تبلیغات در تلکسیران

بازیکنان استقلال صبح جمعه یک جلسه کار با وزنه انجام دادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، شاگردان شفر بر اساس برنامه ریزی انجام شده صبح جمعه وزنه زدند.

آبی پوشان در این روز در دو گروه در سالن وزنه حاضر شدند و به کار با وزنه پرداختند.

بازیکنان برنامه فیلیپ مربی بدنساز خود را با حضور دیگر اعضای کادرفنی در سالن وزنه پشت سر گذاشتند و پس از استراحت، در نوبت عصر نیز تمرین خواهند کرد.

گزارش تصویری این جلسه تمرینی را تماشا کنید.

باشگاه استقلال در پیامی به داود سیدعباسی بابت درگذشت پدرش تسلیت گفت.

باشگاه استقلال درگذشت پدر بزرگوار داود سیدعباسی بازیکن سابق این تیم را تسلیت گفت و برای این عزیز از دست رفته علو درجات و برای بازماندگان شکیبایی آرزو کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید شفر می تواند با استقلال دوباره نتایج خوب خود را ادامه دهد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا اکبرپور پیشکسوت باشگاه استقلال درباره دیدار برگشت آبی پوشان تهرانی و السد گفت: استقلال واقعی را در دیدار برگشت با السد دیدیم. پیش از این نیز گفته بودم که استقلال اگر باهوش بازی کند، راحت گل می زند و دیدیم که این اتفاق رخ داد. استقلال خیلی خوب بازی کرد و همه با جان و دل بازی کردند. بعد از ده نفره شدن، بازگشت برابر تیم قدرتمندی مانند السد کار سختی است.

وی ادامه داد: استقلال در بازی رفت غافلگیر شد و مطمئنا اگر 10 بار دیگر بازی رفت دو تیم تکرار شود، استقلال دیگر آن نتیجه را کسب نمی کند.

اکبرپور در ادامه صحبت های خود با حمایت از شفر، عنوان کرد:انتقاد از شفر در این مقطع درست نیست. بزرگترین تیم های دنیا هم روز بد داشتند و نباید نتیجه بازی رفت را تنها به سرمربی مربوط دانست. بعد از حضور شفر، استقلال روند رو به رشدی را آغاز کرد و پتانسیلی که تیم هم اکنون دارد، مطمئنم این روند ادامه پیدا می کند. استقلال هنوز هم زیبا بازی می کند و مطمئنا با افزایش هماهنگی بازیکنان استقلال، تیم بهتر و بهتر می شود. نفرات تازه اضافه شده نیاز به زمان دارند. استقلال اگر یازده مسی هم در ابتدای فصل می خرید، برای هماهنگی آنها نیاز به زمان داشت و باید به شفر زمان بدهیم تا دوباره استقلال را به فرم خوب خود برساند.

پیشکسوت استقلال با بیان این مطلب که به آینده استقلال امید دارم، گفت: استقلال آینده خوبی در لیگ و حذفی دارد. همچنین 5 ماه دیگر لیگ قهرمانان دوباره شروع می شود و باید خود را برای آن آماده کنیم. با بازگشت مصدومان و شرایط حال حاضر تیم، استقلال مطمئنا می تواند در ادامه فصل درخشان عمل کند.
اکبرپور در پایان صحبت های خود با قدردانی از زحمات فتحی، افزود:فتحی با حضور در استقلال تیم را متحول کرد. ایشان واقعا دیر آمدند. همچنین ایشان به خوبی از شفر حمایت کردند و امیدوارم با ادامه این روند استقلال در لیگ بهترین نتایج را بگیرد.

کاروان تیم فوتبال استقلال صبح روز سه شنبه وارد تهران شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، کاروان آبی پوشان تهرانی صبح روز سه شنبه از دوحه عازم تهران شدند و قبل از ساعت 12 ظهر به فرودگاه امام خمینی تهران رسیدند.

استقلالی ها در دیدار با السد به تساوی دو بر دو رسیدند و از دور مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار رفتند.

استقلال و السد به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دیدار تیم‌های السد در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

در این دیدار استقلال روبه جلو شروع کرد ولی تیم السد خیلی سریع به خودش مسلط شد و در دقیقه 27 توسط اکرم عفیف به گل اول دست یافت ولی استقلال توسط روح الله باقری در دقیقه 33 کار را به تساوی کشاند.

در ادامه فشار استقلالی‌ها ادامه یافت و در دقیقه 49 روی یک کرنر ارسالی، مرتضی تبریزی موفق شد تا استقلال را دو بر یک پیش بیاندازد.

درحالی که استقلال درحال تلاش برای رسیدن به گل سوم بود، روزبه چشمی در دقیقه 51 از زمین بازی اخراج شد تا استقلال حدود 40 دقیقه 10 نفره شود.

اخراج چشمی باعث شد استقلالی‌ها کمی دچار مشکل شوند و فرصت‌های گلزنی این تیم هم راهی به دروازه حریف پیدا نکرد و در دقیقه 90+2 درحالی که استقلال به دلیل مصدومیت فرشید اسماعیلی 9 نفره بود، خطای رحمتی روی بازیکن السد یک پنالتی برای این تیم به همراه داشت و بونجاح این توپ را گل کرد تا بازی مساوی شود.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، روزبه چشمی ، پژمان منتظری، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، طارق همام، مهدی قائدی، مرتضی تبریزی و روح الله باقری. 

بازیکنان استقلال همدل و متحد برای کسب یک نتیجه با ارزش در دوحه تلاش می کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، آبی پوشان تهرانی در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عصر دوشنبه با قضاوت داور سنگاپوری برابر السد قطر به میدان خواهند رفت.

دیدار رفت دو تیم با نتیجه ای دور از انتظار و با شکست 3 بر یک استقلال در تهران به پایان رسید تا آبی پوشان کار سختی در دیدار برگشت برابر حریف قطری داشته باشند. استقلال بعد از دیدار دور رفت با السد و بعد از استراحتی که کادرفنی در نظر گرفت تمرینات خود را آغاز کرد و در این مدت زیر نظر شفر به برگزاری جلسات تمرینی بدنسازی و تاکتیکی خود پرداخت و یک دیدار دوستانه نیز انجام داد.

آبی پوشان هر چند برای بازگشت کار سختی دارند اما در فوتبال غیر ممکن وجود ندارد و بازیکنان استقلال خود را برای یک بازگشت بزرگ آماده کردند و کادرفنی و مدیریتی باشگاه نیز تلاش کردند تا بازیکنان در این مسیر بهترین مسیر آماده سازی را طی کنند.

تمرینات روزهای گذشته آبی پوشان نشان می دهد که بازیکنان استقلال برای کسب بهترین نتیجه ممکن و صعود از این مرحله یکدل و متحد هستند و انگیزه های فراوانی برای شکست السد دارند.

 

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟