خبرخوان تلکسیران چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

واژگونی یک تانکر حمل سوخت در محور ماهشهر - هندیجان

واژگونی یک تانکر حمل سوخت در محور ماهشهر - هندیجان
  سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: کاهش دید باعث وقوع تصادف ۲ کامیون با هم در جاده ماهشهر- هندیجان ، و پس از آن واژگونی یک تانکر حمل سوخت و ریختن سوخت بر روی جاده شده بود.  

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، محسن بیرانوند،  سرپرست فرمانداری ماهشهر بیان داشت: ۳ جاده در جنوب خوزستان که از حدود ساعت ۱۱ صبح سه شنبه به دلیل وقوع پدیده گردو غبار و کاهش شدید دید و تصادف، مسدود شده بود ساعتی پیش با تلاش ماموران امدادی بازگشایی شد.

وی  با اشاره به جزئیات این حوادث افزود: هر ۳ محور بندرماهشهر- هندیجان؛ بندرماهشهر- امیدیه و بندرماهشهر- رامشیر به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار و کاهش دید افقی مسدود، و تردد وسایل نقلیه مختل شده بود.

وی گفت: کاهش دید باعث وقوع تصادف ۲ کامیون با هم در جاده ماهشهر- هندیجان ، و پس از آن واژگونی یک تانکر حمل سوخت و ریختن سوخت بر روی جاده شده بود.

سرپرست فرمانداری بندرماهشهر ادامه داد: از ساعت اولیه وقوع پدیده گرد و غبار ماموران امداد رسانی هلال احمر، آتش نشانی و فوریت های پزشکی، راهداری در محل حاضر شده و در حال تلاش برای بازگشایی مسیر و هدایت وسایل نقلیه بودند که به دلیل وزش شدید باد کار امداد رسانی به دشواری انجام می شد.

انتهای پیام/م

۳ جاده مسدود شده در جنوب خوزستان بازگشایی شدلینک کوتاه : https://goo.gl/UVQy2b
واژگونی یک تانکر حمل سوخت در محور ماهشهر - هندیجان

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن