گلستان شدن گلستان با پذیرایی از 4 شهید گمنام
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان گفت: این استان مفتخر به حضور ۴ شهید گمنام خواهد بود.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان؛ علی خالقی معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان افزود: مردم شهیدپرور گلستان روز شنبه ۲۸ بهمن ماه، ساعت ۱۳ به استقبال این آلاله‌های خوش‌نام در محل میدان بسیج گرگان می‌روند.

وی افزود: یکی از شهدایی که در دانشگاه آزاد گرگان تدفین خواهند شد ۲۲ ساله و مربوط به عملیات کربلای ۶ در منطقه سومار و دیگری نیز ۲۲ ساله و مربوط به عملیات محرم در منطقه شرهانی تفحص شده‌اند.

خالقی اضافه کرد: ایثار و شهادت عالی‌ترین مفهوم الهی و حاصل متعالی‌ترین ارزش‌هایی است که می‌تواند جامعه انسانی را به تکامل و تعالی برساند.
 
انتهای پیام/ق
 
 
پذیرایی از شهیدان گمنام
نتایج هفته پنجم کورس بهاره گنبدکاووس
برندگان هفته پنجم کورس بهاره کشور در گنبدکاووس مشخص شدند .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان؛ در هفته پنجم کورس سوارکاری بهاره گنبد کاووس، چابکسواران با ۶۲ راس اسب نژاد‌های تروبرد، دوخون و ترکمن در ۷ دور یک هزار و یک هزار و ۲۰۰ متر با هم رقابت کردند.

در دور نخست رامین قهرمانی با اسب دل آرا ۳، در دور دوم بنیامین جرجانی با اسب‌ای پی ایندی و در دور سوم کمال دلیجه عطا با اسب کاررا مقام نخست را از آن خود کردند.

آق اویلی بشگرد با اسب‌های پیر بابا و مستردن سوارکار برتر دور‌های چهارم، پنجم شد؛ و در دور ششم رقابت‌های امروز قربان محمد اودک با اسب لندی و در دور هفتم کمال دلیجه عطا با اسب گیورگی برسکوی نخست جای گرفتند.

برترین‌های این هفته ازمسابقات در مجموع ۱۰۷ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان جایزه نقدی دریافت کردند.

انتهای پیام/م
 
نتایج هفته پنجم کورس بهاره گنبدکاووس مشخص شد
حمله حیوان درنده به چوپان
حیوان درنده چوپان کلاله ای را زخمی کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان ؛حیوان درنده مرد چوپان ۳۶ ساله، روستای سوار بخش پیشکمرشهرستان کلاله را زخمی کرد.

به گفته اهالی روستا، تعدادی از مردم این مرد را نجات دادند و سپس اورژنس او را برای درمان به بیمارستان حضرت رسول اکرم ص. کلاله انتقال دادند.

گفته می‌شود حیوان پلنگ بوده است، اما محیط زیست هنوز در این باره نظری نداده است.

انتهای پیام/م
 
حیوان درنده به چوپان حمله کرد
برگزاری مراسم افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی گلستان
مراسم افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی استان، امروز ۳۰ فروردین ماه با حضور استاندار گلستان ساعت ۱۷ در مجموعه ورزشی شهدای گلستان روستای کریم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان ؛ فرهاد قائمی والیبالیست سرشناس تیم ملی والیبال کشورمان که یکی از افتخارآفرینان استان گلستان است، مشعل این دوره از المپیاد ورزشی را روشن کرد.

همچنین میکائیل تاجر، ملیحه خدمتی، زهرا شوشتری، فاطمه حسام، نوید طاهری‌راد، پدرام فخفوری از جمله ورزشکاران و قهرمانان استان هستند که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افتخارات فراوانی کسب کرده که در این مراسم حاضر بودند و حمل پرچم این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.

روز‌های گذشته لباس حضور در این دوره از مسابقات برای چهار هزار ورزشکار، مربی و سرپرستان تیم‌های ورزشی توزیع شد و تمامی تیم‌ها و بازیکنان و ورزشکاران با لباس‌های یک شکل و منظم در مسابقات حاضر شدند.

با همکاری صدا و سیمای مرکز گلستان، مراسم افتتاحیه به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی پخش شد.

انتهای پیام/م
 
مراسم افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی گلستان برگزار شد
برقراری پرواز جدید از گرگان به بتدر عباس
مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت:: شرکت هواپیمایی قشم پرواز بندرعباس_گرگان و بالعکس را از سوم اردیبهشت بر قرار می‌کند.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از گرگان ؛ رامین آذری مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: با توجه به درخواست‌های مردمی و نیازسنجی انجام شده، برقراری پرواز بندرعباس در دستور کار قرار گرفت و با پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده این پرواز در روز‌های دوشنبه درهواپیمایی قشم برقرار شد.

وی افزود: این برای اوّلین بار است که مسیر بندرعباس در فرودگاه گرگان برقرار می‌شود و روز دوشنبه سوّم اردیبهشت ماه شاهد انجام پرواز افتتاحیه در این مسیر خواهیم بود و امیدواریم با استقبال خوب هم، شاهد افزایش پرواز در این مسیر باشیم.

انتهای پیام/م
 
پرواز جدید از گرگان به بتدر عباس برقرار می شود
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن