منطقه آزاد ارس مرکز قاچاق کالا شده است


مدیرعامل سابق منطقه آزاد ارس،گفت: زحمات بسیاری در این منطقه کشیده ایم اما شبی که از رسانه ملی شنیدم که منطقه آزاد ارس مرکز قاچاق کالا شده از همه چیز زده شدم.
منطقه آزاد ارس مرکز قاچاق کالا شده است

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛عرب باغیمدیرعامل سابق منطقه آزاد ارس ،در مراسم تودیع و معارفه مدیران این سازمان اظهار داشت: من طی مدتی که عهده دار مسئولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد ارس بوده ام هیچ وقت پشت میز ننشسته ام و اعتقادی به آن صندلی نداشته و ندارم.

وی افزود: قانونها و شیوه نامه های تصویب شده همیشه بر علیه سرمایه گذاران و مناطق آزاد بوده است.

عرب باغی گفت: زحمات بسیاری در این منطقه کشیده ایم اما شبی که از رسانه ملی شنیدم که منطقه آزاد ارس مرکز قاچاق کالا شده از همه چیز زده شدم.

مدیرعامل سابق منطقه آزاد ارس اظهار داشت: اینجا بیکاری وجود ندارد و تنها مفت خوارها بیکارند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: من 45 سال پیش مزار خود را خریداری کرده ام و هر لحظه به یاد مرگ هستم چراکه انسان باید سایه، غیرت و اخلاق داشته باشد و تاریخ قضاوت خواهد کرد که ما چه کار کرده ایم.

عرب باغی ادامه داد: من از بی وفایی ها راحت شده ام و باید حافظ سرمایه گذاران و نیروهای توانمند منطقه باشیم.

وی افزود: سعی خواهم کرد بعنوان مشاور رایگان در خدمت سرمایه گذاران باشم ودر حال حاضر مشغول راه اندازی مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست اورمیه هستم.

عرب باغی ادامه داد: سازندگی در این منطقه آغاز شده و امیدواریم در آینده شتاب یابد.

 

انتهای پیام/خ

 

بیکاری در ارس وجود ندارد

آغاز روکش آسفالت جاده هشترود - مراغه با 90 میلیارد ریال اعتبار


رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده هشترود از آغاز طرح روکش آسفالت جاده این شهرستان به مراغه با 90 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.
آغاز روکش آسفالت جاده هشترود - مراغه با 90 میلیارد ریال اعتبار

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ فرمانی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده هشترود در جمع خبرنگاران گفت: 45 کیلومتر این جاده در حوزه استحفاظی هشترود و 45 کیلومتر دیگر مربوط به شهرستان مراغه است.

وی گفت: پیمانکار طرح از دو سمت هشترود تا نظرکهریزی و مراغه تا نظرکهریزی به صورت همزمان روکش آسفالت این جاده را انجام خواهد داد.

وی اضافه کرد: در حوزه استحفاظی هشترود تنها 15 کیلومتر از 45 کیلومتر نیاز به ترمیم و روکش دارد و برای انجام طرح 1700 تن آسفالت ریزی خواهد شد، اما در حوزه استحفاظی مراغه تمامی 45 کیلومتر ترمیم و آسفالت ریزی می‌شود.

فرمانی گفت: پیمانکار طرح تعهد کرده تا قبل از اتمام فصل کاری و آغاز فصل سرما در منطقه، طرح روکش آسفالت این جاده را به اتمام رساند.

جاده مراغه - هشترود به طول 101 کیلومتر با پیچ‌های خطرناک از دو شهر خداجو و نظرکهریزی گذشته و بیشتر تردد‌های شهرستان‌های جنوب استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و شمال کردستان از این مسیر انجام می‌شود.

این جاده با 70 سال قدمت از جاده‌های حادثه خیز کشور بوده و در پنج سال گذشته بیش از 800 نفر در این مسیر در تصادفات رانندگی کشته و یا مصدوم شده اند. 

 

انتهای پیام/ش

90 میلیارد ریال اعتباربرای روکش آسفالت جاده هشترود - مراغه

عدالت توأم با معنویت و عقلانیت از ویژگی‌های مدیران شایسته


نماینده، ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: یکی از ویژگی‌های مدیران شایسته، عدالت توأم با معنویت و عقلانیت است.
عدالت توأم با معنویت و عقلانیت از ویژگی‌های مدیران شایسته

عدالت توأم با معنویت و عقلانیت از ویژگی‌های مدیران شایستهبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم نماینده، ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی در آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید صدا و سیمای مرکز استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه یکی از ریشه‌های مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور، کاهش تقوای الهی در برخی کارگزاران است، گفت: لازم است تا بین مدیران تقوای الهی افزایش یابد.

وی گفت:از موفقیت‌های یک سازمان اهمیت به پیشکسوتان و بازنشستگان آن سازمان است.

وی با تاکید به اینکه احترام به پیشکسوتان در حقیقت احترام به شاغلان و انگیزه‌دهی به آنهاست، گفت: در این جمع نیز پیشکسوتان زیادی وجود دارند که میزبانی می‌کنند و یک حرکت بسیار مورد پسندیده‌ای است.

نماینده، ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های مدیران شایسته، عدالت توأم با معنویت و عقلانیت است.

وی ادامه داد:در عدالت هم عقلانیت و هم معنویت باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه تبریز با اشاره به اینکه یکی از ریشه‌های مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور، کاهش تقوای الهی در برخی کارگزاران است، توضیح داد: لازم است تا بین مدیران تقوای الهی افزایش یابد.

وی با تاکید به اینکه روحیه جهادی از دیگر ویژگی یک مدیر شایسته است، تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر روحیه عافیت‌طلبی در میان برخی‌ها گسترش یافته است و باید یک مدیر دارای روحیه جهادی باشد.

آل‌هاشم بیان کرد: مدیر شایسته آن مدیری است که روحیه انقلابی داشته و از روحیه انقلابی کامل برخوردار باشد.

وی، ولایت‌مداری را یک اصل برای مدیر شایسته برشمرد و گفت: نمی‌شود یک مدیر در نظام مقدس جمهوری اسلامی مشغول باشد و ولایت‌مدار نباشد.

وی، مهم‌ترین ویژگی دیگر مدیر شایسته را ضداشرافی‌گری دانست و توضیح داد:یکی از آفت‌های جامعه ما همین اشرافی‌گری است چراکه مردم همه حرکات و سکنات مدیران را رصد می‌کنند، از این‌رو باید مدیر شایسته با مردم، کنار مردم و برای مردم باشد.

آل‌هاشم بیان کرد: مدیری با کارآمدی بالا و مسوول دلسوز می‌تواند تحولات شگفتی‌ساز در حوزه مدیریتی خود ایجاد کند و در مقابل یک مدیر خسته و ناکارآمد هر چند آدم خوبی باشد، باعث انفعال می‌شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم سازمان صدا و سیما با توجه به اوضاع و احوال و شرایط خطه آذربایجان نسبت به تجهیزات پیشرفته این مرکز عنایت داشته باشد چراکه نیاز صدا و سیما، به‌روز شدن با تکنولوژی جدید است.

باید پاسخ‌های مستدل به پرسش‌های نسل سوم و چهارم انقلاب داد

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما نیز دراین مراسم گفت: نسل سوم و چهارم انقلاب که همان فرزندان ما هستند با تحصیلات بالا آمده و یک روحیه پرسشگری دارند از این‌رو باید به پرسش‌های آن‌ها پاسخ مستدل داد و تا آن‌ها بدانند ما این راه را با وجود تحریم‌ها، تهدید‌ها و جنگ چگونه گذراندیم.

وی افزود:صدا و سیما ویژگی ساده‌پذیری دارد، مراسم ساده‌ای برگزار می‌کند، در اتاق شیشه‌ای بوده و شفافیت دارد، همه از کار‌های صدا و سیما اطلاع دارند از این‌رو این همه گل در تالار و در سال اقتصاد مقاومتی شایسته نیست و لازم است به این نکات توجه کرد.

وی افزود:البته این چند روز مدیرکل‌های دو استان مشغول و گرفتار بودند و حتما همکاران خواسته‌اند تا قدردانی از مدیرشان بکنند، ولی نکاتی است که باید مورد اهمیت قرار گیرد.

دارابی با اشاره به اینکه امام جمعه تبریز10 ویژگی یک مدیر شایسته را مطرح کرد و صحبت‌های مناسبی شد، گفت: امسال چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی است و رمز موفقیت یک انقلاب این است که انقلاب را به نسل‌های دیگر به خوبی بشناساند.

معاون امور استان‌های صدا و سیما بیان کرد: نسل سوم و چهارم انقلاب که همان فرزندان ما هستند، با تحصیلات بالا آمده و یک روحیه پرسشگری دارند از این‌رو باید به پرسش‌های آن‌ها پاسخ مستدل داد تا آن‌ها بدانند ما این راه را با وجود تحریم‌ها، تهدید‌ها و جنگ چگونه گذراندیم.

وی با بیان اینکه این تهدید‌ها موضوع جدیدی نیست و دشمنی دشمن با ما تمام نمی‌شود، گفت:مسئله جنگ روانی و عملیات روانی در ماه‌ها و روز‌های اخیر افزایش یافته تا بلکه مردم ایران چهلمین سال انقلاب شکوهمند خود را نبیند.

دارابی ادامه داد: منافقان سربازان بدون لباس و نشانه بعثی‌ها بودند و تلاش خود را برای نابودی نظام انجام داده و می‌دهند.

وی با تاکید به اینکه گسترش فضای مجازی باعث شده تا پیام‌های آلوده به جامعه برسد، برچسب‌های ناچسب و انگ می‌زنند، تصریح کرد: الحمدالله همدلی و وحدت در استان وجود دارد و بنده به مدیرکل جدید صدا و سیما گفته‌ام که به استانی می‌روید که به کارگاه کار و کارآفرینی و وحدت تبدیل شده است.

معاون امور استان‌های صدا و سیما با اشاره به اینکه تمام استاندارها، وزراء، ریاست جمهور‌های بعد انقلاب را بدون توجه به گرایش سیاسی دعوت کرده تا بیانگر کارنامه انقلاب باشند، گفت: ما باید همیشه قدردان خدمات خادمان باشیم که در عرصه‌های مختلف برای انقلاب و در خیمه انقلاب تلاش کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه البته معدود افرادی هستند که تبعیض و رانت‌خواری می‌کنند که باید در مقابل آن‌ها ایستاد، توضیح داد: ما مدیران زیادی داریم که قاطبه آن‌ها پاکدست و امانت‌دار هستند.

لطیفی مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز استان نیز با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه آذربایجان سر ایران است، اظهار کرد: این یک جمله بسیار شایسته در وصف این خطه است که همیشه در طول تاریخ حماسه‌ساز بودند.

وی با بیان اینکه در طول خدمت خود در مجموعه صدا و سیما همیشه با دستگاه‌های استان، روحانیت، اصحاب فرهنگ و رسانه تعامل داشته و به عبارتی همه با هم بودیم، گفت: برای مدیرکل جدید آرزوی موفقیت و توفیق هر چه بیشتر در این خطه ولایت‌مدار را دارم.

مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز استان خاطرنشان کرد:در حالی از سنگر سابق به سنگر جدید می‌روم که همکاران نزدیک به250 پروژه را اجرا کرده و در حال حاضر 183ایستگاه دیجیتال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به تکمیل پنج ایستگاه متوسط قدرت تا پایان شهریور، گفت:دو ایستگاه متوسط قدرت نیز به بهره‌برداری رسیده است.

لطیفی ادامه داد: فرستنده دیجیتال برای پخش در مناطق سطح استان نیز در حال آماده‌سازی است.

وی، به ساخت و تولید سریال‌ها و مستند‌های مختلف در استان برای معرفی تاریخ کهن آذربایجان اشاره قرار داد و گفت: سریال جلال، ساخت مستند‌های مختلف برای شهدای مدافع حرم، کارآفرینی، نقش آذربایجان در انقلاب و ... از جمله اقدامات صدا و سیما مرکز استان است.

مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز استان در ادامه با تقدیر از همکاران رسانه‌ای، استاندار آذربایجان‌شرقی، امام جمعه تبریز تصریح کرد:خدا را شاکریم که اعتبارات تخصیص یافته از سازمان به مرکز استان پنج برابر افزایش یافته است.

وی افزود:در طول این سال‌ها ما با هیچ مدیر یا دستگاهی مشکلی نداشته و همیشه خدمتگزار مردم و خانواده شهدا هستیم.

خدابخش استاندار آذربایجان‌شرقی نیز در این مراسم گفت: 1325 تولد رادیو و 1345 تولد تلویزیون در تبریز است و در حال حاضر با سیر تحول و تکامل عجیب در عرصه تلویزیون و رادیو در دنیا روبه‌رو هستیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هر کسی یک گوشی در دست دارد، تبدیل به رسانه شده است، گفت: در طول 10 ماه خدمت خود در استان آذربایجان‌شرقی حتما به اخبار استان نگاه می‌کنم و ساعتی را پای این کانال می‌نشینم و شاهد مجموعه‌ای منسجم در صدا و سیمای مرکز هستم.

استاندار آذربایجان‌شرقی ادامه داد: به عبارتی در صدا و سیمای استان مدیرکل سابق گل کاشته است.

وی با اشاره به نگرانی مدیرکل سابق صدا و سیمای در رابطه با برنامه «مطالبه»، بیان کرد: این یک برنامه چالشی برای به چالش کشاندن مسوولان است و وقتی از نگرانی آقای لطیفی با خبر شدم در اولین قسمت برنامه خودم در برنامه شرکت کرده و پاسخگوی سوالات شدم.

خدابخش افزود: مدیران باید بر حسب عملکردشان پاسخگوی رسانه‌ها و مطالبه‌گران باشند که این موضوع در استان جا افتاده است.

برنامه پلاک برای 10 هزار شهید آذربایجان‌شرقی تولید می‌شود

مدیرکل جدید صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی گفت:: ورود هوشمندانه به عملیات جنگ روانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با تلاش در ایجاد وحدت بین جناح‌ها، مردم و مسوولان باید مقاوم در این جنگ روانی ایجاد شده باشیم چرا که صدا و سیما نقش پررنگی در این امر دارد.

صفری مدیرکل جدید صدا و سیمای آذربایجان‌شرقی گفت: این مراسم برای گرامیداشت یک خدمتگزار است که سال‌ها در استان زحمت کشیده و اینک فعالیت در این سنگر را در استانی دیگر ادامه خواهد داد.

وی با اهدای سلام به مردم آذربایجان، مردم غیور تبریز و 10 هزار شهید استان آذربایجان‌شرقی گفت: تبریز و استان آذربایجان‌شرقی محل پرورش شاعران نامی، چون خاقانی، نظامی، شبستری، پروین اعتصامی و اسلام‌شناسان برجسته نظیر علامه طباطبایی، جعفری، شهدای محراب و سایر علما و بزرگان است که مفاخر ایران بوده و وزن به استان داده‌اند که مسولیت‌ها را سخت‌تر می‌کند.

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی با اشاره به فرازی از سخنان علامه جعفری مبنی بر اینکه «خدایا قبل اینکه به من شخصیتی بدهی، ظرفیت آن را بده»، گفت: توسعه و عدم توسعه یا فعال بودن تجارت در کل منطقه شمال‌غرب بسته به تحرک و عدم تحرک تبریز و استان دارد، قطعا با توجه به سوابق این استان در سالیان متمادی که تبریز پایتخت بوده با تلاش بیشتر و تقویت نقاط قوت، صدا و سیما در کنار همه خواهد بود.

وی با تاکید به اینکه به حق تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشور‌های اسلامی انتخاب شده است، اظهار کرد: در این تریبون به صراحت اعلام می‌کنم تا پایان سال میلادی از این ظرفیت استفاده خواهیم کرد.

صفری با اشاره به قدمت تاریخی و استراتژیکی آذربایجان گفت: آفرین باید به مردم تبریز گفت که همیشه با شعار‌های معروف خود، وفاداری را به رهبر معظم انقلاب ثابت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: صدا و سیما به عنوان یک دانشگاه، وظیفه نشر فرهنگ و ایجاد فضای مناسب برای تربیت و تعالی کشور در داخل و خارج از مرز‌ها را دارد.

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در فضای جدید ایجاد شده هر کسی با یک بسته اینترنت یک رسانه شده است، گفت: جذابیت‌های رسانه‌های نوین و تغییر ذائقه مخاطبان جدید همچنین مواجه با مخاطبان سرسخت و اغنای آن‌ها معادله‌ای را شکل می‌دهد که ما مدیران رسانه باید دید دیگری داشته باشیم و با روش‌های آینده‌پژوهی، خود را در سبد نقد و بررسی روزانه مخاطبان نگه داریم.

وی گفت: ورود هوشمندانه به عملیات جنگ روانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با تلاش در ایجاد وحدت بین جناح‌ها، مردم و مسوولان باید مقاوم در این جنگ روانی ایجاد شده باشیم چرا که صدا و سیما نقش پررنگی در این امر دارد.

مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز آذربایجان‌شرقی با تاکید به اعتبارزدایی از شبکه‌های معاند که شایعه‌ساز هستند، تصریح کرد: تقویت گروه‌های مرجع و افزایش بصیرت مردم از شبکه استانی از مهم‌ترین اهداف و رویکرد‌های ما خواهد بود.

وی افزود: برای هر 10 هزار شهید استان آذربایجان‌شرقی برنامه پلاک را تولید خواهیم کرد.

گفتنی است :سید محسن لطیفی» در حکمی از سوی رئیس سازمان، مدیرکل صدا و سیمای زنجان شد و مرتضی صفری مدیرکل فعلی زنجان با حکم رئیس سازمان مدیرکل جدید صدا و سیمای آذربایجان شرقی شد.

 

انتهای پیام/ش

 

برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی قراملک تبریز


همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در محله قراملک برگزار می‌شود.
برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی قراملک تبریز

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ در راستای توسعه ورزش همگانی، افزایش نشاط و سلامتی اجتماعی، همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی قراملک به همت سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز برگزار می‌شود.

این همایش ساعت 8 صبح روز جمعه، 19 مردادماه در مسیر اول قراملک، میدان ماشین‌سازی، فرش آباد، پارک صنعت آغاز خواهد شد.
گفتنی است روز جمعه، 12 مردادماه نیز همایش دوچرخه‌سواری قراملک در این مسیر برگزار شده است. 

 

انتهای پیام/ش

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در تبریز برگزار می شود

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه


تصاویر صفحه نخست روزنامه استان آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز استان‌ها را با عناوین و تیتر‌های مختلف مشاهده کنید. 

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه

 

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه

 

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه

 

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه

 

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه

 

 

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه

 

صفحه نخست روزنامه استان‌آذربایجان شرقی یک شنبه 14 مرداد ماه

انتهای پیام/ش

6 ماه فرصت برای تبدیل ارز دولتی به کالا / متخلفان ثبت فروش خودرو به قوه قضاییه معرفی شدند


نایب رئیس مجلس آخرین نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با موضوع تخلفات ثبت سفارش خودرو را تشریح کرد.
6 ماه فرصت برای تبدیل ارز دولتی به کالا / متخلفان ثبت فروش خودرو به قوه قضاییه معرفی شدند

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛  مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در تشریح آخرین نشست ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: در این نشست درباره مفاسد حوزه واردات محموله‌های قاچاق به کشور، تخلفات در ثبت سفارش و واردات خودرو و فساد در بانک‌ها بحث و بررسی‌هایی صورت گرفت.

وی افزود: در این نشست گزارشی از سوی وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی و سازمان بازرسی ارائه و مقرر شد که این نهاد‌ها اطلاعات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا در برخورد با مفاسد اقتصادی و بانکی با قدرت بیشتری عمل شود.

تعدادی از بدنه وزارت صنعت برای تخلف در ثبت سفارش خودرو به قوه قضاییه معرفی شدند

نایب رئیس مجلس با بیان اینکه در این نشست درباره افرادی که خودرو‌های غیرمجاز وارد کشور کرده‌اند بحث شد، ادامه داد: وزیر صنعت گزارش‌هایی درباره تخلفات ثبت سفارش خودرو ارائه داد و در این زمینه تعدادی از متخلفان به قوه قضاییه معرفی شده‌اند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعداد افرادی که برای تخلفات در ثبت سفارش خودرو معرفی شده‌اند کم نیستند، یادآور شد: تعدادی از بدنه وزارت صنعت توسط وزیر صنعت به قوه قضاییه معرفی شده اند و برخی از کارشناسان وزارت صنعت نیز باید با حضور در قوه قضائیه پاسخگو باشند.

فرصت 6 ماه برای ارزبگیران دولتی

پزشکیان با اشاره به اینکه برخی شکایت‌ها در این باره توسط گمرک مطرح شده است، افزود: قوه قضائیه از تمام افرادی که در این فرآیند به طریقی قصوری داشته‌اند بازجویی می‌کند، اما، چون حکم صادر نشده متهم کردن و بخشی را مقصر دانستن کار صحیحی نیست، البته آنچه که مشخص بوده تخلف رخ داده است.

وی تصریح کرد: افرادی که ارز دولتی دریافت کرده‌اند 6 ماه فرصت دارند که این ارز‌ها را تبدیل به کالا کرده و به کشور بازگردانند، از این رو تا زمانی که 6 ماه نشده بحث مفسده آن قابل بحث نیست.

 

منبع:فارس

انتهای پیام/ی

>