وداع ناصح جهانی در مرحله مقدماتی دوی 400 متر قهرمانی جوانان جهان


میلاد ناصح جهانی از صعود به مرحله نیمه نهایی دوی 400 متر قهرمانی جوانان جهان باز ماند.
وداع ناصح جهانی در مرحله مقدماتی دوی 400 متر قهرمانی جوانان جهان

به گزارش خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،در جریان برگزاری روز دوم از رقابت های دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان که در تامپره فنلاند در حال برگزاری است، میلاد ناصح جهانی در گروه دوم مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر به مصاف شش دونده دیگر رفت در پایان از صعود به نیمه باز ماند.

او در پایان با ثبت زمان ۴۷.۹۱ ثانیه به عنوان پنجمی این گروه دست یافت.

در این گروه دوندگان بلژیک،جمهوری چک و اسپانیا ضمن کسب رده های اول تا سوم جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را هم بدست آورند.

فردا (پنجشنبه) در ادامه این رقابت ها مهدی پیر جهان در مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر با مانع به رقابت با دیگر ورزشکاران خواهد پرداخت.


بیشتر بخوانید:روادید منصوری برای حضور در مسابقات جهانی فنلاند صادر شد


انتهای پیام/

نتیجه مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر جوانان جهان

3 مدال طلا و یک نقره ره آورد دوومیدانی کاران در روز نخست تورنمنت بین المللی بلاروس


دوومیدانی کاران کشورمان در نخستین روز از رقابت‌های بین المللی بلاروس به 3 مدال طلا و یک نقره دست یافتند.
3 مدال طلا و یک نقره ره آورد دوومیدانی کاران در روز نخست تورنمنت بین المللی بلاروس

به گزارش  خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، تیم منتخب دو و میدانی ایران که با هدف حضور در تورنمنت بین المللی بلاروس عازم مینسک بلاروس شده بود در روز نخست این مسابقات صاحب سه مدال طلا و یک عنوان دومی شد.

در همین راستا امیر مرادی در ماده ۸۰۰ متر با زمان ۱:۵۰.۱۲ دقیقه صاحب نشان طلا شد.

سپیده توکلی در ماده پرش ارتفاع با پرشی به میزان ۱/۷۸ متر در جایگاه چهارم ایستاد.

جلیل ناصری در ماده پنج هزار متر با ثبت زمان ۱۴:۴۵.۸۶دقیقه در رده چهارم قرار گرفت.

حسین کیهانی در ماده ۳هزار متر با زمان ۸:۴۱.۸۲ دقیقه ضمن کسب مقام نخست به مدال طلا هم رسید.

علی خدیور که در مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر زمان ۴۶:۶۰ثانیه را برجای گذاشته بود در مرحله نهایی با رکورد ۴۶:۸۲ همانند کیهانی به رتبه نخست دست یافت.

در ماده پرتاب وزنه تیم کشورمان با سه نماینده در این رقابت حضور داشت که شاهین مهردلان با رکورد ۱۸.۶۴ متر به مدال برنز قناعت کرد.مرتضی ناظمی و علی ثمری دیگر پرتابگران کشورمان هم به ترتیب چهارم و ششم شدند.

بهنام شیری و محمد صمیمی هم در پرتاب دیسک دوم و ششم شدند.

مسابقات سایر ورزشکاران کشورمان فردا پیگیری می شود.

همچنین محمد محسن ربانی به عنوان مربی و هاشم صیامی (دبیر فدراسیون) ملی پوشان را در این رقابت همراهی می کنند.


بیشتر بخوانید:

منتخبین دوومیدانی ایران به بلاروس می روند


انتهای پیام/

مسابقات بین المللی دو و میدانی بلاروس

چیریچ:برای رسیدن به فینال بازی‌های آسیایی تلاش می‌کنیم


سرمربی تیم ملی واترپلوگفت: تلاش می‌کنیم به فینال برسیم و اگر هم نشد حتماً برای کسب مدال برنز مبارزه خواهیم کرد.
چیریچ:برای رسیدن به فینال بازی‌های آسیایی تلاش می‌کنیم

به گزارش خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان الکساندر چیریچ سرمربی تیم ملی واترپلو درحاشیه اردوی این تیم درباره آخرین وضعیت آمادگی تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی گفت: یک ماه تا بازی های آسیایی باقیمانده است که در یک چشم برهم‌ زدن می گذرد. یک اردوی تدارکاتی را در سنگاپور را پیش‌رو داریم و در شرایط آماده‌سازی سختی هستیم که امیدوارم بتوانیم بازیکنان را در این مدت به سطح آمادگی مطلوبی برسانیم.

چیریچ درباره اردوی سنگاپور توضیح داد:‌ اردوی سنگاپور،اردویی مهم و قابل استفاده برای ما است. یک دیدار تدارکاتی با سنگاپور خواهیم داشت تا در جو مسابقه قرار بگیریم و با آمادگی بهتری گام به مسابقات بگذاریم.

او درباره جوان گرایی تیم ملی واترپلو اضافه کرد: تمام تیم‌های ملی در تمام رشته‌های مختلف باید روی جوانان حساب کنند ما هم این کار را می‌کنیم که امیدواریم امتحان خوبی را پس بدهند و در سیستم ما قرار بگیرند امیدوارم آنها هم از این آزمون موفق بیرون بیایند.

سرمربی تیم ملی واترپلو درباره گروه ایران در بازی های آسیایی خاطر نان کرد: همانطور که گروه ما عادی است، سخت هم است این شرایط برای تمام تیم‌ها یکسان است که همانطور که ما به کسب مدال و نتیجه چشم داریم مسابقات برای همه جدی است.

چیریچ درپاسخ به اینکه رضوانی قول مدال و سکو داده است و آیا شما هم این قول را می‌دهید بیان کرد: همانطور که او قول داده ما هم شانس کسب مدال هستیم. تلاش می‌کنیم به فینال برسیم و اگر هم نشد حتماً برای کسب مدال برنز مبارزه خواهیم کرد هیچکس بیشتر از ما دو نفر این انگیزه و امید را ندارد که به مدال برسیم که کمترین پاداش زحماتی است که ما در این سه سال کشیده‌ایم.

چیریچ درباره رقابت با ژاپن، قزاقستان و چین اضافه کرد: باید واقع‌بین باشیم و نگاه واقع‌بینانه داشته باشیم. ژاپن و قزاقستان دو تیم برتر آسیا هستند و در این سال‌ها همواره در سطح اول بوده‌اند و نتایج خوبی گرفته‌اند و با بهترین تیم‌های دنیا از جمله مجارستان بازی کرده‌اند. واقع‌بینانه این است که تیم‌هایی مانند ژاپن و قزاقستان قوی‌تر از ما هستند و این فاصله احساس می‌شود اما به چین نزدیک هستیم و مطمئن هستم می‌توانیم اشتباهات‌مان را تصحیح کنیم و با نتیجه خوب خارج شویم.


بیشتر بخوانید: حضور سلطانی فر و صالحی امیری در تمرین تیم ملی واترپلو


انتهای پیام /

اظهارات سرمربی تیم ملی واترپولو 

 

اظهارات چیریچ درباره وضعیت تیم ملی واترپلو 

توقف قهرمان آسیا در مرحله مقدماتی پرتاب دیسک


رسولی نماینده پرتاب دیسک کشورمان از صعود به فینال رقابت های دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان بازماند.
توقف قهرمان آسیا در مرحله مقدماتی پرتاب دیسک

به گزارش خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح امروز در جریان برگزاری مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان در تمپره فنلاند، حسین رسولی نماینده ایران در مرحله مقدماتی پرتاب دیسک به مصاف ۱۶ پرتابگر دیگر رفت در پایان نتوانست جواز حضور در مرحله نهایی این رشته را کسب کند.

او در پرتاب نخست خود رکورد ۵۱.۶۰ متر را برجای گذاشت. اما در پرتاب دوم و سوم هم خطا کرد تا با قرار گرفتن در رده ۱۴ گروه A از صعود به فینال باز بماند.این نتیجه در حالی به ثبت رسید که رسولی یک ماه قبل و در جریان رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا در ژاپن، با ۶۲.۲۹ متر ضمن شکست رکورد آسیا، به مدال طلا دست یافته بود.

از دقایقی دیگر محمود منصوری دیگر نماینده کشورمان در مرحله مقدماتی گروه B به رقابت با حریفانش خواهد پرداخت تا شانس خود را برای حضور در فینال آزمایش کند.


بیشتر بخوانید:

خوش خدمتی به حریفان دو و میدانی ایران به قیمت اقامت!

تقدیر اتحادیه جهانی دوومیدانی از پرتابگر جوان ایرانی


انتهای پیام/

نتیجه مرحله مقدماتی پرتاب دیسک جوانان جهان

دونده کشورمان به نیمه نهایی مسابقات 400 متر رسید


دونده 400 متر با مانع کشورمان در مسابقات دوومیدانی جوانان جهان به نیمه نهایی صعود کرد.
دونده کشورمان به نیمه نهایی مسابقات 400 متر رسید

دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان؛ پیر جهان به نیمه نهایی ۴۰۰ متر با مانع راه نیافتبه گزارش خبرنگار حوزه پایه و آبی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،در روز سوم مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان جهان که به میزبانی شهر تمپره کشور فنلاند برگزار می‌شود، دقایقی پیش مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر با مانع برگزار شد.

در این رقابت مهدی پیر جهان در دسته چهارم با ثبت زمان ۵۲.۱۸ ثانیه با وجود قرار گرفتن در رده ششم گروه خود، اما به لطف خطای یکی از دوندگان دیگر توانست با قرار گرفتن در رده بیستم جواز حضور در مرحله نیمه نهایی این ماده را کسب کند.

مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها عصر فردا (جمعه) برگزار خواهد شد.

حسین رسولی و محمود منصوری ۲ نماینده دیگر کشورمان در این رقابت‌ها هستند.


بیشتر بخوانید:وداع ناصح جهانی در مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر قهرمانی جوانان جهان

انتهای پیام/

نتیجه مرحله مقدماتی دوی ۴۰۰ متر با مانع

بستن