تبلیغات در تلکسیران

فغانی: به قضاوت در رده بندی هم افتخار می کنیم


داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: برای من عادی بود که داور بازی افتتاحیه، در مسابقه فینال هم قضاوت کند.
فغانی: به قضاوت در رده بندی هم افتخار می کنیم

به گزارش ایمنا، علیرضا فغانی بعد از انتخاب شدن به‌ عنوان داور دیدار تیم‌های بلژیک و انگلیس در رده بندی جام جهانی 2018 در گفت‌وگو با شبکه ورزش اظهار کرد: تمام تلاشمان را کردیم تا عملکرد خوبی از خودمان در جام جهانی بر جای بگذاریم و در آخر منتهی به این شد برای بازی رده بندی انتخاب شدیم.

او ادامه داد: از همه عذرخواهی می‌کنم که بیشتر از این نشد ولی امیدوار هستم این بازی را هم به خوبی پشت سر بگذاریم.

فغانی اضافه کرد: به نظرم وقتی اسم و تیم داوری ایران همیشه در مراحل پایانی بازی ها عنوان می‌شد، برای ما افتخار بوده ولی باز هم اگر کم‌کاری از طرف ما اتفاق افتاده عذرخواهی می‌کنم.

وی در مورد زمان رفتن از مسکو به سن پترزبورگ، شهر میزبان بازی بلژیک و انگلیس تصریح کرد: فردا به سن پترزبورگ می‌رویم تا آماده بازی روز شنبه شویم.

داور بین‌المللی فوتبال ایران در خصوص احساسی که در لحظه اعلام قضاوت تیم داوری ایران در بازی رده بندی جام جهانی داشت، گفت: برای من، همین که دوستان داور در اروپا و قاره‌های دیگر ما را شایسته قضاوت در بازی پایانی می‌دانستند، خیلی ارزشمند بود ولی می‌دانستم در مسابقات فیفا همیشه باید توقع داشته باشید اتفاقات در لحظه آخر بیافتد و برای من عادی بود که داور بازی افتتاحیه، در مسابقه فینال هم قضاوت کند و زیاد تازگی نداشت، اما همین مسابقه هم که به ما دادند، افتخار می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع: ورزش3

منبع: ایمنا

همیشه جریمه کارساز نیست/ باید به هواداران انگیزه داد


مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: خودم در بازی مقابل پارس جنوبی‌جم در ورزشگاه حضور داشتم و هیچ مشکلی از سوی هواداران وجود نداشت اما نمی‌دانم چه گزارشی به فدراسیون ارسال می‌شود که باشگاه را جریمه می‌کنند.
همیشه جریمه کارساز نیست/ باید به هواداران انگیزه داد

مسعود تابش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان برای میزبانی از تیم فولاد خوزستان، اظهار کرد: وضعیت چمن ورزشگاه خیلی بهتر از قبل شده، ضمن اینکه از قبل هم می‌دانستیم که مشکل کنده شدن چمن گرمای بیش از حد هوا است و بعضاً درجه حرارت روی چمن به 58 درجه می‌رسید. البته چمن ورزشگاه نقش جهان نوپا است ولی چمن برای دیدار روز جمعه -31 شهریورماه- مشکلی ندارد

وی با اشاره به وضعیت خوب تیم فوتبال سپاهان برای رویارویی با فولاد خوزستان، ادامه داد: مصدومیت محمد کریمی و خالد شفیعی برطرف شده و در دیدار روز جمعه می توانند به میدان بروند، همچنین سجاد شهبارزاده هم مصدومیتی داشت که تیم پزشکی تلاش می کنند وی را برای بازی آماده کنند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: با توجه به اینکه در این دیدار میزبان هستیم و بازی‌های خوبی را در هفته‌های اخیر انجام داده‌ایم طبیعی است که انتظارمان حتما کسب سه امتیاز است.

تابش در مورد جریمه 15 میلیون تومانی باشگاه سپاهان از سوی کمیته انضباطی به دلیل فحاشی هواداران این تیم در بازی مقابل پارس جنوبی جم در بوشهر، تصریح کرد: در این دیدار خودم در ورزشگاه حضور داشتم و هیچ مورد و مشکلی وجود نداشت. هواداران فقط تشویق می‌کردند اما نمی‌دانم گزارش ناظر این دیدار چه بوده است.

وی ادامه داد: روز قبل از دیدار با پارس جنوبی، جلسه هم‌اندیشی بین هواداران هر دو تیم برگزار شد و حتی در طول مسابقه  تیم حریف را هم تشویق می‌کردند اما موردی انظباطی وجود نداشت.

ناظران بازی برای خالی نبودن عریضه دست به جریمه می‌شوند

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خاطر نشان کرد: اعتراض کتبی باشگاه را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال کردیم اما متأسفانه در جواب گفته‌اند با توجه به دفاعیات سپاهان، این باشگاه 15 میلیون تومان جریمه می‌شود. نمی‌دانم چه کسی چه چیزی در این دیدار از هواداران سپاهان دیده است که در گزارش فحاشی به داور نوشته شده است، در صورتی که هواداران ما در این بازی بیشتر از 100 نفر هم نبودند و هیچگونه توهین و فحاشی نشنیدیم. البته دوستان ناظر هم شاید برای خالی نبودن عریضه گاهاً مواردی را نوشته و جریمه‌های نقدی اعمال می‌کنند.

تابش اضافه کرد: در حال حاضر باید این مبلغ را پرداخت کنیم اما اگر قابلیت رسیدگی را داشته باشد مجدداً اعتراض می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در چند بازی اخیر، حتی در مسابقه ای که ذوب آهن میزبان بود شرایط خوبی را در ورزشگاه شاهد بودیم، تصریح کرد: در حال حاضر که شرایط خیلی بهتر از قبل شده باید ما هم مشوق هواداران باشیم. زمانی که حرکت مثبتی از سوی هواداران اتفاق می افتد باید تشویق شوند تا روز به روز این وضعیت بهتر شده و باانگیزه‌تر شوند تا دیگر شاهد خطایی از سوی هواداران نباشیم. همیشه جریمه نقدی و تنبیه کارساز نیست، ضمن اینکه در ابتدای لیگ، نخستین دیدار سه باشگاه پرهوادار بدون حضور تماشاگر برگزار شد که حرکت قشنگی نبود.

وی به هواداران باشگاه سپاهان توصیه کرد با توجه به مباحث به وجود آمده، کمی بیشتر مراقب بوده و تنها تیم خود را تشویق کنند تا جریمه‌ها کمتر شامل حال باشگاه شود.

منبع: ایمنا

آمار نا امید کننده سپاهان برابر تیم‌های خوزستانی؛ تنها سه برد در 21 تقابل اخیر


تیم فوتبال سپاهان در حالی به مصاف فولاد خوزستان می‌رود که در 21 تقابل اخیرش برابر تیم‌های خوزستانی تنها 2 برد داشته است.
آمار نا امید کننده سپاهان برابر تیم‌های خوزستانی؛ تنها سه برد در 21 تقابل اخیر

به گزارش خبرنگار ایمنا، افت سپاهان در سه فصل اخیر باعث شد طلایی پوشان اصفهانی رکوردهای منفی زیادی از خود در طول این مدت بر جای بگذارند. یکی از مهم‌ترین آنها که فصل گذشته با رجز خوانی عبدالله ویسی هم همراه شد آمار ضعیف سپاهان برابر تیم‌های خوزستانی است، آماری که البته خود عبدالله ویسی نیز در زمان مربیگری‌اش در سپاهان نقش ویژه‌ای در ثبت آنها داشته است.

سپاهان در مجموع سه فصل گذشته و فصل جاری 21 بار برابر تیم‌های خوزستانی قرار گرفته است که حاصل آن تنها سه برد، هفت شکست و 11 تساوی برای سپاهان بوده است.

سپاهان که پس از قهرمانی با حسین فرکی در لیگ چهاردهم با افتی غافلگیر کننده مواجه شد در لیگ‌های پانزدهم و شانزدهم با حسین فرکی، استیماچ، عبدالله ویسی و زلاتکو کرانچار در 12 تقابل با تیم‌های خوزستانی به 2 پیروزی، 2 شکست و 8 تساوی رسید.

سپاهان که پس از قهرمانی با حسین فرکی در لیگ چهاردهم با افتی غافلگیر کننده مواجه شد در لیگ‌های پانزدهم و شانزدهم با حسین فرکی، استیماچ، عبدالله ویسی و زلاتکو کرانچار در 12 تقابل با تیم‌های خوزستانی به 2 پیروزی، 2 شکست و 8 تساوی رسید.

اما در لیگ هفدهم سپاهان با زلاتکو کرانچار و منصور ابراهیم‌زاده آماری به مراتب بدتر بر جای گذاشت و 4 شکست و 2 تساوی در 6 رویارویی با خوزستانی‌ها بدست آورد. ضمن اینکه سپاهان یک بار نیز در جام حذفی فصل گذشته با صنعت نفت آبادان بازی کرد که در آن دیدار هم شکست خورد تا فصل را با پنج شکست به تیم‌های خوزستانی به پایان رسانده باشد.

در فصل جاری نیز سپاهان در اولین دیدار برابر صنعت نفت آبادان قرار گرفت و در نقش جهان با تساوی بدون گل متوقف شد. اما در جام حذفی پس از مدت ها موفق به شکست یک تیم خوزستانی شد و با نتیجه سه بر یک شهرداری ماهشهر را برد.

سپاهان در این 21 دیدار با فولاد، صنعت نفت و استقلال خوزستان 6 بار، با استقلال اهواز 2 مرتبه و با شهرداری ماهشهر یک بار دیدار کرده است. ضمن اینکه طلایی پوشان اصفهان بیشترین شکست را برابر فولاد و صنعت نفت آبادان متحمل شده‌اند (هر کدام سه بار) و یک بار هم مقابل استقلال خوزستان شکست خورده اند.

منبع: ایمنا

قهرمان گلف زنان اروپا به قتل رسید


سلیا باراکین آروسامنا قهرمان مسابقات گلف زنان اروپا توسط یک آمریکایی کشته شد.
قهرمان گلف زنان اروپا به قتل رسید

به گزارش ایمنا و به نقل از مارکا، سلیا باراکین آروسامنا قهرمان مسابقات گلف زنان اروپا در سال 2018 و ورزشکار سال دانشگاه یووا استیت در آمریکا به قتل رسید.

 بر اساس گزارش جسد گلف باز 22 ساله دوشنبه در کمپ گلف کولد واتر لینکس (یووا) پیدا شد، قاتل آروسامنا دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفته اما پلیس هنوز درباره دلیل این قتل گزارشی ارائه نداده است.

آروسامنا پس از کارلوتا سیگاندا، بلن موسو، لونا سوبرون و ماریا پارا پنجمین گلف باز اسپانیایی بود که توانست قهرمان اروپا شود.

منبع ایسنا

منبع: ایمنا

ظلم به ذوب آهن،شعارهای15 میلیونی و اوج گیری بختیار


هجدهمین شماره رسانه الکترونیک فوتبال اصفهان منتشر شد.
ظلم به ذوب آهن،شعارهای15 میلیونی و اوج گیری بختیار

به گزارش ایمنا، " در مقابل ظلم به ذوب آهن سکوت نمیکنم" عنوان اصلی این روزنامه است که به نقل از امید نمازی سرمربی ذوب آهن نوشته که نمیتواند در مقابل حق کشی ها و ظلم هایی که به تیمش میشود حرفی نزند.

" در انتظار اوج گیری بختیار" دیگر عنوان اصلی این روزنامه است که اظهار امیدواری کرد پروژه اوج گیری بختیار رحمانی در سپاهان عملیاتی شود. پروژه ای که می تواند به سود دو طرف باشد.

شعار علیه داوری 15 میلیون آب خورد، عجب پروفسورهایی، هر دم از این باغ بری می رسد،ایران به مصاف بولیوی می رود، با بوی ماه مهر می آید و ادامه مذاکرات در راند سوم از دیگر عناوین صفحه نخست هجدهمین شماره فوتبال اصفهان است.

برای مشاهده تمام صفحات فوتبال اصفهان اینجا کلیک کنید.

منبع: ایمنا

بهاروند: قانون 90 به 10 در مورد میزبانی در دربی پایتخت اجرا می شود


رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: قانون فیفا و ‏AFC‏ در مورد اختصاص 90درصد از سکوهای ورزشگاه به تیم میزبان ‏در دربی پایتخت اجرا خواهد شد.‏
بهاروند: قانون 90 به 10 در مورد میزبانی در دربی پایتخت اجرا می شود

به گزارش ایمنا، حیدر بهاروند در خصوص اختصاص جایگاه تماشاگران در دیدار استقلال و پرسپولیس گفت: قانون اختصاص 90 درصد از ظرفیت تماشاگران به ‏تیم میزبان و 10 درصد به تیم میهمان یکی از قوانین مورد تایید فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا است که این قانون را در دیدار دو ‏تیم پرسپولیس و استقلال در هفته هشتم لیگ برتر اجرایی خواهیم کرد. با توجه به میزبانی استقلال در این دیدار 90 درصد از ‏سکوهای ورزشگاه در اختیار تماشاگران این تیم قرار می گیرد و فقط 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه به تیم میهمان اختصاص ‏داده خواهد شد.‏

نایب رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در آخرین دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال که فصل گذشته برگزار شد اعلام کردیم ‏که این قانون الزام آور کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا در مسابقه آینده دو تیم اجرایی می شود. از مدیران دو باشگاه پرسپولیس و ‏استقلال می خواهم که در اجرای این قانون سازمان لیگ و تمامی مسئولان برگزار کننده مسابقه را کمک و همراهی کنند تا باشگاه ‏ها بتوانند از حق میزبانی خود به نحو شایسته استفاده کنند.‏

بهاروند با اشاره به اجرای این قانون در کشورهای صاحب فوتبال خاطر نشان کرد: این قانون در تمامی کشورهای پیشرفته در فوتبال ‏سال های بسیاری است که اجرا می شود و شورای تامین  نیز بر اجرای این قانون الزام آور فیفا و ‏AFC‏ تاکید کرده است. بنابراین اجرای این ‏قانون الزام آور کنفدراسیون فوتبال آسیا در یکی از مهم ترین مسابقات فوتبال ایران و قاره آسیا اهمیت ویژه ای دارد زیرا این ‏مسابقه از سوی تمامی نهادهای فوتبال منطقه و قاره آسیا رصد می شود. ‏

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس  از هفته هشتم لیگ برتر روز پنجشنبه 5 مهر 97 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.‏

منبع: ایمنا
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟