تبلیغات در تلکسیران

مدافع سابق استقلال و تیم ملی به دلیل ایست قبلی درگذشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مجید غلام نژاد مدافع راست سابق استقلال، سایپا و تیم ملی ایران روز جمعه به دلیل ایست قبلی درگذشت.

باشگاه استقلال با درگذشت پیامی این ضایعه را به خانواده غلام نژاد تسلیت گفت. در این پیام آمده است:

ضایعه در گذشت مجید غلام نژاد مدافع با اخلاق سابق استقلال و تیم ملی را به خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و برای آن مرحوم از خدواند متعال آمرزش و برای خانواده گرامی ایشان صبر مسئلت داریم.

باشگاه استقلال در آستانه سالگرد تاسیس باشگاه ضیافت شامی با حضور بزرگان، مدیران، پیشکسوتان، کادرفنی و اعضای تیم برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ضیافت شام باشگاه استقلال در آستانه دربی پایتخت و در شب هفتاد و چهارمین سالگرد تاسیس این باشگاه برگزار شد. در این مراسم امیر حسین فتحی سرپرست باشگاه، جواد قراب و اکبر ملکی اعضای هیات مدیره، نصرالله عبداللهی مدیرفنی، علی جباری، دکتر امین نوروزی معاون پزشکی، هادی مباشری معاون اجرایی، علی خطیر معاون ورزشی، اعضای کمیته های فنی، فرهنگی، پیشکسوتان، انضباطی و کادرفنی و بازیکنان حضور داشتند.


در این مراسم امیرحسین فتحی ابتدا دقایقی در جمع بازیکنان صحبت کرد. امیر حسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال در حاشیه مراسم امشب در جمع حاضران گفت: امشب عصاره های باشگاه استقلال در این مکان حضور دارند. سلطان علی جباری شناسنامه باشگاه است. نصرالله عبداللهی و مهدی کشاورز از بزرگان باشگاه هستند. اعضای کمیته های فنی، پیشکسوتان و انضباطی باشگاه نیز در کنار ما حضور دارند که خود من نیز با آنها خاطرات بسیاری دارم. به یاد دارم که چهل سال پیش در دربی به ورزشگاه رفتم و آقای نراقی که اینجا حضور دارد، گل تساوی را زد. متاسفانه برخی بیرون باشگاه خط می دهند و چشم به نیمکت شفر و صندلی های باشگاه دارند. پرویز خان مظلومی و بهتاش فریبا که همواره بی چشم داشت در کنار استقلال بودند، امشب اینجا هستند. مجید نامجو مطلق ستاره خوش فکر تیم در کنار ما حضور دارد. مجید خان رضایی نیز در کنار امید روانخواه که در دربی گلزنی کرد و محمد مومنی که فردی تحصیلکرده و فنی است. استاد محمد فنایی نیز در جمع ما حضور دارد.
سرپرست باشگاه استقلال در ادامه ظهار داشت: قبل از دربی است و از شما می خواهم پس فردا خودتان باشید و شجاعانه بازی کنید. اگر یک درصد شکست خوردید، می گویم باخت برای من است. می گویم هیچ کس، نه ابراهیمی، نه تیام، نه جپاروف و نه هیچکس مقصر نیست و من فقط مقصرم. از شما می خواهم شجاع باشید و رو به جلو بروید. اگر برنده بودید، این برد برای شماست. آقای شفر هواداران شما را امسال مانند پارسال دوست دارند. شجاعانه به میدان بروید و برای پیروزی بجنگید.

 و وینفرد شفر دقایقی بعد از صرف شام در جمع حاضران گفت: وظیفه خودم می دانم از باشگاه که برای برگزاری این مراسم زحمت کشید تا در کنار یکدیگر حضور داشته باشیم و ساعاتی را سپری کنیم، تشکر کنم. از حضور در جمع بازیکنان قدیمی و اسطوره های باشگاه خوشحالم. هیچ نگرانی بابت دیدار دربی نداریم و برای این دیدار آماده ایم. ما فصل گذشته در کنار یکدیگر بودیم و موفقیت و قهرمانی جام حذفی در شرایطی به دست آمد که ما باهم بودیم. امسال نیز باید باهم به سمت موفقیت حرکت کنیم و در کنار یکدیگر برای رسیدن به موفقیت تلاش کنیم و موفقیت تنها در شرایطی به دست می آید که در کنار یکدیگر باشیم و برای آن تلاش کنیم.

سپس حاضران به مناسبت سالگرد تاسیس باشگاه در کنار یکدیگرعکس یادگاری ثبت کردند.

 

کاپیتان استقلال می‌گوید تیمش توانایی پیروزی در دربی را دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، سید مهدی رحمتی در حاشیه تمرین روز سه شنبه استقلال به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ارزیابی از بازی پنجشنبه؟

 سه امتیاز دربی مهم است. من سه حالت دربی را تجربه کردم. برد در دربی بسیار شیرین است و باخت در آن بسیار تلخ. امیدورام این دفعه هم برنده شویم.

پیش بینی از یک دقیقه خاص در دربی؟

من پیش‌بینی می‌کنم که فغانی در ابتدای بازی شیر یا خط می‌اندازد و کسی را هم اخراج نمی‌کند. همچنین پیش‌بینی می‌کنم که دیگر من را اخراج نمی‌کند. البته دفعه قبل هم که من را اخراج کرد، واقعا نباید اخراج می‌شدم.

دعوا در دربی؟

کتک کاری نمی‌شود و ان‌شاءالله هواداران دو تیم، تیم محبوبشان را تشویق می‌کنند و اتفاقی هم نمی‌افتد.

نتیجه؟

من هیچوقت نتیجه را پیش‌بینی نمی‌کنم.

کدام شعار در سکوها را دوست داری؟

به خدا توجهی نمی‌کنم و گوش نمی‌دهم. آنقدر شرایط بازی مهم است که نمی‌توانم توجه کنم.

ستاره دربی؟

به نظرم ستاره بازی فرشید اسماعیلی می‌شود.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال می گوید به آینده این تیم و نتیجه گیری آبی پوشان امیدوار است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مجاهد خذیروای ملی پوش سابق استقلال با تاکید بر اینکه بازی دربی با دیگر دیدارها تفاوت آشکار دارد ، گفت : دربی یک" بازی خاص" و " بازی لحظه هاست " واستقلالی ها در این شرایط حساس باید یارویاور تیم باشند و درسایه همدلی بتوانند راه را برای موفقیت این تیم فراهم کنند .

وی در ادامه اضافه کرد : تجربه ثابت کرده تیمی می تواند در دربی سربلند بیرون بیاید که قدر فرصت های آرمانی را بداند و طبعا اگر استقلال بتواند از فرصت ها بنحو شایسته استفاده کند ، برنده این دیدار خواهد بود. اعتقاد راسخ دارم که باید بازیهای گذشته را فراموش کرد و کمک کنیم تا استقلال بتواند برای بازی دربی با خودباوری و انرژی بیشتر به میدان بیاید.

وی با اشاره به اینکه نقش خط میانی استقلال در بازی حساس پنجشنبه حیاتی است ، افزود: خط میانی استقلال در دربی وظایف مهمی بردوش دارد و هافبک ها نقش تعیین کننده ای دارند. طارق همام روز به روز روند بهتری به خود می گیرد و فرشید اسماعیلی نیز بازیکنی است که می تواند عصای دست استقلال باشد. ضمن اینکه مردان خط حمله باید هوشیارتر باشند و حواسشان را شش دانگ جمع کنند تا از موقعیت ها به نحو شایسته استفاده نمایند.

خذیروای در پایان تصریح کرد : تفکرات شفر ازیک سو وخود باوری نفرات تیم از سویی دیگر می تواند برگ برنده باشد . در مجموع من به موفقیت استقلال در این دیدار امیدار هستم و آرزو می کنم که بتوانیم با اعتماد بنفس بالا وارائه یک بازی حساب شده ، سه امتیاز دربی را کسب کنیم .

بازیکنان استقلال روز سه شنبه تمرین خود را در حضور 20 دقیقه ای رسانه ها برگزار می کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، تمرین روز سه شنبه بازیکنان استقلال عصر این روز و از ساعت 17 در زمین صنایع دفاع برگزار می شود.

با تصمیم کادرفنی اصحاب محترم رسانه می توانند در 20 دقیقه ابتدایی در محل تمرین آبی پوشان حاضر شوند.

تیم داوری دیدار استقلال و پرسپولیس معرفی شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، کمیته داوران اسامی داوران بازی های هفته هشتم لیگ برتر باشگاههای کشور را اعلام کرد که بر این اساس علیرضا فغانی قضاوت مسابقه تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس را در روز پنج شنبه پنجم مهرماه ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی بر عهده خواهد داشت.
محمدرضا منصوری و رحیم شاهین کمک های اول و دوم فغانی در این بازی خواهند بود. سید رضا مهدوی به عنوان داور چهارم و مهدی عالیقدر کمک داور ذخیره انتخاب شده اند. همچنین حسین عسکری ناظر داوری و فریدون اصفهانیان ناظر ویژه داوری این دیدار هستند.

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟