اینترپل به ایتالیا درباره رسیدن پنجاه داعشی به این کشور هشدار داد
پلیس بین الملل در اروپا به دولت ایتالیا درباره ورود پنجاه نفر از تروریست‌های داعش به این کشور هشدار داد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی الحدث، پلیس بین الملل در اروپا به دولت ایتالیا درباره ورود پنجاه نفر از تروریست‌های گروه وهابی صهیونیستی داعش به این کشور هشدار داد.

اینترپل در اروپا هشدار داد شمار بیشتری از تروریست‌های داعش در بین مهاجران غیرقانونی وارد کشور‌های اروپایی شده‌اند.  

اینترپل از ورود پنجاه نفر از عناصر داعش به کشور ایتالیا خبر داد.  

اینترپل هشدار داد این افراد قصد دارند در آینده برای حملات تروریستی در کشور‌های اروپایی برنامه ریزی کنند.  

بر اساس گزارش سازمان‌های اطلاعاتی ایتالیا، نفوذ تروریست‌های داعش به اروپا با هماهنگی قاچاقچیان انسان و مافیا در این کشور صورت می‌گیرد. به گفته این سازمان‌ها، مافیای ایتالیا از قاچاق مهاجران برای تامین مالی جرائم سازماندهی شده‌اش استفاده می‌کند.  

گزارش اخیر اینترپل که نفوذ پنجاه نفر از عناصر داعش به خاک ایتالیا را از راه دریا فاش کرد، درباره گسترش خطرات تروریستی در اروپا مانند حمله تروریستی در برلین هشدار می‌دهد.

انتهای پیام/

ورود ۵۰ داعشی به ایتالیا
صدور حکم اعدام و یا حبس ابد برای 7 زن خارجی داعشی در عراق
شورای عالی قضایی عراق روز سه شنبه اعلام کرد دادگاه جنایی مرکزی در بغداد ۷ زن خارجی را به اتهام عضویت در گروه تروریستی وهابی داعش به اعدام و یا حبس ابد محکوم کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری آناتولی از بغداد، شورای عالی قضایی عراق روز سه شنبه اعلام کرد دادگاه جنایی مرکزی در بغداد ۷ زن خارجی را به اتهام عضویت در گروه تروریستی وهابی داعش به اعدام و یا حبس ابد محکوم کرد.

شورای عالی قضایی عراق در بیانیه‌ای تاکید کرد دادگاه جنایی بغداد ۳ زن با ملیت جمهوری آذربایجان و یک زن قرقیزستانی را به اتهام عضویت در گروه تروریستی وهابی داعش به اعدام محکوم کرد.

دادگاه جنایی بغداد ۳ زن خارجی دیگر از جمله یک فرانسوی و دو روس را هم به حبس ابد محکوم کرد. این ۷ زن مطابق با ماده چهار قانون مبارزه با تروریسم و به اتهام عضویت در گروه وهابی صهیونیستی داعش محاکمه شدند.

دادگاه جنایی عراقی پیش از این نیز احکام مشابهی را علیه زنان خارجی و همسران تروریست‌های داعش صادر کرده بود. گفته می‌شود حدود ۱۴۰۰ زن خارجی و فرزندان تروریست‌های داعش در اردوگاهی در شمال عراق در بازداشت هستند.

انتهای پیام/

۷ زن خارجی عضو تروریست‌های داعش در عراق به اعدام  یا حبس ابد محکوم شدند
۲ مسیحی روز یکشنبه مقابل کلیسایی در شهر کویته پاکستان کشته شدند که داعش مسئولیت این حمله را که همچنین به زخمی شدن ۳ تن دیگر منجر شد، برعهده گرفت.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ دو مسیحی روز یکشنبه مقابل کلیسایی در شهر کویته پاکستان کشته شدند.

موتور سیکلت سواران با تیراندازی به سوی مردم، دو مسیحی را مقابل کلیسایی در کویته، مرکز استان بلوچستان پاکستان کشتند.

بر اساس این گزارش، موسسه موسوم به «سایت» که پایگاه‌های افراطی را رصد می‌کند، اعلام کرد شاخه محلی گروه تروریستی-تکفیری داعش مسئولیت این حمله را که همچنین به زخمی شدن سه تن دیگر منجر شد، برعهده گرفت.

عبدالرزاق چیما، رئیس پلیس محلی کویته نیز اظهار داشت: «۴ مرد مسلح سوار بر ۲ دستگاه موتورسیکلت بدون هدف به سوی گروهی مسیحی تیراندازی کردند که در این تیراندازی، ۲ نفر را کشته و ۳ تن دیگر را نیز زخمی کردند.»

دو هفته پیش داعش مسئولیت تیراندازی مشابهی را که به کشته شدن ۴ مسیحی منجر شد، برعهده گرفت.

انتهای پیام/

داعش ۲ شهروند مسیحی اهل پاکستان را ترور کرد
یک میدان نفتی بزرگ در منطقه تحت کنترل نیرو‌های مورد حمایت آمریکا در دیرالزور به اشغال داعش درآمد
پایگاه خبری المصدر نیوز نوشت گروه وهابی-صهیونیستی داعش یک میدان نفتی بزرگ را در منطقه تحت کنترل نیرو‌های مورد حمایت آمریکا در استان دیرالزور سوریه، به اشغال خود درآورد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان پایگاه اینترنتی المصدر نیوز نوشت گروه وهابی-صهیونیستی داعش هفته جاری، یک میدان نفتی بزرگ را در استان دیرالزور سوریه از کنترل نیروهای مورد حمایت آمریکا خارج کرد و به اشغال خود درآورد.

تروریست های داعش با حمله به البحره که به درگیری های شدید چندساعته در روز دوشنبه منجر شد، کنترل البحره را در دست گرفتند؛ اما نیروهای دموکراتیک سوریه که تحت حمایت آمریکا هستند امروز موفق شدند آن را پس بگیرند.

در این گزارش به نقل از معارضان سوری آمده است عناصر تروریستی داعش موفق شده اند میدان نفتی الشیخان را تحت کنترل خود درآورند.

در ادامه گزارش آمده است در صورتی که صحت این خبر تأیید شود، یکی از بزرگترین شکست های نیروهای تحت حمایت آمریکا از سال گذشته خواهد بود.
انتهای پیام/

کنترل میدان نفتی الشیخان توسط تروریست‌های داعش
بازداشت 11 مظنون وابسته به داعش در غرب ترکیه
دست‌کم یازده فرد مظنون وابسته به گروه وهابی-صهیونیستی داعش در غرب ترکیه بازداشت شدند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری آناتولی، دادستانی کل استان «کوجا ایلی» روز پنجشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد ماموران ویژه ضد تروریسم ۱۱ مظنون وابسته به عناصر وهابی-صهیونیستی داعش را در مناطق مختلف این استان بازداشت کردند.

دادستانی کل استان کوجا ایلی افزود ماموران ویژه ضد تروریسم درعملیاتی همزمان، به تعدادی از خانه‌ها در مناطق مختلف این استان حمله و ۱۱ مظنون وابسته به عناصر وهابی-صهیونیستی داعش را دستگیر کردند. دادستانی کل استان کوجا ایلی تاکید کرد مظنونان وابسته به داعش در تلاش برای ایجاد یک هسته تروریستی در این استان از طریق ارتباط و همکاری با گروه‌های مرتبط با داعش بودند.

ماموران ویژه ضد تروریسم استان کوجا ایلی درعملیات بازرسی از خانه‌های افراد مظنون چند قبضه سلاح، اسناد و مدارک الکترونیکی کشف و ضبط کردند.
انتهای پیام/

دستگیری چند مظنون وابسته به داعش در ترکیه
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن