تبلیغات در تلکسیران

علی کریمی قرار داد خود را بدون هیچ دوا و درمونی منتشر کرد


سرمربی تیم فوتبال سپید رود رشت با انتشار قرار داد خود با این تیم بار دیگر به رئیس فدراسیون فوتبال طعنه زد.
علی کریمی قرار داد خود را بدون هیچ دوا و درمونی منتشر کرد

به گزارش خبرنگار ایمنا، علی کریمی سرمربی تیم فوتبال سپیده رود رشت با انتشار عکسی از قرار داد خود در کانال تلگرام شخصیش، نسبت به انتشار قرارداد کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی واکنش نشان داد و به نوعی بار دیگر به رئیس فدراسیون فوتبال طعنه زد.

وی در کانال تلگرام خود نوشت:

« سلام دوستان
این هم قرارداد من با باشگاه سپیدرود !
برای 30 ماه (2/5سال)
مبلغش و مدتش هم معلوم
بدون هیچ دوا و درمونی
بدون کرایه ماشین
با مالیات
لباسهامم خودم میشورم
اینتر نت خطم
بیمه هم کلاً نیستم
ستاد دوپینگ هم پرونده ام مفتوح نیست
زمینی تردد میکنم
پاداش هم به بازیکن منتخب تیمم میدم!!
ظاهر و باطن
این رو در راستای نظام قانونمند رئیس فدراسیون و دارو دسته زحمت کش منتشر کردم!!
کسی که خیلی علاقه داشت قراردادها رو منتشر کنه ولی نمیدونم چی شد که دیگه نشد!!؟؟
ولی من خودم منتشر کردم
و از همکارهام هم خواهش میکنم با رضایت قلبی قرادادشون رو منتشر کنن»

منبع: ایمنا

فنلاند هم قد سرو قامت ایران نبود


تیم ملی ایران در آخرین بازی مرحله گروهی خود در مسابقات والیبال قهرمانی جهان، فنلاند را از پیش رو برداشت.
فنلاند هم قد سرو قامت ایران نبود

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم ملی والیبال کشورمان امروز - 27 شهریورماه - در چارچوب دور مقدماتی رقابت های والیبال قهرمانی جهان، در گروه چهارم به مصاف فنلاند رفت.

ایرانی ها در ست اول، با قدرت و اقتدار ظاهر شدند و حریف اروپایی خود را به راحتی و با نتیجه 25 بر 19 شکست دادند. ایران که ترکیب جوان شده ای در این بازی به کار گرفته بود، در ست دوم نتوانست از پس حریف برآید و با حساب 25 بر 22 این ست را واگذار کرد.

در ست سوم، برتری بین دو تیم دست به دست می شد و تا نیمه های راه، ایران تیم برتر زمین بود اما از وقت استراحت فنی دوم، این فنلاند بود که بازی را در دست گرفت تا با حساب 25 بر 23 ایران را مغلوب کند.

اما ملی پوشان کشورمان از ست چهارم به خود آمدند و این ست را با حساب 25 بر 23 پیروز شدند. در ست پنجم هم کار ایرانی ها آنچنان سخت نبود و شاگردان کولاکوویچ با حساب 15 بر 12 حریف خود را شکست دادند تا دو امتیاز دیگر در جدول به دست آوردند و با 11 امتیاز موقتا به رده دوم جدول صعود کنند.

گفتنی است رتبه قطعی ایران در مرحله مقدماتی و همینطور حریفان مرحله بعد کشورمان در این رقابت ها، پس از پایان بازی های امشب مشخص خواهند شد.

منبع: ایمنا

مسلمان رسید/ حبیب‌زاده و محمدزاده همچنان مصدوم هستند


سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن گفت: شرایط تیم خوب است و برای پیروزی به اهواز می‌رویم تا انرژی مضاعفی به دست آوریم.
مسلمان رسید/ حبیب‌زاده و محمدزاده همچنان مصدوم هستند

مجید حاج رسولیها در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در مورد شرایط تیم برای رویارویی مقابل استقلال خوزستان در قالب هفته هفتم لیگ برتر، اظهار کرد: وضعیت تیم بد نیست البته تیم‌ها همیشه در شرایط استرس خاصی هستند اما در مجموع شرایط تیم خوب است و امیدوار هستم در این دیدار پیروز شویم تا انرژی مضاعفی به تیم وارد شود.

وی در مورد بازیکن محروم و مصدوم تیم، گفت: بازیکن محروم نداریم اما رضا حبیب‌زاده هنوز از ناحیه فک دچار آسیب است و تا نیم‌فصل به بازی‌ها نمی‌رسد. وحید محمدزاده هم  فیزیوتراپی می کند و این بازیکن را هم مقابل استقلال خوزستان در اختیار نداریم اما از بازی‌ هفته هشتم می‌تواند در زمین باشد. محسن مسلمان نیز که دو هفته‌ای دچار مصدومیت بود در حال حاضر شرایط خوبی دارد و در بازی روز شنبه مقابل استقلال خوزستان می تواند به میدان برود.

سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن با اشاره به زمان بازی مقابل استقلال خوزستان، تصریح کرد: روز -شنبه 31 شهریورماه- از ساعت 18 و 45 دقیقه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف تیم استقلال خوزستان می‌رویم، کاروان تیم بعدازظهر - جمعه 30 شهریورماه - عازم اهواز می‌شود و در این شهر هم تمرین خواهیم داشت.

حاج رسولیها افزود: صبح امروز -27 شهریور ماه- تمرینات وزنه را انجام دادیم و بعدازظهر هم از ساعت 18 و 30 دقیقه در ورزشگاه ملت تمرین توپی خواهیم داشت.

منبع: ایمنا

خفگی در هوای مثلا تازه!


هفدهمین شماره رسانه الکترونیک فوتبال اصفهان منتشر شد.
خفگی در هوای مثلا تازه!

به گزارش ایمنا، " در این هوای مثلا تازه خیلی ها خفه شده اند" عنوان اصلی این روزنامه است. روزنامه ایران ورزشی چند روز پیش در مطلبی نوشته بود که رشید مظاهری برای اوج گیری دوباره به هوایی تازه و حضور در پرسپولیس نیاز دارد.فوتبال اصفهان هم پاسخ گازانبری روزنامه نصف جهان به ایران ورزشی را بازتاب داده و اعلام کرده که در این هوای مثلا تازه خیلی ها خفه شده و خیلی ها هم در آینده خفه می شوند!در این پاسخ سرنوشت چند بازیکن تیم های اصفهانی که به تهران رفته اند یاداوری شده و تاکید گشته
 اگر نیاز به هوایی تازه باشد این هوا در اصفهان است.
" شاید قلعه نویی چند بازیکن را تنبیه کند" دیگر عنوان مهم این رسانه است که در آن نوشته نمایش چند تن از بازیکنان سپاهان در برابر شهرداری ماهشهر با عصبانیت قلعه نویی مواجه شده و این مربی ممکن است برای تنبیه،چند تن از آنها در دیدار بعدی زردپوشان را نیمکت نشین کند.
ذوبی ها در انتظار کارشناس داوری،تابع سرمربی هستم، لیاقت 4 میلیون یورو را داشتی، عزت و تولدی دوباره و مظنه شکایت بهcas چنده از دیگر عناوین صفحه اول هفدهمین شماره فوتبال اصفهان است.

برای مشاهده تمام صفحات فوتبال اصفهان اینجا کلیک کنید.

منبع: ایمنا

اسم بده تا اخراج کنیم!


شانزدهمین شماره رسانه الکترونیک فوتبال اصفهان منتشر شد.
اسم بده تا اخراج کنیم!

به گزارش ایمنا، "اسم بده تا اخراج کنیم" عنوان اصلی این روزنامه است که با توجه گلایه شدید امیر قلعه نویی از نحوه بازی شاگردانش در  دیدار با شهرداری ماهشهر و به ویژه نیمه دوم این بازی، از حمایت مدیرعامل سپاهان از موضع  سرمربی شان خبر داده. تابش در موضع گیری در پاسخ به درخواست قلعه نویی برای جریمه برخی بازیکنان گفته که هر اسمی را که سرمربی بدهد با جریمه و حتی گزینه های تنبیهی بیشتری همچون اخراج ممکن است مواجه شوند و در این باره باشگاه سپاهان با کسی تعارف ندارد!
" مظاهری را با منشا معاوضه نمیکنیم"  دیگر عنوان این روزنامه است که از مخالفت باشگاه ذوب آهن در مقابل پیشنهاد احتمالی پرسپولیس برای معاوضه مظاهری- منشا  خبر داده است.
داور مهربان، برای ذوب آهن نقشه داریم، پنچری در جاده اول، دو پنالتی مان سوخت و کاملا آماده هستم از دیگر عناوین صفحه اول شانزدهمین شماره فوتبال اصفهان است.

برای مشاهده تمام صفحات فوتبال اصفهان اینجا کلیک کنید.

منبع: ایمنا

همیشه جریمه کارساز نیست/ باید به هواداران انگیزه داد


مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: خودم در بازی مقابل پارس جنوبی‌جم در ورزشگاه حضور داشتم و هیچ مشکلی از سوی هواداران وجود نداشت اما نمی‌دانم چه گزارشی به فدراسیون ارسال می‌شود که باشگاه را جریمه می‌کنند.
همیشه جریمه کارساز نیست/ باید به هواداران انگیزه داد

مسعود تابش در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص وضعیت چمن ورزشگاه نقش جهان برای میزبانی از تیم فولاد خوزستان، اظهار کرد: وضعیت چمن ورزشگاه خیلی بهتر از قبل شده، ضمن اینکه از قبل هم می‌دانستیم که مشکل کنده شدن چمن گرمای بیش از حد هوا است و بعضاً درجه حرارت روی چمن به 58 درجه می‌رسید. البته چمن ورزشگاه نقش جهان نوپا است ولی چمن برای دیدار روز جمعه -31 شهریورماه- مشکلی ندارد

وی با اشاره به وضعیت خوب تیم فوتبال سپاهان برای رویارویی با فولاد خوزستان، ادامه داد: مصدومیت محمد کریمی و خالد شفیعی برطرف شده و در دیدار روز جمعه می توانند به میدان بروند، همچنین سجاد شهبارزاده هم مصدومیتی داشت که تیم پزشکی تلاش می کنند وی را برای بازی آماده کنند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: با توجه به اینکه در این دیدار میزبان هستیم و بازی‌های خوبی را در هفته‌های اخیر انجام داده‌ایم طبیعی است که انتظارمان حتما کسب سه امتیاز است.

تابش در مورد جریمه 15 میلیون تومانی باشگاه سپاهان از سوی کمیته انضباطی به دلیل فحاشی هواداران این تیم در بازی مقابل پارس جنوبی جم در بوشهر، تصریح کرد: در این دیدار خودم در ورزشگاه حضور داشتم و هیچ مورد و مشکلی وجود نداشت. هواداران فقط تشویق می‌کردند اما نمی‌دانم گزارش ناظر این دیدار چه بوده است.

وی ادامه داد: روز قبل از دیدار با پارس جنوبی، جلسه هم‌اندیشی بین هواداران هر دو تیم برگزار شد و حتی در طول مسابقه  تیم حریف را هم تشویق می‌کردند اما موردی انظباطی وجود نداشت.

ناظران بازی برای خالی نبودن عریضه دست به جریمه می‌شوند

مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خاطر نشان کرد: اعتراض کتبی باشگاه را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ ارسال کردیم اما متأسفانه در جواب گفته‌اند با توجه به دفاعیات سپاهان، این باشگاه 15 میلیون تومان جریمه می‌شود. نمی‌دانم چه کسی چه چیزی در این دیدار از هواداران سپاهان دیده است که در گزارش فحاشی به داور نوشته شده است، در صورتی که هواداران ما در این بازی بیشتر از 100 نفر هم نبودند و هیچگونه توهین و فحاشی نشنیدیم. البته دوستان ناظر هم شاید برای خالی نبودن عریضه گاهاً مواردی را نوشته و جریمه‌های نقدی اعمال می‌کنند.

تابش اضافه کرد: در حال حاضر باید این مبلغ را پرداخت کنیم اما اگر قابلیت رسیدگی را داشته باشد مجدداً اعتراض می‌کنیم.

وی با بیان اینکه در چند بازی اخیر، حتی در مسابقه ای که ذوب آهن میزبان بود شرایط خوبی را در ورزشگاه شاهد بودیم، تصریح کرد: در حال حاضر که شرایط خیلی بهتر از قبل شده باید ما هم مشوق هواداران باشیم. زمانی که حرکت مثبتی از سوی هواداران اتفاق می افتد باید تشویق شوند تا روز به روز این وضعیت بهتر شده و باانگیزه‌تر شوند تا دیگر شاهد خطایی از سوی هواداران نباشیم. همیشه جریمه نقدی و تنبیه کارساز نیست، ضمن اینکه در ابتدای لیگ، نخستین دیدار سه باشگاه پرهوادار بدون حضور تماشاگر برگزار شد که حرکت قشنگی نبود.

وی به هواداران باشگاه سپاهان توصیه کرد با توجه به مباحث به وجود آمده، کمی بیشتر مراقب بوده و تنها تیم خود را تشویق کنند تا جریمه‌ها کمتر شامل حال باشگاه شود.

منبع: ایمنا
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟