_  

گروه خبری حوادث

دستگیری پسر معتاد که مادرش را گروگان گرفت


جوانی که اقدام به گروگان گرفتن مادرش در سعادت‌آباد کرده بود، دستگیر شد.
دستگیری پسر معتاد که مادرش را گروگان  گرفت

به گزارش ایسکانیوز مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت دقایقی پیش خبر گروگان‌گیری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که بلافاصله تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی و همچنین سرپرست پلیس آگاهی تهران بزرگ به محل حادثه واقع در سعادت‌آباد خیابان علامه طباطبایی شمالی اعزام شدند.

در ادامه با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد که فرد جوانی اقدام به گروگان گرفتن مادر خود کرده است و تهدید کرده بود که اگر ماموران به او نزدیک شوند دست به خودکشی خواهد زد.

تیم ویژه پلیس آگاهی اقدامات خود در این زمینه را آغاز کرده و حدود ۱۵ دقیقه پس از آغاز گروگان‌گیری این فرد که اعتیاد شدیدی به مصرف مواد مخدر داشت، دستگیر شد.

با دستگیری این فرد و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد که دلیل گروگان‌گیری مقاومت در برابر رفتن به کلینیک ترک اعتیاد بوده و به همین دلیل این جوان مادر خود را گروگان گرفته بود.

این اقدام بدون وارد شدن آسیب به افراد حاضر در محل و با حضور به موقع عوامل کلانتری انجام شد.

در حال حاضر متهم به پلیس آگاهی منتقل شده و تحقیقات از وی ادامه دارد.

۷۰۰

اعتراض معلمان بازنشسته در مقابل وزارتخانه


معلمان بازنشسته با در دست داشتن پلاکاردهایی ، در مقابل وزارت آموزش و پرورش خواستار پرداخت پاداش پایان خدمت خود بعد از حدود 10 ماه شدند‌.
اعتراض معلمان بازنشسته در مقابل وزارتخانه

به گزارش ایسکانیوز، تعدادی از معلمان بازنشسته به دلیل عدم پرداخت پاداش پایان خدمت، امروز در مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.

این معلمان بازنشسته با در دست داشتن پلاکاردهایی، خواستار پرداخت پاداش پایان خدمت خود بعد از حدود ۱۰ ماه شدند‌.
۷۰۶

آدرس ستادهای ترخیص خودرو


پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ آدرس مراکز ترخیص خودرو در شهر تهرات را اعلام کرد.
آدرس ستادهای ترخیص خودرو

به گزارش ایسکانیوز، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، آدرس ستادهای ترخیص خودرو را به شرح زیر اعلام کرد

۱_ ترخیص مرکزی خیابان زنجان در خیابان ستارخان جنب کلانتری ۱۱۸ ستارخان واقع شده است. ستاد ترخیص خلیج فارس در کیلومتر ۷ جاده قدیم کرج، خیابان خلیج فارس، خیابان راهنما قرار دارد.
۲_ ستاد منطقه ۳ راهور در خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی

۳_ستاد منطقه ۵ راهور در بزرگراه همت، جنت‌آباد شمالی، خیابان دانش قرار دارد

۴_ ستاد منطقه ۶ راهور، در میدان ولی‌عصر، ابتدای بلوار کریمخان زند و ستاد منطقه ۸ راهور نیز در بزرگراه شهید باقری، تقاطع خیابان رسالت واقع شده است.
۵_ ستاد منطقه ۱۱ راهور در میدان قزوین، خیابان قزوین، جنب شهرداری منطقه ۱۱ قرار دارد

۶_ ستاد منطقه ۱۵ راهور نیز در سه‌راه افسریه، پشت شهرداری منطقه ۱۵، جنب ترمینال خاوران واقع شده است.

۷_ ستاد منطقه ۱۷ راهور نیز بزرگراه آیت‌الله سعیدی، پل ساوه، خیابان آزادی، جنب آتش‌نشانی

۸_ ستاد منطقه ۲۰ راهور نیز در شهرری، خیابان شیرازی، روبروی فروشگاه شهروند قرار دارد.

پایگاه خبری پلیس پایتخت

۷۰۵

با بی احتیاطی روزهای شاد ملی را تلخ نکنیم!


رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: رانندگان محترم حتماً در حین رانندگی توجه کافی به جلو را مد نظر قرار داده و از تلفن همراه در حین رانندگی استفاده نکنند.
با بی احتیاطی روزهای شاد ملی را تلخ نکنیم!

به گزارش ایسکانیوز، سردار محمدرضا مهماندارگفت: با توجه به مسابقه امشب تیم ملی فوتبال، در صورت پیروزی تیم ملی، شهروندان محترم تهرانی از هر گونه رفتار نامناسب و به دور از احتیاط حین رانندگی خوداری کنند چرا که رانندگی هیجانی در سطح معابر قطعا خطر ساز خواهد بود و می تواند لطمات جبران ناپذیری با خود در پی داشته باشد.
مهماندار در این رابطه افزود: با عنایت به تاریکی هوا در ساعات برگزاری و اتمام بازی و احتمال اینکه برخی از عابران پیاده از پوشش مناسب و مشخص در شب استفاده می کنند، احتمال بروز سوانح رانندگی وجود دارد لذا رانندگان محترم حتماً در حین رانندگی توجه کافی به جلو را مد نظر قرار داده و از تلفن همراه در حین رانندگی استفاده نکنند.
وی در ادامه اشاره کرد: ممکن است در آن ساعات از شب خودورهای امدادی مانند آمبولانس در حال مأموریت باشند، بنابراین شهروندان محترم در سطح معابر و به خصوص بزرگراه ها تجمع نکرده و خودروی خود را در محل‌های ممنوع متوقف نکنند که قطعا با برخورد پلیس مواجه خواهند شد.
پلیس راهور تهران بزرگ تا پایان عادی شدن تردد در سطح معابر حاضر و فعال است.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ

۷۰۵

محمد ثلاث اعدام شد


حکم قصاص محمدرضا ثلاث، از دراویش گنابادی و راننده اتوبوسی که ماموران ناجا را به شهادت رساند، سحرگاه امروز اجرا شد.
محمد ثلاث اعدام شد

به گزارش ایسکانیوز از پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، ثلاث در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ و در پی تجمع غیرقانونی آشوب‌گران در گلستان هفتم از خیابان پاسداران، با راندن اتوبوس به سمت مامورین ناجا، آنان را هدف تهاجم عمدی خود قرار داده که منتهی به شهادت سه نفر از ماموران به اسامی گروهبان یکم رضا امامی، گروهبان یکم محمدعلی بایرامی و سرباز وظیفه رضا مرادی شده بود. نامبرده در جریان تحقیقات، ضمن اقرار به عمدی بودن اقدام خود از جمله راندن و هدایت اتوبوس به سمت ماموران ناجا، علت را عصبانیت و خشم اعلام کرده است.

با انجام تحقیقات در دادسرای ویژه جنایی تهران و صدور کیفرخواست، پرونده به شعبه‌ نهم دادگاه کیفری یک تهران ارجاع و متهم به همراه وکیل تعیینی خود در جلسه دادگاه حضور یافت. دادگاه طی دادنامه‌ی مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ متهم را از بابت سه فقره قتل عمدی به سه بار قصاص نفس محکوم نمود و فرجام‌خواهی محکوم‌علیه طی دادنامه‌ی مورخ ۱۳۹۷/۲/۳ صادره از شعبه‌ی ۳۹ دیوان عالی کشور مردود شناخته شد.

متعاقباً با وصول پرونده به دادسرا و با عنایت به تقاضای اولیای دم هر سه شهید، مراحل استیذان از رییس قوه قضاییه برای اجرای قصاص نفس طی و حکم قصاص سحرگاه روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۳/۲۸ اجرا شد.

۷۰۰

یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق در رودان کشف شد


فرمانده انتظامی رودان گفت: یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال دراین شهرستان کشف شد.
یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق در رودان کشف شد

به گزارش ایسکانیوز سرهنگ "احمد سلگی" گفت: در راستای اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،مأموران ایستگاه بازرسی فاریاب ، حین کنترل محورهای مواصلاتی و گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو یک دستگاه بیل مکانیکی فاقد هرگونه مجوز گمرکی و قانونی کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه ارزش محموله مذکور بنا به نظر کارشناسان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: متهم به همراه کالای کشف شده به مراجع قضائی معرفی شد.

۷۰۰


شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن