دیدار کردند

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین امروز برای نشستی با حمیدرضا گرشاسبی در محل باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد.

در این نشست، ایرج عرب، معاون اداری، مالی و پشتیبانی باشگاه، حسین خبیری، پندار خمارلو و سعید شیرینی مدیر عامل شرکت پیشکسوتان نیز حضور داشتند.

در این جلسه، درباره مسائل مختلف روز باشگاه، تیم فوتبال پرسپولیس و پیشکسوتان بحث و تبادل نظر شد.

صفایی داور دیدار پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان


از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، اسامی داوران قضاوت کننده در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال اعلام شد.
 صفایی  داور دیدار پرسپولیس – نفت مسجد سلیمان

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برنامه، زمان، مکان و اسامی داوران و ناظران داوری دیدارهای هفته چهارم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران (جام خلیج فارس) به شرح زیر اعلام شد:

پیکان تهران- گسترش فولاد تبریز- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  شهر قدس تهران

داوران: علی بای – محمدرضا منصوری – مهدی شفیعی – کمیل غلامی

ناظر: مسعود مرادی

‏سپیدرود رشت- پدیده مشهد- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  سردار جنگل رشت

داوران: علیرضا فغانی – محمدرضا مدیر روستا – مهرداد نجفی – رضا کرمانشاهی

ناظر: ابراهیم میرزابیگی

‏فولاد خوزستان- نساجی مازندران- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  غدیر ‏ اهواز

داوران: موعود بنیادی فر – جلیل شعرانی – علی احمدی – روح الله شریفی

ناظر: سعید بطحایی

پارس جنوبی جم- استقلال تهران- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  تختی جم بوشهر

داوران: حسین زرگر – آرمان اسعدی – علی دودانگه – امیر عرب براقی

ناظر: محمود رفیعی

‏جمعه 26 مرداد 1397‏

پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  آزادی تهران

داوران: علی صفایی – رحیم شاهین – محسن سلطانی – سعید رحیمی مقدم

ناظر: محمدرضا فلاح

تراکتورسازی - سایپا تهران- ساعت : ‏19:45‏ ورزشگاه:  یادگار امام تبریز

داوران: محمدحسین زاهدی فر – مهدی عالیقدر – هادی طوسی – شاهو اصلانی

ناظر: حسین نجاتی

‏ذوب‌آهن - سپاهان ‏- ساعت : ‏20:15 ‏ ورزشگاه:  فولاد شهر فولاد شهر اصفهان

داوران: وحید کاظمی – حسن یوسفی – قهرمان نجفی – جواد محمدی

ناظر: اسماعیل صفیری

صنعت نفت آبادان- استقلال خوزستان- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  تختی آبادان

داوران: علی میرغفاری – رضا سخندان – محمد عطایی – پیمان فرخی مهر

ناظر: عبودسنگاشکن.

>