گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

فغانی: به قضاوت در رده بندی هم افتخار می کنیم

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: برای من عادی بود که داور بازی افتتاحیه، در مسابقه فینال هم قضاوت کند.

به گزارش ایمنا، علیرضا فغانی بعد از انتخاب شدن به‌ عنوان داور دیدار تیم‌های بلژیک و انگلیس در رده بندی جام جهانی 2018 در گفت‌وگو با شبکه ورزش اظهار کرد: تمام تلاشمان را کردیم تا عملکرد خوبی از خودمان در جام جهانی بر جای بگذاریم و در آخر منتهی به این شد برای بازی رده بندی انتخاب شدیم.

او ادامه داد: از همه عذرخواهی می‌کنم که بیشتر از این نشد ولی امیدوار هستم این بازی را هم به خوبی پشت سر بگذاریم.

فغانی اضافه کرد: به نظرم وقتی اسم و تیم داوری ایران همیشه در مراحل پایانی بازی ها عنوان می‌شد، برای ما افتخار بوده ولی باز هم اگر کم‌کاری از طرف ما اتفاق افتاده عذرخواهی می‌کنم.

وی در مورد زمان رفتن از مسکو به سن پترزبورگ، شهر میزبان بازی بلژیک و انگلیس تصریح کرد: فردا به سن پترزبورگ می‌رویم تا آماده بازی روز شنبه شویم.

داور بین‌المللی فوتبال ایران در خصوص احساسی که در لحظه اعلام قضاوت تیم داوری ایران در بازی رده بندی جام جهانی داشت، گفت: برای من، همین که دوستان داور در اروپا و قاره‌های دیگر ما را شایسته قضاوت در بازی پایانی می‌دانستند، خیلی ارزشمند بود ولی می‌دانستم در مسابقات فیفا همیشه باید توقع داشته باشید اتفاقات در لحظه آخر بیافتد و برای من عادی بود که داور بازی افتتاحیه، در مسابقه فینال هم قضاوت کند و زیاد تازگی نداشت، اما همین مسابقه هم که به ما دادند، افتخار می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

منبع: ورزش3

منبع: ایمنا


addup.center