دستور حسینی مکارم به مدیران شهرداری برای انتصاب بانوان

دستور حسینی مکارم به مدیران شهرداری برای انتصاب بانوان
گروه خبری اجتماعی

بر اساس دستور سرپرست شهرداری تهران کلیه معاونان شهردار، روسای سازمان‌‌‌‌ها و ادارات کل و همچنین شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران موظف هستند تا پایان اردیبهشت ماه، حداقل یک نفر از معاونان خود را از میان بانوان توانمند و دارای صلاحیت‌‌‌های حرفه‌‌‌ای انتخاب و منصوب کنند.

به گزارش ایلنا، سمیع‌الله حسینی مکارم در جریان جلسه شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه با اشاره به بخشنامه حذف پست مشاور امور بانوان گفت: ساختار قانونی شهرداری تهران اجازه نمی&zwnj &zwnj دهد که شهردران مناطق مشاور امور بانوان داشته باشند اما همه شهرداران بر اساس زمان&zwnj &zwnj بندی تعیین شده مکلف هستند حداقل یک نفر از معاونان خود را از میان بانوان دارای صلاحیت&zwnj ‌های حرفه&zwnj ‌ای و توانمند انتخاب کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این کلیه معاونان شهردار نیز وظیفه دارند حداقل یکی از مدیران کل خود را از میان بانوان انتخاب کنند؛ همچنین تمامی سازمان&zwnj &zwnj ‌ها و ادارات کل مکلف هستند برای انتخاب حداقل یکی از معاونان خود، از بانوان استفاده کنند.

به گفته سرپرست شهرداری تهران استفاده از بانوان توانمند در پست&zwnj &zwnj های مدیریتی در راستای توجه مسئولان کشور و همچنین قول نجفی و شورای شهر به مردم برای افزایش سهم بانوان خواهد بود. 

لینک کوتاه : https://goo.gl/aNWoHp
دستور حسینی مکارم به مدیران شهرداری برای انتصاب بانوان
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن