گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری استان

افتتاح کتابخانه علی‌ اکبر محبوبی در روستای گردکوه شهرستان مهریز

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار استان

کتابخانه علی‌اکبر محبوبی در روستای گردکوه شهرستان مهریز با حضور معاون استاندار، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان افتتاح شد.
افتتاح کتابخانه علی‌ اکبر محبوبی در روستای گردکوه شهرستان مهریز

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ؛ محمد علی طالبی معاون سیاسی امنیتی استاندار در حاشیه افتتاح كتابخانه علی‌اکبر محبوبی به ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه و نیز ضرورت گسترش فضاهای کتابخانه‌ای در مناطق روستایی نیز تأکید کرد .

محمد رستگاری فرماندار مهریز نیز ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب و قدردانی از همت والای خیر این كتابخانه برای تجهیز و راه‌اندازی آن، خواستار همکاری بیش از پیش خیرین با دولت در زمینه‌های عمرانی و گسترش مراکز فرهنگی در مناطق روستایی شد .

رقیه دوست فاطمی‌ها مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان نیز در ابتدای این مراسم ضمن تشکر ویژه از همراهی معاون سیاسی امنیتی استانداری در برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان، بیان كرد: این کتابخانه با مساعدت مالی خیر و همکاری و همفکری شورا و دهیاری روستای گردکوه، با هزینه‌ای بالغ بر 200 میلیون تومان در زیربنای 180 متر مربع ساخت و تجهیز شده است .

وی یادآور شد: این کتابخانه با 1500 جلد کتاب دارای بخش‌های مختلفی مانند کودک، نشریات، مخزن، مرجع و مرکز اطلاع رسانی است و با افتتاح کتابخانه، تعداد کتابخانه‌های روستایی شهرستان مهریز به شش باب کتابخانه رسید.

گفتنی است؛ برنامه قصه‌گویی در بخش کودک کتابخانه و تقدیر از خیر و اعضای شورای روستا از برنامه‌های جانبی این مراسم بود.

کتابخانه علی‌اکبر محبوبی در روستای گردکوه شهرستان مهریز با حضور معاون استاندار، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان و جمع دیگری از مسئولان استان و شهرستان افتتاح شد.

لازم به ذکراست: کتابخانه علی‌اکبر محبوبی ششمین کتابخانه روستایی مهریز است.

انتهای پیام/ ی

کتابخانه علی‌ اکبر محبوبی در روستای گردکوه افتتاح شد

آسیاتک