مصمم بودیم برابر نسف قارشی پیروز شویم


مهاجم گلزن پرسپولیس گفت: مصمم بودیم که برابر نسف قارشی پیروز شویم و با حمایت هواداران دست پر از زمین بازی خارج شدیم.
مصمم بودیم برابر نسف قارشی پیروز شویم

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علی علیپور مهاجم پرسپولیس بعد از بازی به عنوان بهترین بازیکن زمین مسابقه انتخاب شد.

علیپور درباره برد تیمش برابر نسف قارشی ازبکستان اظهار کرد: همانطور که برانکو اعلام کرد بازی سختی برابر حریف ازبکستانی خود داشتیم. این تیم ازبکستانی چند بازیی آخرش را با گل های زیاد پیروز شده بود. مصمم بودیم که این بازی را پیروز شویم . خدا را شکر با حمایت هواداران دست پر از زمین مسابقه بیرون آمدیم. 

او درباره دعوت شدنش به تیم ملی بیان کرد: همانند دیگر بازیکنان آرزو داشتم در تیم ملی بازی کنم. از حمایت کادر فنی، هم تیمی هایم و هواداران تشکر می کنم . خدا را شکر که نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کردم و امیدوارم بتوانم در تیم ملی موفق باشم.

انتهای پیام/  

اظهارات بازیکن برتر بازی پرسپولیس و نسف قارشی 

اولین تمرین طارق و حضور عنایتی در جمع آبی‌پوشان پایتخت


تمرین عصر امروز استقلال در مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.
اولین تمرین طارق و حضور عنایتی در جمع آبی‌پوشان پایتخت

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان تمرین عصر امروز تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.

گرو در این جلسه به تمرین اختصاصی پرداخت.

بازیکنان بعد از تمرین پرس تیمی و گرم کردن تمرینات تاکتیکی را آغاز کردند.

رضا عنایتی در محل تمرین آبی پوشان حاضر شد و مورد استقبال حاجیلو قرار گرفت.

روح الله باقری در این جلسه تمرینی حضور داشت و به صورت کامل با آبی ها تمرین کرد.

بازیکنان بعد از فوتبال در نیمی از زمین با یک دروازه، زیر نظر فیلیپ تمرینات بدنی را آغاز کردند تا به این ترتیب تمرین آبی پوشان خاتمه یابد.


بیشتر بخوانید: چشمی: برای استقلال غیر ممکن وجود ندارد


انتهای پیام/

گزارش تمرین تیم فوتبال استقلال

بازار خرید و فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند


خرید و فروش تیم‌های فوتبال در ایران شرایط خاصی دارد که در هیچ استانداردی نمی‌گنجد.

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بازار خرید و فروش امتیاز تیم‌های فوتبال در سال‌های اخیر رونق خاصی داشته است، بازاری که در آن قیمت‌ها را خریدار مشخص می‌کند و فروشنده با اشتیاق به دستان خریدار نگاه می‌کند و زیر لب می‌گوید" امیدوارم پشیمان نشود و فقط ما را از این داستان تیم داری رها کند"

بازار خرید فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند

مسئله تیمداری در فوتبال ایران پیچیده است و به دلیل شرایط موجود، مالکان و ارگان‌های دولتی تلاش می‌کنند تا امتیاز باشگاه هایشان را به فروش برسانند و خیال شان راحت شود، اما در این بین، بازهم قیمت امتیاز باشگاه ها، کمتر از حد استاندارد و طبیعی است و به همین دلیل می‌گویند، در بحث خرید و فروش امتیاز باشگاه ها، قیمت را خریدار تعیین می‌کند.

در این بین نباید به میزان محبوبیت تیم‌ها در دنیای فوتبال، بدهکاری به افراد حقیقی و حقوقی و ... کم توجهی کرد. برای مثال در سال گذشته، قربانعلی الماسخاله عنوان کرد، 3 میلیارد تومان قیمت فروش امتیاز تیم سپیدرود رشت است که با تعجب خانواده فوتبال همراه شد، اما در ادامه مشخص گردید با توجه به میزان بدهی‌های زیاد این باشگاه و مطالبات کادر فنی و بازیکنان و هزینه‌های جاری و البته بدهی‌های این تیم از قیمتی حدود 20 میلیارد تومان برخورد دار است.

همچنین این نکته را هم باید بدانید که برخی از افراد حاضر در دنیای تجارت و بورس هم تلاش می‌کنند تا با تیمداری، مالیات کمتری را بپردازند و فقط نام مالک را یدک می‌کشند و به هیچ عنوان به نام باشگاه، طرفداران و عاشقان تیم‌ها اهمیتی نمی‌دهند و فقط دوست دارند تا پول در جیب هایشان باقی بماند.

تمامی خرید و فروش امتیاز باشگاه‌ها در فوتبال ایران قانونی است. در لیگ برتر و طبق قوانین فدراسیون فوتبال، خرید و فروش امتیاز باشگاه‌ها منع قانونی ندارد، اما سهمیه نباید از استان خارج شود و به همین دلیل خونه به خونه بابل موفق نشد امتیاز نفت تهران یا گسترش فولاد تبریز را خریداری کند. همچنین با توجه به این قانون ماشین سازی در تبریز به لیگ برتر آمد و گسترش فولاد با مالکیت شرکت بانی گستر به لیگ آزادگان (لیگ دسته اول فوتبال ایران) رفت.

قیمت یک تیم در رقابت های لیگ دسته اول بین 3 تا 10 میلیارد تومان ارزش دارد اما طبق برخی اطلاعات هیچ یک از تیم های لیگ برتری زیر 15 میلیارد تومان ارزش ندارند که این رقم بر اساس تعداد هواداران، میزان بدهی، نام برند باشگاه ها و در نهایت سابقه آنها افزایش می یابد.

بازار خرید فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند

قیمت گذاری باشگاه ها بر مبنای ارزش عمومی، اعتبار برند و بدهی نداشتن آنها انجام می شود

سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ درباره ساز و کار انتقال باشگاه‌ها در فوتبال ایران بیان کرد: طبق مصوبه فدراسیون فوتبال انتقال سهام باشگاه‌های لیگ برتری به استان‌های دیگر ممنوع است، اما در لیگ یک چنین مشکلی وجود ندارد. قیمت گذاری انتقال هم به ما ارتباطی ندارد و طرفین برمبنای ارزش عمومی تیم ها، امتیاز باشگاه ها، نام برند، بدهی نداشتن باشگاه و مسائل ایچنینی درباره قیمت به توافق می‌رسند.

او ادامه داد: انتقال امتیاز هم زمانی محقق می‌شود که سهام باشگاه به فرد یا ارگان دیگری واگذار شود و عملا انتقال مالکیت صورت بگیرد. در لیگ برتر امسال تنها نام تیم گسترش فولاد تبریز به ماشین سازی تغییر یافت و هیچگونه انتقالی انجام نشد، اما در لیگ یک امتیاز تیم‌هایی مانند برق شیراز، ماشین سازی تبریز، استقلال جنوب تهران به قشقایی شیراز، بانی گستر ارومیه و پاکدشت منتقل شد.

مهدی درمورد تغییر نام گسترش فولاد تبریز گفت: مسئولان باشگاه گسترش فولاد مدارک لازم یعنی تائیدیه کمیسیون ماده 5 اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی را در اختیار ما قرار دادند، اما از آن‌ها خواستیم مدرکی تحویل دهند که طبق آن انتقال سهام انجام نشده باشد چراکه در این صورت باید کلیه حساب ها، تعهدات و بدهی‌های مالک قبلی به فرد جدید واگذار شود و همین امر حساسیت ایجاد می‌کند.

او درباره شرایط دشوار انتقال تیم‌های بدهکار اظهار داشت: تا جایی که من می‌دانم امتیاز تیم لیگ یکی در بهترین حالت حدود هشت تا 10 میلیارد ارزش دارد. در این وضعیت اگر تیمی به همین میزان بدهی داشته باشد، طبیعی است که خریدار تمایلی به این کار نشان نمی‌دهد. به همین دلیل خرید اینگونه تیم‌ها شرایط دشواری دارد. البته در فوتبال ایران شاهد بودیم برخی تیم‌ها برای پاک شدن تعهداتشان نام خود را تغییر می‌دهند، اما این امر تفاوتی در اصل پرداخت بدهی‌ها ندارد چراکه مالکیت تغییری نکرده است و او باید مطالبات طلبکاران را تسویه کند. این امر در قوانین بین المللی هم وجود دارد که با تغییر نام تیم‌ها مالک همچنان نسبت به پرداخت بدهی‌ها مسئول است و امکان دارد در یک انتقال طرفین با هم توافق کنند که این بدهی‌ها به خریدار منتقل شود. ما تمام این مسائل را کنترل می‌کنیم.

مسئول صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ درباره اینکه آیا خریدار فقط می‌تواند امتیاز یک تیم از باشگاه را در اختیار بگیرد، اظهار داشت: ما فقط درباره فوتبال بحث داریم و از باشگاه‌های در حال انتقال مالکیت می‌خواهیم اسناد مربوط به بدهی بازیکنان و مربیان تیم فوتبالشان را در اختیار ما قرار دهند، اما احتمال دارد طرفین توافق کنند که فقط امتیاز تیم فوتبال در اختیار خریدار قرار بگیرد و سایر تیم‌ها در اختیار مالک قبلی باشد.

بازار خرید فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند

مدیرعامل قشقایی: از سر علاقه به استان، امتیاز برق جدید را خریداری کردم

تیم قشقایی شیراز که امسال با خرید امتیاز برق جدید مجوز حضور در مسابقات دسته یک را بدست آورده، حال با مشکل بدهی باشگاه برق به سازمان لیگ مواجه شده است.

اشکان نجف پور مدیرعامل تیم قشقایی شیراز گفت: من به استان فارس و شیراز علاقمند بودم و دوست نداشتم امتیاز برق از استان فارس خارج شود بنابراین اقدام به خرید امتیاز برق کردم.

مدیر عامل قشقایی درباره مشکلات مالی باشگاه برق و بدهی‌هایی که در حال حاضر حرف و حدیث‌هایی بسیاری را در پی داشته بیان کرد: باشگاه قشقایی تنها بخشی از بدهی‌هایی که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرده را پرداخت می‌کند و در قبال سایر بدهی‌های تیم برق مسئولیتی نخواهد داشت.

نجف پور در پاسخ به سوالی در خصوص اعلام مبلغ پرداخت شده برای خرید امتیاز برق جدید گفت: مبلغ خرید امتیاز تیم برق کارشناسی شد و ما آن را پرداخت کردیم، اما لزوما نمی‌بینیم که آن را در اختیار رسانه‌ها قرار دهیم.

مشکلات واگذاری امتیاز برق جدید فارس به تیم قشقایی تا پیش از شروع دیدار هفته نخست این تیم مقابل مس رفسنجان ادامه داشت و کارت بازی بازیکنان تیم قشقایی و نام این تیم در آخرین لحظات مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفت.

بازار خرید فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند

تنها نام گسترش فولاد به ماشین سازی تغییر یافت

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز(گسترش فولاد) درباره تغییر نام باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت: گسترش فولاد تبریز که در لیگ برتر حضور دارد طبق قانون تجارت و با موافقت کمیسیون ماده پنج تنها اسم خود را به ماشین سازی تبریز تغییر داده است.

او افزود: تیمی که در حال حاضر با نام ماشین سازی در لیگ دسته یک حضور دارد توسط شرکتی به نام بانی گستر در ارومیه خریداری شده و در حال حاضر نیز در لیگ آزادگان حضور دارد.

بازار خرید فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند

قیمت گذاری باشگاه ها مبنای حقیقی ندارد چراکه راه های درآمدزایی فوتبال ایران بسته است

تراکتورسازی تبریز تنها تیم لیگ برتری است که در فصل جاری امتیاز آن به بخش خصوصی واگذار شد. یکی از مدیران این باشگاه که تمایلی به افشای نامش نداشت درباره ساز و کار این انتقال بیان کرد: قیمت گذاری باشگاه‌ها براساس برندینگ آن‌ها انجام می‌شود. این برند هم به سابقه، تعداد تماشاگران، افتخارات و میزان علاقه مندی هوادارانشان قیمت گذاری می‌شود، اما با توجه به اینکه سود خوب و مکفی برای باشگاه‌های ایرانی تعریف نشده است قیمت گذاری آن‌ها هم مبنای حقیقی ندارد. هزینه باشگاه‌ها در فوتبال ایران بیشتر از در آمد آنهاست.

او ادامه داد: در شرایط فعلی نمی‌توان باشگاهی پیدا کرد که برای در اختیار گرفتن مالکیت یک باشگاه پول خوبی بدهد. به همین دلیل باشگاه تراکتورسازی هم با قیمت واقعی به بخش خصوصی منتقل نشد.

این مسئول باشگاه تراکتورسازی درباره راهکار به فروش رسیدن باشگاه‌ها به قیمت واقعی اظهار داشت: باید درآمد‌های واقعی فوتبال مانند حق پخش تلویزیونی و قانون کپی رایت در فوتبال ایران رعایت شود تا در ادامه شاهد شکوفایی باشگاه‌ها باشیم و درآمد‌های مناسبی نصیب آن‌ها شود.

بازار خرید فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند

او درباره اینکه آیا تنها امتیاز تیم فوتبال تراکتورسازی به بخش خصوصی منتقل شده یا کل باشگاه در اختیار محمدرضا زنوزی قرار گرفته است، گفت: انتقال مالکیت باشگاه تراکتورسازی مربوط به کل باشگاه است و تنها به خرید امتیاز تیم فوتبال اختصاص ندارد.

مدیر باشگاه تراکتورسازی درمورد نقش دولت در افزایش قیمت سهام باشگاه‌های کشورمان گفت: دولت ابتدا باید دست وزارت ورزش و جوانان را از حضور در ورزش حرفه‌ای کوتاه کند تا زمینه فعالیت‌های بخش خصوصی در فوتبال بیشتر افزایش یابد و در ادامه باید قوانین حمایتی از بخش خصوصی را به تصویب برساند.

ارزش واقعی سپیدرود بسیار بالاتر از قیمتی است که خریداران پرداخت کرده اند

شهاب مومنی، مدیرعامل اسبق باشگاه سپیدرود رشت درباره‌ی شرایط منتقل شدن این تیم به بخش خصوصی  اظهار کرد:تیم سپیدرورد رشت با تلاش‌های خود از دسته 2 به دسته یک صعود کرد در این حال مسول تیم در نامه‌ای به اداره کل ورزش وجوانان بیان کرد دیگر نمی‌توانم تیم را اداره کنم و این اداره هم مسئولیت مدیریت باشگاه را به هیات فوتبال استان گیلان سپرد.

مومنی افزود: با تلاش‌های هیات فوتبال گیلان و بازیکنان سپیدرود این تیم به رقابت‌های لیگ برتر صعود کرد، اما هیت فوتبال، اختیارات لازم برای هدایت تیم لیگ برتری را ندارد با این حال اداره کل ورزش و جوانان مکلف شده بود که برای مالکیت این باشکاه یک فرد حقیقی مشخص شود، من این مسئولیت را به عهده گرفتم و اقداماتی شامل پرداخت بخشی از بدهی‌ها، ابقای کادر فنی، جذب بازیکن وبرگزاری اردو‌های پیش فصل انجام دادم. همچنین با دریافت‌های کمک‌های بخشی از قرداد بازیکنان را هم پرداخت کردم. همچنین طلب فرشاد پیوس و نوروزی را پرداخت کردم.

بازار خرید فروش امتیاز‌های فوتبالی/ اینجا قیمت را خریدار تعیین می‌کند

او در ادامه افزود:شخصی به نام محمد جواد تن زاده خواستار مالکیت باشگاه شد و من با عقد قردادی مدت دار به مبلغ مشخص و با شرط این که بتواند بدهی‌های این تیم را پرداخت کند، تیم را به او واگذار کردم. اما تن زاده به قول خود عمل نکرد علاوه بر این که بدهی را نپرداخت، از پرداخت حدود 7 میلیارد تومان از هزینه جاری تیم هم سر باز زد تا مبلغی هم به جمع بدهی‌های این تیم اضافه شد. علی کریمی سرمربی اسبق سپیدرود بار‌ها اعلام کر که تن زاده نمی‌خواهد تیم سپیدرورد در لیگ برتر بماند و ماهم با پیگیری‌های انجام شده متوجه این امر شدیم باتوجه به مهلت دیگری که به او دادیم بازهم اقدامی به پرداخت بدهی‌ها نکرد و ما مجبور شدیم از او شکایت کنیم.

 مدیر عامل اسبق باشگاه سپیدرود درباره‌ی قیمت گذاری این باشگاه بر چه اساسی انجام شده گفت: ارزش واقعی باشگاه بسیار بالا است، اما ما با خریدار توافق کردیم ضمن پرداخت هزینه‌ی قردارد بازیکنان کادر فنی و امور جاری تیم بدهی هارا تسویه کند که تن زاده چنین کاری را انجام نداد و بدهی‌های باشگاه را بیشتر کرد

البته محمد نوین هم قول داده بود ظرف مهلت 10 روز بدهی فصل 97_96 را پرداخت می‌کند که او هم نتوانست چنین کاری انجام دهد، اما بازهم به نوین زمان داده شده است.

انتهای پیام/

درویش: ترابی محروم شود، تراکتورسازی هم محروم می‌شود/ مذاکره با علیرضا حقیقی را پیگیری نمی‌کنیم


مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: اگر مهدی ترابی محروم شود باشگاه تراکتورسازی هم باید به دلیل عقد قرارداد با بازیکن یک باشگاه دیگر محروم شود.
درویش: ترابی محروم شود، تراکتورسازی هم محروم می‌شود/ مذاکره با علیرضا حقیقی را پیگیری نمی‌کنیم

رضا درویش در گفت و گو با   خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی ترابی در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال بیان کرد: ابتدا باید انتخاب علیرضا اسدی به عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی را تبریک بگویم. او از مدیران متعهد و با اخلاق فوتبال ایران و از رفیقان 40 ساله من است. مهدی ترابی به مسئولان باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده بود در صورت سرباز شدن با این تیم قرارداد می بندد اما با توجه به تغییر قانون سربازی او دیگر مشمول نیست. به هر حال اگر قرار به محرومیت ترابی باشد، باشگاه تراکتورسازی هم باید محروم شود چراکه با بازیکن یک باشگاه دیگر قرارداد بسته است.

تیم های مدعی قهرمانی باید حدود 30 تا 40 میلیارد هزینه کنند

او درباره اعتراض تابش، مدیرعامل سپاهان نسبت به اظهارات اخیرش نسبت به هزینه بالای 40 میلیارد باشگاه سپاهان در نقل و انتقالات گفت: من اصلا چنین حرفی نزدم. از طرفی تیمی که می خواهد در لیگ برتر به قهرمانی برسد باید برای جذب بازیکنان باکیفیت هزینه کند چراکه قهرمانی در لیگ برتر بدون هزینه امکان پذیر نیست. من گفتم مدعیان قهرمانی بالای 30 میلیارد هزینه کرده اند و تیم هایی مانند سایپا که بضاعت مالی کمتری دارند کل هزینه بازیکنان و کادرفنی شان حدود 12 میلیارد است. البته ما جوان هایی داریم که می توانند برای بزرگانی چون استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی و ذوب آهن دردسرساز شوند و در کنار آنها برای کسب موفقیت رقابت کنند.

سرمایه دارترین تیم لیگ برتر هستیم

مدیرعامل باشگاه سایپا با اشاره به کیفیت کار علی دایی و شاگردانش گفت: حضور بازیکنان جوان و باانگیزه در کنار سرمربی بزرگ و صاحب سبکی مانند علی دایی با کادرفنی بادانش در سایپا سبب شده است ما از لحاظ نیروی انسانی، سرمایه دارترین تیم لیگ برتر باشیم. تیمی که تمام جوان ها و اعضای کادرفنی اش به صورت مداوم برای نتیجه گیری در لیگ برتر تلاش می کنند و از این لحاظ هیچ کمبودی ندارد.

جا نیفتادن تیم، دلیل نتیجه نگرفتن سایپا است

درویش درباره افت بازیکنان سایپا در سه هفته ابتدایی لیگ برتر نسبت به فصل گذشته اظهار داشت: دلیل این امر اینست که نه تنها سایپا بلکه هیچ یک از تیم های لیگ برتر تاکنون جا نیفتاده اند. شکست سایپا برابر پیکان از آن اتفاق هایی است که خودمان هم تاکنون نتوانسته ایم آن را هضم کنیم. در بازی با ذوب آهن هم تیم حریف تنها یک موقعیت از روی ضربه ایستگاهی محسن مسلمان خلق کرد اما تیم ما 5 تا 6 فرصت مسلم گلزنی داشت. هرچند تراکتورسازی تیم بزرگی است که از کادرفنی، بازیکنان شاخص و البته حمایت هواداران پرشور و خونگرم بهره می برد اما می خواهیم از این بازی بار دیگر روند پیروزی هایمان را آغاز کنیم و با دست پر از تبریز بازگردیم.

مذاکره با علیرضا حقیقی را پیگیری نمی کنیم

او درباره آخرین وضعیت مذاکرات باشگاه سایپا با علیرضا حقیقی گفت : در حال حاضر که ترجیح می دهیم این انتقال را پیگیری نکرده و با حامد فلاح زاده و محمد حسین اکبر منادی کارمان را پیش ببریم.

صیادمنش بازیکن بااخلاقی است که با کم تجربگی دچار شیطنت شد

درویش درباره پیگیری های باشگاه سایپا نسبت به پرونده اللهیار صیادمنش در کمیته تعیین وضعیت بیان کرد: قرار است تا پایان هفته جاری نشستی را با اکبر عباسی ملکی و امیرحسین فتحی برگزار کنیم و درباره قرارداد اللهیار صیادمنش با استقلال به توافق برسیم. امیدوارم مشکلی هم که برای این بازیکن جوان پیش آمده است به زودی حل شود چراکه اللهیار پسربااخلاقی است و به دلیل کم تجربگی شیطنت کرده است.

شاید لطف پروین سبب شده نام من برای مدیرعاملی پرسپولیس مطرح شود

مدیرعامل باشگاه سایپا درمورد اینکه شنیده می شود علی پروین او را به وزیرورزش و جوانان برای مدیریت باشگاه پرسپولیس در صورت بازنشستگی حمیدرضا گرشاسبی پیشنهاد داده است، گفت: من تقریبا هر روز با علی پروین ملاقات دارم یا با او در تماس هستم. بعید می دانم علی آقا چنین پیشنهادی داده باشد اما شاید با توجه به لطفی که او به من دارد، چنین پیشنهادی مطرح شده باشد. با این وجود به باشگاه سایپا تعهد دارم و ترجیح می دهم در این باشگاه به فعالیت خود ادامه دهم. حمیدرضا گرشاسبی، مدیرکاربلد و باتجربه ای است و آروز می کنم مشکل او برای ادامه مدیریت در باشگاه پرسپولیس حل شود.

به زودی قسط اول قرارداد بازیکنان و کادرفنی سایپا را پرداخت می کنیم

درویش درباره مطالبات بازیکنان فعلی سایپا تهران گفت: محدودیت بودجه و مشکلات مالی سبب شده است تاکنون نتوانیم مبلغی از قرارداد بازیکنان و البته مربیان سایپا را پرداخت کنیم و به همین دلیل شرمنده آنها شده ایم اما با پیگیری های انجام شده قرار است به زودی قسط اول قراردادها به حساب اعضای تیم واریز شود. ضمن اینکه سازمان لیگ هم قول داده به زودی بخشی از مطالبات باشگاه ها را به حسابشان واریز کند.


بیشتر بخوانید- دایی: طبق عدالت فوتبال باید 3 امتیاز این بازی را می‌گرفتیم


انتهای پیام/

اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر فوتبال


اسامی داوران قضاوت کننده در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال از سوی کمیته داوران اعلام شد.
اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر فوتبال

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در هفته چهارم را به شرح ذیل اعلام کرد.
 
پارس جنوبی جم- استقلال تهران- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  تختی جم بوشهر
حسین زرگر – آرمان اسعدی – علی دودانگه – امیر عرب براقی
ناظر: محمود رفیعی
 
پیکان تهران- گسترش فولاد تبریز- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  شهداء شهر قدس تهران
علی بای – محمدرضا منصوری – مهدی شفیعی – کمیل غلامی
ناظر: مسعود مرادی
 
سپیدرود رشت- پدیده مشهد- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  سردار جنگل رشت
علیرضا فغانی – محمدرضا مدیر روستا – مهرداد نجفی – رضا کرمانشاهی
ناظر: ابراهیم میرزابیگی
 
فولاد خوزستان- نساجی مازندران- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  غدیر ‏اهواز
موعود بنیادی فر – جلیل شعرانی – علی احمدی – روح الله شریفی
ناظر: سعید بطحایی
 
‏جمعه 26 مرداد 1397‏
تراکتورسازی تبریز- سایپا تهران- ساعت : ‏19:45‏ ورزشگاه:  یادگار امام تبریز
محمدحسین زاهدی فر – مهدی عالیقدر – هادی طوسی – شاهو اصلانی
ناظر: حسین نجاتی
 
‏ذوب‌آهن اصفهان- فولاد مبارکه ‏- ساعت : ‏20:15 ‏ ورزشگاه:  فولاد شهر فولاد شهر اصفهان
وحید کاظمی – حسن یوسفی – قهرمان نجفی – جواد محمدی
ناظر: اسماعیل صفیری
 
‏صنعت نفت آبادان- استقلال خوزستان- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  تختی آبادان
علی میرغفاری – رضا سخندان – محمد عطایی – پیمان فرخی مهر
ناظر: عبودسنگاشکن
 
پرسپولیس تهران- نفت مسجدسلیمان- ساعت : ‏20:30 ‏ ورزشگاه:  آزادی تهران
علی صفایی – رحیم شاهین – محسن سلطانی – سعید رحیمی مقدم
ناظر: محمدرضا فلاح

بیشتر بخوانید: 
اعلام اسامی داوران هفته اول لیگ برتر
اسامی داوران هفته دوم لیگ برتر فوتبال

انتهای پیام/ 
 

داوران هفته چهارم مشخص شدند 

رسمی؛ سامان قدوس به "رِن فرانسه" پیوست


طبق اعلام اکیپ فرانسه، هافبک تیم ملی فوتبال ایران با عقد قراردادی به تیم "رِن" پیوست.
رسمی؛ سامان قدوس به "رِن فرانسه" پیوست

رسمی؛ سامان قدوس به رن فرانسه پیوستبه گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از درخشش سامان قدوس در لیگ سوئد، تیم‌های زیادی از لیگ انگلیس، اسپانیا و آلمان خواستار جذب این بازیکن شدند و همیشه باشگاه اوسترسوند با انتقال هافبک تیم ملی ایران مخالفت می‌کرد، اما شب گذشته (یکشنبه) پس از پایان دیدار یاران قدوس در چارچوب هفته هفدهم لیگ سوئد که با درخشش بازیکن ایرانی همراه بود و یک گل زد و یک پاس گل داد، کیندبرگ، رئیس این باشگاه درباره انتقال هافبک ملی پوش تیم ایران به رِن گفت: "یک ساعت پیش از آغاز بازی امروز با باشگاه رن به توافق رسیدیم و حالا سامان قدوس این اجازه را دارد که از اوسترشوند جدا شود. سامان این موضوع را به ما اطلاع داد و ما نیز مشکلی با او و جدایی اش نداریم، اما دیگر همه چیز به خود او بستگی دارد، زیرا ما شرایط را قبول کرده ایم. "

حالا اکیپ فرانسه دقایقی پیش در خبری فوری اعلام کرد که سامان قدوس، هافبک تیم ملی ایران با عقد قراردادی و به مبلغ سه و نیم میلیون یورو به باشگاه رن فرانسه پیوسته و شاگرد صبری لاموشی در این تیم شده است.

اکیپ در ادامه خبر انتقال قدوس به فرانسه نوشت: در صورت انتقال سامان قدوس از این باشگاه فرانسوی به تیم دیگری، 20 درصد مبلغ این انتقال به باشگاه اوسترسوند خواهد رسید.


بیشتر بخوانید: اوسترشوند انتقال قدوس به «امیان» فرانسه را تکذیب کرد


انتهای پیام/

قدوس به رن فرانسه پیوست

>