واژگونی یک تانکر حمل سوخت در محور ماهشهر - هندیجان
سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: کاهش دید باعث وقوع تصادف ۲ کامیون با هم در جاده ماهشهر- هندیجان ، و پس از آن واژگونی یک تانکر حمل سوخت و ریختن سوخت بر روی جاده شده بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، محسن بیرانوند،  سرپرست فرمانداری ماهشهر بیان داشت: ۳ جاده در جنوب خوزستان که از حدود ساعت ۱۱ صبح سه شنبه به دلیل وقوع پدیده گردو غبار و کاهش شدید دید و تصادف، مسدود شده بود ساعتی پیش با تلاش ماموران امدادی بازگشایی شد.

وی  با اشاره به جزئیات این حوادث افزود: هر ۳ محور بندرماهشهر- هندیجان؛ بندرماهشهر- امیدیه و بندرماهشهر- رامشیر به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار و کاهش دید افقی مسدود، و تردد وسایل نقلیه مختل شده بود.

وی گفت: کاهش دید باعث وقوع تصادف ۲ کامیون با هم در جاده ماهشهر- هندیجان ، و پس از آن واژگونی یک تانکر حمل سوخت و ریختن سوخت بر روی جاده شده بود.

سرپرست فرمانداری بندرماهشهر ادامه داد: از ساعت اولیه وقوع پدیده گرد و غبار ماموران امداد رسانی هلال احمر، آتش نشانی و فوریت های پزشکی، راهداری در محل حاضر شده و در حال تلاش برای بازگشایی مسیر و هدایت وسایل نقلیه بودند که به دلیل وزش شدید باد کار امداد رسانی به دشواری انجام می شد.

انتهای پیام/م

۳ جاده مسدود شده در جنوب خوزستان بازگشایی شد
اوقات شرعی اردیبهشت ماه سال 1397 به افق اهواز
اوقات شرعی اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ به افق اهواز را می توانید در این قسمت ببینید.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، اوقات شرعی اهواز در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ را اینجا ملاحظه کنید.

روز  تاریخ  اذان صبح  طلوع آفتاب  اذان ظهر  غروب آفتاب  اذان مغرب  نیمه شب  تاریخ میلادی

شنبه ۱۳۹۷/۲/۱ ۰۵:۱۶:۰۰ ۰۶:۴۰:۲۴ ۱۳:۱۳:۵۹ ۱۹:۴۷:۳۵ ۲۰:۰۵:۲۵ ۰۰:۳۱:۴۷ ۲۰۱۸/۰۴/۲۱

یکشنبه ۱۳۹۷/۲/۲ ۰۵:۱۴:۴۱ ۰۶:۳۹:۲۰ ۱۳:۱۳:۴۷ ۱۹:۴۸:۱۵ ۲۰:۰۶:۰۷ ۰۰:۳۱:۲۸ ۲۰۱۸/۰۴/۲۲

دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۳ ۰۵:۱۳:۲۳ ۰۶:۳۸:۱۶ ۱۳:۱۳:۳۶ ۱۹:۴۸:۵۶ ۲۰:۰۶:۵۰ ۰۰:۳۱:۱۰ ۲۰۱۸/۰۴/۲۳

سه شنبه ۱۳۹۷/۲/۴ ۰۵:۱۲:۰۶ ۰۶:۳۷:۱۳ ۱۳:۱۳:۲۵ ۱۹:۴۹:۳۶ ۲۰:۰۷:۳۳ ۰۰:۳۰:۵۱ ۲۰۱۸/۰۴/۲۴

چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۵ ۰۵:۱۰:۵۰ ۰۶:۳۶:۱۲ ۱۳:۱۳:۱۴ ۱۹:۵۰:۱۷ ۲۰:۰۸:۱۶ ۰۰:۳۰:۳۳ ۲۰۱۸/۰۴/۲۵

پنج شنبه ۱۳۹۷/۲/۶ ۰۵:۰۹:۳۴ ۰۶:۳۵:۱۱ ۱۳:۱۳:۰۴ ۱۹:۵۰:۵۸ ۲۰:۰۸:۵۹ ۰۰:۳۰:۱۶ ۲۰۱۸/۰۴/۲۶

جمعه ۱۳۹۷/۲/۷ ۰۵:۰۸:۱۹ ۰۶:۳۴:۱۱ ۱۳:۱۲:۵۵ ۱۹:۵۱:۳۹ ۲۰:۰۹:۴۲ ۰۰:۲۹:۵۹ ۲۰۱۸/۰۴/۲۷

شنبه ۱۳۹۷/۲/۸ ۰۵:۰۷:۰۴ ۰۶:۳۳:۱۲ ۱۳:۱۲:۴۶ ۱۹:۵۲:۲۰ ۲۰:۱۰:۲۶ ۰۰:۲۹:۴۲ ۲۰۱۸/۰۴/۲۸

یکشنبه ۱۳۹۷/۲/۹ ۰۵:۰۵:۵۰ ۰۶:۳۲:۱۴ ۱۳:۱۲:۳۷ ۱۹:۵۳:۰۱ ۲۰:۱۱:۰۹ ۰۰:۲۹:۲۶ ۲۰۱۸/۰۴/۲۹

دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۰۵:۰۴:۳۸ ۰۶:۳۱:۱۷ ۱۳:۱۲:۲۹ ۱۹:۵۳:۴۲ ۲۰:۱۱:۵۳ ۰۰:۲۹:۱۰ ۲۰۱۸/۰۴/۳۰

سه شنبه ۱۳۹۷/۲/۱۱ ۰۵:۰۳:۲۶ ۰۶:۳۰:۲۱ ۱۳:۱۲:۲۲ ۱۹:۵۴:۲۳ ۲۰:۱۲:۳۷ ۰۰:۲۸:۵۵ ۲۰۱۸/۰۵/۰۱

چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۰۵:۰۲:۱۴ ۰۶:۲۹:۲۶ ۱۳:۱۲:۱۵ ۱۹:۵۵:۰۵ ۲۰:۱۳:۲۰ ۰۰:۲۸:۴۰ ۲۰۱۸/۰۵/۰۲

پنج شنبه ۱۳۹۷/۲/۱۳ ۰۵:۰۱:۰۴ ۰۶:۲۸:۳۲ ۱۳:۱۲:۰۹ ۱۹:۵۵:۴۶ ۲۰:۱۴:۰۴ ۰۰:۲۸:۲۵ ۲۰۱۸/۰۵/۰۳

جمعه ۱۳۹۷/۲/۱۴ ۰۴:۵۹:۵۵ ۰۶:۲۷:۳۹ ۱۳:۱۲:۰۳ ۱۹:۵۶:۲۷ ۲۰:۱۴:۴۸ ۰۰:۲۸:۱۱ ۲۰۱۸/۰۵/۰۴

شنبه ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۰۴:۵۸:۴۷ ۰۶:۲۶:۴۷ ۱۳:۱۱:۵۸ ۱۹:۵۷:۰۹ ۲۰:۱۵:۳۲ ۰۰:۲۷:۵۸ ۲۰۱۸/۰۵/۰۵

یکشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۶ ۰۴:۵۷:۴۰ ۰۶:۲۵:۵۶ ۱۳:۱۱:۵۳ ۱۹:۵۷:۵۰ ۲۰:۱۶:۱۶ ۰۰:۲۷:۴۵ ۲۰۱۸/۰۵/۰۶

دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۷ ۰۴:۵۶:۳۴ ۰۶:۲۵:۰۷ ۱۳:۱۱:۴۹ ۱۹:۵۸:۳۱ ۲۰:۱۷:۰۰ ۰۰:۲۷:۳۳ ۲۰۱۸/۰۵/۰۷

سه شنبه ۱۳۹۷/۲/۱۸ ۰۴:۵۵:۲۹ ۰۶:۲۴:۱۸ ۱۳:۱۱:۴۶ ۱۹:۵۹:۱۳ ۲۰:۱۷:۴۴ ۰۰:۲۷:۲۱ ۲۰۱۸/۰۵/۰۸

چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۹ ۰۴:۵۴:۲۵ ۰۶:۲۳:۳۱ ۱۳:۱۱:۴۳ ۱۹:۵۹:۵۴ ۲۰:۱۸:۲۷ ۰۰:۲۷:۰۹ ۲۰۱۸/۰۵/۰۹

پنج شنبه ۱۳۹۷/۲/۲۰ ۰۴:۵۳:۲۲ ۰۶:۲۲:۴۵ ۱۳:۱۱:۴۰ ۲۰:۰۰:۳۵ ۲۰:۱۹:۱۱ ۰۰:۲۶:۵۹ ۲۰۱۸/۰۵/۱۰

جمعه ۱۳۹۷/۲/۲۱ ۰۴:۵۲:۲۱ ۰۶:۲۲:۰۱ ۱۳:۱۱:۳۸ ۲۰:۰۱:۱۶ ۲۰:۱۹:۵۵ ۰۰:۲۶:۴۹ ۲۰۱۸/۰۵/۱۱

شنبه ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۰۴:۵۱:۲۱ ۰۶:۲۱:۱۷ ۱۳:۱۱:۳۷ ۲۰:۰۱:۵۷ ۲۰:۲۰:۳۸ ۰۰:۲۶:۳۹ ۲۰۱۸/۰۵/۱۲

یکشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۰۴:۵۰:۲۲ ۰۶:۲۰:۳۵ ۱۳:۱۱:۳۷ ۲۰:۰۲:۳۸ ۲۰:۲۱:۲۲ ۰۰:۲۶:۳۰ ۲۰۱۸/۰۵/۱۳

دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۴ ۰۴:۴۹:۲۴ ۰۶:۱۹:۵۴ ۱۳:۱۱:۳۷ ۲۰:۰۳:۱۹ ۲۰:۲۲:۰۵ ۰۰:۲۶:۲۲ ۲۰۱۸/۰۵/۱۴

سه شنبه ۱۳۹۷/۲/۲۵ ۰۴:۴۸:۲۸ ۰۶:۱۹:۱۴ ۱۳:۱۱:۳۷ ۲۰:۰۴:۰۰ ۲۰:۲۲:۴۸ ۰۰:۲۶:۱۴ ۲۰۱۸/۰۵/۱۵

چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۲۶ ۰۴:۴۷:۳۴ ۰۶:۱۸:۳۶ ۱۳:۱۱:۳۸ ۲۰:۰۴:۴۰ ۲۰:۲۳:۳۱ ۰۰:۲۶:۰۷ ۲۰۱۸/۰۵/۱۶

پنج شنبه ۱۳۹۷/۲/۲۷ ۰۴:۴۶:۴۰ ۰۶:۱۷:۵۹ ۱۳:۱۱:۴۰ ۲۰:۰۵:۲۰ ۲۰:۲۴:۱۴ ۰۰:۲۶:۰۰ ۲۰۱۸/۰۵/۱۷

جمعه ۱۳۹۷/۲/۲۸ ۰۴:۴۵:۴۹ ۰۶:۱۷:۲۴ ۱۳:۱۱:۴۲ ۲۰:۰۶:۰۰ ۲۰:۲۴:۵۶ ۰۰:۲۵:۵۴ ۲۰۱۸/۰۵/۱۸

شنبه ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۰۴:۴۴:۵۸ ۰۶:۱۶:۵۰ ۱۳:۱۱:۴۵ ۲۰:۰۶:۴۰ ۲۰:۲۵:۳۸ ۰۰:۲۵:۴۹ ۲۰۱۸/۰۵/۱۹

یکشنبه ۱۳۹۷/۲/۳۰ ۰۴:۴۴:۱۰ ۰۶:۱۶:۱۷ ۱۳:۱۱:۴۸ ۲۰:۰۷:۱۹ ۲۰:۲۶:۲۰ ۰۰:۲۵:۴۴ ۲۰۱۸/۰۵/۲۰

دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۳۱ ۰۴:۴۳:۲۳ ۰۶:۱۵:۴۵ ۱۳:۱۱:۵۲ ۲۰:۰۷:۵۸ ۲۰:۲۷:۰۲ ۰۰:۲۵:۴۰ ۲۰۱۸/۰۵/۲۱

انتهای پیام/گ

نبود تناسب در ظرفیت های عمرانی و زیربنایی خوزستان با توسعه نیافتگی آن
نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس گفت: خوزستان متأسفانه متناسب با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های آن در حوزه زیربنایی و عمرانی اصلاً توسعه‌نیافته است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  قاسم ساعدی، نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس بیان داشت: خوزستان متأسفانه متناسب با ظرفیت‌ها و قابلیت‌های آن در حوزه زیربنایی و عمرانی اصلاً توسعه‌نیافته و حتی در بودجه‌های تخصیصی دولت در سال گذشته اعتبارات نفتی (۳ درصد) به صورت پنهان و غیرمحسوس قیچی شد.

وی با اشاره به حذف بودجه خوزستان افزود: متأسفانه سال گذشته ۴ هزار میلیارد تومان از بودجه ۳ درصد نفت حذف است و هفته گذشته برای این موضوع جلسه داشتیم. از دهدز تا بستان، از اروندکنار تا لالی و اندیکا بیش از ۷۰ تا ۸۰ درصد شهرها هیچ تعریف شهری ندارند؛ در چارچوب علم عمران بیش از ۶۰ درصد شهرهای استان را نمی‌توان شهر نامید.

وی بیان داشت: تابلوی شهر را بدون هیچ زیرسازی، توسعه عمرانی یا پایدار بلند می‌کنیم. در تصمیم‌گیری، خوزستان را جدی نمی‌گیرند در حالی که همه بلاهای جنگ و طبیعی در خط مقدم مشکلات است ولی موقع تقسیم سرمایه و برنامه، ۵ میلیون نفری که اینجا نفس می‌کشند را قابل نمی‌دانند.

ساعدی با تاکید بر توسعه متوازن خوزستان عنوان کرد: کدام شهرستان توسعه پایدار دارد و یا اینکه توسعه متوازن را در کجای خوزستان می‌توان مشاهده کرد؟ اگر در برخی نقاط خوزستان از نفت اعتبارات نگیریم اصلاً راه و شهرسازی خلع سلاح می‌شود.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس گفت: خیلی از استان از محروم، محروم‌تر شدند و برخورداران نیز برخورداران تر شدند. برخی مسئولان در چارچوب نظام و آرمان‌های انقلاب عمل نمی‌کنند و این درست نیست چون استانی وزیر دارد بهترین اعتبارات را به همان استان می‌دهند. کارگروهی تشکیل شود و کمیسیون عمران از همه شهرهای استان بازدید کنند.

نماینده مردم دشت آزادگان در مجلس عنوان کرد: جاده رفیع از ۱۰ سال قبل فقط یک لاین آن آسفالت شد و به یک جاده مرگ تبدیل شده است؛ نزدیک به هزار تصادف در این جاده رخ داده است و ما به هر دری زدیم فقط به قول و قرار رسیدیم.

انتهای پیام/م

توسعه نیافتگی خوزستان با ظرفیت های زیربنایی و عمرانی آن تناسب ندارد
تحول در حوزه راه و شهرسازی خوزستان
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: باید با یک برنامه منسجم تا آنجا که امکان‌پذیر است در حوزه راه و شهرسازی خوزستان تحولاتی ایجاد کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  خیرالله خادمی، معاون وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: قبول داریم که وضعیت حمل‌ و نقل خوزستان با طرح‌های توسعه جاده‌ای تناسب ندارد.

وی با اشاره به اینکه در ایام جنگ توسعه‌ای در حوزه حمل‌ و نقل استان صورت نگرفت افزود: بعد از جنگ هم آن خرابی‌هایی که در جاده‌ها و زیرساخت‌ها بود را اصلاح کردند. ۲ کریدور مهم کشوری داریم (یکی کریدور غرب کشور است که از بندر امام شروع و به سمت بازرگان می‌رود و از استان‌های غربی عبور می‌کند و دیگری هم کریدور جنوبی است که برای توسعه سواحل تعریف شده و از شلمچه شروع و تا سیستان و بلوچستان ادامه دارد) که از خوزستان می‌گذرند.

خادمی عنوان کرد: از نمایندگان مجلس خوزستان تقاضا داریم چون بخش ساخت‌وساز و پیشنهادات اعتبارات با ماست ولی تصویب نهایی آن باید در مجلس انجام شود پس نیازمند توجه بیشتر در حوزه مجلس هستیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مطالعات برای طرح‌های توسعه‌ای در تمام نقاط خوزستان انجام شده است. خوزستان ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبار در دهه ۸۰ داشت که ۷۰ درصد آن استانی بوده است.

وی در پایان بیان کرد: در بخش ریلی نیز اتصال از طریق مرکز کشور به خوزستان به شدت در حال پیگیری است و از محل منابع داخلی و فاینانس اقدام می‌کنیم. همچنین اتصال از سمت استان لرستان را نیز در دستور کار داریم.

انتهای پیام/م

راه و شهر سازی خوزستان روی ریل پیشرفت و توسعه
دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی
رئیس پلیس فتا استان خوزستان از دستگیری شخصی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی یک زن در فضای مجازی کرده بود خبر داد.

سرهنگ شاهین حسنوند، رئیس پلیس فتا استان خوزستان در گفتگو خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، بیان داشت: شخصی که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و شخصی یک زن در فضای مجازی و نیز درج تهمت زیر عکس‌های فرد مذکور کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

وی در تشریح جزئیات این خبر تصریح کرد: خانمی ساکن یکی از شهرستان‌های استان خوزستان به پلیس فتا مراجعه کرد و گفت، فردی ناشناس در فضای مجازی و شبکه اجتماعی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی و شخصی بنده کرده و تهمت‌هایی زیر عکس‌های مذکور به من نسبت داده و سبب هتک حیثیت و بازی با آبرویمان شده است.

حسنوند با بیان اینکه این زن از منتشر کننده تصاویر ادعای شرف و حیثیت داشت، افزود: ضمن تشکیل پرونده، موضوع در دستورکار قرار گرفت و با بررسی ‌های تخصصی به عمل آمده پیرامون موضوع پرونده‌ توسط کارشناسان این پلیس و اقدامات فنی صورت گرفته متهم شناسایی و با توجه به محل سکونت متهم پرونده جهت ادامه رسیدگی به دادسرا ارسال شد.

رییس پلیس فتا خوزستان با تاکید بر اینکه هتک حیثیت و نشر اكاذیب در فضای مجازی و شبكه‌های اجتماعی، طبق ماده ۱۷ قانوم جرائم رایانه ‌ای جرم است اذعان داشت: با منتشرکنندگان آن جدی و قانونی برخورد می‌شود‌.

انتهای پیام/گ

عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی به دام افتاد
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن