گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

کشتی گیران نامدار در ترکیب تیم ارتش روسیه


روسیه با کشتی گیران نامدار خود در رقابت‌های کشتی نظامیان جهان شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پیکار های کشتی هفتمین دوره بازی های نظامیان جهان روز های 28 مهر تا 2 آبان در شهر ووهان چین برگزار می شود و بر همین اساس گادجی مراد رشیدوف قهرمان وزن 65 کیلوگرم مسابقات جهانی 2019 قزاقستان در وزن 65 کیلوگرم، ختاگ تسابالوف دارنده مدال طلا و نقره جهان در وزن 74 کیلو گرم، آتور نایفونوف نفر سوم مسابقات جهانی 2019 در وزن 86 کیلو گرم و ولادیسلاو بایتسایف قهرمان اروپا در وزن 97 کیلو گرم تیم روسیه را در این رقابت ها همراهی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:علیرضا کریمی: لیگ به لحاظ مالی و فنی برای کشتی گیران مفید است

آناتولی مارگیف سرمربی تیم ارتش روسیه درباره این رقابت ها اظهار داشت: حدود دو ماه پیش به ما اعلام شد که در این مسابقات باید شرکت کنیم و به همین دلیل اگر یکی از کشتی گیران به دلیل بیماری، آسیب دیدگی یا دلیل دیگری نتواند به این رقابت ها برسد فرصتی برای جایگزینی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ایران و چین از رقبای اصلی روسیه هستند خاطرنشان کرد: هدف ما از حضور در بازی های نظامیان جهان کسب مدال های طلا است.

گفتنی است با توجه به بخشنامه مسابقات، هر کشور در هر رشته مجوز اعزام 4 کشتی گیر را دارد و بر همین اساس تیم کشتی آزاد ایران با مهران شیخی، احمد بذری، محمدحسین محمدیان و یدالله محبی در اوزان 65، 86، 97 و 125 کیلوگرم عازم چین خواهد شد.

بیشتر بخوانید:با آمدن حسن رنگرز برنامه های تیم های ملی کشتی فرنگی تغییر می کند؟

انتهای پیام/

تیم روسیه با قهرمانان دنیا در رقابت های نظامیان جهان