تبلیغات در تلکسیران

گروه خبری حوادث

حوادث چهارشنبه سوری 3 نفر فوتی و 440 مصدوم به جای گذاشت


براساس گزارش سازمان اورژانس کشور تاکنون 3 نفر بر اثر حوادث شب چهارشنبه آخر سال جان خود را از دست داده اند و 440 نفر هم مصدوم شده اند.
حوادث چهارشنبه سوری  3 نفر فوتی و 440 مصدوم به جای گذاشت

به گزارش ایسکانیور حوادث شب چهارشنبه آخر سال تاکنون 3 فوتی در تهران، زنجان و همدان و بیش از 440 نفر مصدوم در سراسر کشور بر جای گذاشته است.

افزایش مصدومان چهارشنبه سوری به 440 نفر

19:08- براساس گزارش سازمان اورژانس کشور، تا ساعت 18:30 امروز تاکنون 440 نفر بر اثر حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال دچار مصدومیت شده اند و 3 نفر در تهران، زنجان و همدان جان خود را از دست داده اند. 90 درصد مصدومان مرد و 10 درصد زن بوده اند. همچنین چهار درصد مصدومان قطع عضو شده اند. 66 درصد این حوادث مربوط به رنج سنی 6 تا 18 سال است و 79 درصد از مصدومین استفاده کننده از مواد محترقه و 19 درصد عابران گذری بوده اند.

بیشترین عضو آسیب دیده چشم با 33 درصد گزارش شده است. بیشترین تعداد مصدومان در تهران با 90 نفر (معادل 20 درصد از کل مصدومان) ، آذربایجان غربی با 60 نفر (معادل 14 درصد از کل مصدومان) و آذربایجان شرقی با 39 نفر (معادل 9 درصد از کل مصدومان) بوده است.

مصدومیت 2 کودک در رباط کریم

19:05- رئیس بیمارستان رباط کریم گفت: تا این ساعت دو کودک در بیمارستان فاطمه زهرا(س) رباط کریم بستری شده اند که روند درمان آنها به خوبی انجام و در بخش های مربوطه بستری شده اند.

انفجار مواد محترقه در منزل مسکونی باقرشهر 2 مصدوم برجا گذاشت

19:00- شامگاه سه شنبه و هم زمان با شب چهارشنبه آخر سال انفجار مواد محترقه در منزل مسکونی باقرشهر 2 مصدوم برجا گذاشت.

یک کشته و 2 قطع عضو در چهارشنبه سوری تهران

18:50- سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در استان تهران تاکنون 38 مصدوم به بیمارستان ها مراجعه کرده اند که یک زن و مابقی مرد هستند. 50 درصد مصدومین دچار سوختگی و نیمی هم دچار قطع عضو بریدگی، شکستگی و اسیب به چشم و دست شده اند. تاکنون یک نفر فوتی در تهران یک نفر در زنجان و یک نفر در همدان گزارش شده است.

وی افزود: کم سن ترین مصدوم 9 ساله و بیشترین، 30 سال دارد طی امروز دو نفر دچار قطع عضو شده اند که یکی جوانی 35 ساله و دیگری نوجوانی 12 ساله است، هر دو از ناحیه دست قطع عضو شده اند

استقرار اکیپ های امدادی اورژانس در میادین پر تردد شهر تهران

18:35- سازمان اورژانس کشور از استقرار اکیپ های امدادی اورژانس در میادین پر تردد شهر تهران خبر داد.

کشف 100 کیلوگرم مواد محترقه در رباط کریم

18:30- سرهنگ بیرانوند، رئیس کلانتری 115 رازی از کشف بیش از یکصدکیلوگرم مواد محترقه دست ساز آماده در میدان رباط کریم از داخل منزل مسکونی خبر داد.

استاندار تهران: چهارشنبه سوری را سنتی برگزار کنید/حوادث کاهش داشته است

استاندار تهران گفت: مشکلاتی که پیش میاید مربوط به استفاده از مواد محترقه خطرناک است و این نسبت به سال قبل کاهش یافته است. توصیه ما به خانواده ها این است همان مراسم سنتی چهارشنبه سوری برگزار شود و از مواد محترقه استفاده نشود.

استقرار نیروهای پلیس در 616 نقطه پایتخت/ کشف 100 کیلوگرم مواد محترقه

18:14- پلیس پایتخت اعلام کرد: با سه حادثه از صبح روز جاری تا کنون مواجه بودیم. انفجار منزل در خیابان مرتضوی و مصدومیت یک نفر، مصدومیت نفر دیگر در منزلی در پیکانشهر که بر اثر مواد محترقه انجام شد. مورد بعدی اقدام پیشگیرانه کلانتری 115 رازی بود که موفق به کشف یکصد کیلوگرم مواد خطرناک محترقه دست ساز شدند. تا کنون نسبت به سال گذشته وضعیت بهتری داشته ایم. همه چیز تحت کنترل پلیس است. در 616 نقطه از شهر نیروهای پلیس را بکار گرفته ایم.

فوت 3 نفر و مصدومیت 406 نفر در حوادث چهارشنبه سوری

17:30- براساس گزارش سازمان اورژانس کشور از ابتدای اسفندماه تا ساعت 17:30 امروز تاکنون 403 نفر بر اثر حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال دچار مصدومیت شده اند و 3 نفر در تهران، زنجان و همدان جان خود را از دست داده اند. 91 درصد مصدومان مرد و 9 درصد زن بوده اند. همچنین چهار درصد مصدومان قطع عضو شده اند. 66 درصد این حوادث مربوط به رنج سنی 6 تا 18 سال است و 79 درصد از مصدومین استفاده کننده از مواد محترقه و 19 درصد عابران گذری بوده اند.

بیشترین عضو آسیب دیده چشم با 34 درصد گزارش شده است. بیشترین تعداد مصدومان در تهران با 83 نفر (معادل 21 درصد از کل مصدومان) ، آذربایجان غربی با 54 نفر (معادل 13 درصد از کل مصدومان) و آذربایجان شرقی با 38 نفر (معادل 9 درصد از کل مصدومان) بوده است.

کشف 25 کیلوگرم نارنجک از جوان 18 ساله

17:00- سرگرد مصطفی ملکوتی رییس کلانتری 171 مصطفی خمینی از کشف بیش از 25 کیلوگرم نارنجک دست ساز و اکلیل و سرنج از داخل گونی دست فردی 18 ساله در حوالی شهرک مرتضی گرد خبر داد.

مرگ 3 نفر در حوادث چهارشنبه سوری

16:00- براساس گزارش سازمان اورژانس کشور از ابتدای اسفندماه تا ساعت 16 امروز تاکنون 385 نفر بر اثر حوادث مرتبط با شب چهارشنبه آخر سال دچار مصدومیت شده اند و 3 نفر در تهران، زنجان و همدان جان خود را از دست داده اند. 92 درصد مصدومان مرد و 8 درصد زن بوده اند. همچنین چهار درصد مصدومان قطع عضو شده اند. 67 درصد این حوادث مربوط به رنج سنی 6 تا 18 سال است و 79 درصد از مصدومین استفاده کننده از مواد محترقه و 19 درصد عابران گذری بوده اند.

?مصدومیت مرد 35 ساله در انفجار واحد مسکونی

15:45- ساعتی پیش انفجار در یک مجتمع مسکونی در شهرک پیکانشهر موجب مصدومیت شدید یک نفر شد. به گفته جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی انفجار در یک آپارتمان در مجتمع چهار طبقه بر اثر کار کردن با مواد محترقه رخ داد.

مرگ زن 50 ساله زنجانی در اثر شنیدن صدای انفجار مواد محترقه

15:20- براساس اعلام اورژانس زنجان، یک زن 50 ساله که دارای ناراحتی قلبی بود با شنیدن صدای انفجار ترقه دچار سکته قلبی شد و جان خود را از دست داد.

هنجارشکنان چهارشنبه سوری تا پایان نوروز مهمان پلیس هستند

09:00- رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد: هنجارشکنان چهارشنبه سوری بازداشت می شوند و تا پایان نوروز مهمان پلیس هستند. خودروهای افراد هنجارشکن نیز توقیف و تا پایان تعطیلات نوروز در پارکینگ متوقف می شود

فوت مرد جوان در انفجار مواد محترقه در ساختمان مسکونی

06:45- صبح امروز یک ساختمان 2 طبقه در خیابان مرتضوی تهران بر اثر انفجار اکلیل و سرنج تخریب و یک جوان 19 ساله به شدت مصدوم شد. یک نفر از آتش نشانان نیز مصدوم شد. پسر 19 ساله که صبح امروز در تهران به دلیل انفجار مواد محترقه دچار سوختگی 100 درصد شده بود، فوت کرد.

ادامه دارد ....

700

کشف هزار میلیارد تومان کالای قاچاق در هرمزگان


فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف هزار میلیارد تومان کالای قاچاق از ابتدای سال جاری خبر داد.
کشف هزار میلیارد تومان کالای قاچاق در هرمزگان

به گزارش ایسکانیوز سردار عزیزاله ملکی ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان ابا عبداله الحسین(ع)، با بیان اینکه یکی از اولویت های سال جاری پلیس استان مبارزه با کالای قاچاق است، گفت: از ابتدای سال بیش از هزار میلیارد کشفیات کالای قاچاق داشته ایم.

وی اشاره کرد: از ابتدای سال جاری 654 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 180 درصد رشد داشته و در حوزه سوخت قاچاق 22 میلیون لیتر و در حوزه دریابانی 278 میلیارد تومان کشفیات داشته ایم.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ادامه داد: در این زمینه 243 پرونده تشکیل شده است که 68 درصد جهش داشته و با تلاش های صورت گرفته 40 باند شناسایی و منهدم شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: از آنجایی که یکی از مهم ترین وظایف نیروی انتظامی مبارزه با کالای قاچاق و ارز است؛ پلیس بدون هیچ گونه چشم داشتی به صورت شبانه روزی در این مسیر گام بر می دارد.

انتهای پیام/

20 / 20

در جاده هراز و چالوس ترافیک نیمه سنگین است


پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز و چالوس خبر داد.
در جاده هراز و چالوس ترافیک نیمه سنگین است

به گزارش ایسکانیوز آخرین وضعیت ترافیکی راه های کشور را به شرح زیر اعلام کرد:

-مسیر جنوب به شمال محور هراز محدوده سه راهی چلاو ترافیک نیمه سنگین

-مسیر جنوب به شمال محور کرج-چالوس محدوده پیچ سرهنگ ترافیک پرحجم و روان

-باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک نیمه سنگین

-باند جنوبی آزادراه تهران-کرج محدوده پل فردیس تا پل کلاک ترافیک پرحجم و روان

بر اساس این گزارش دیگر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

انتهای پیام/

20 / 20

کارکنان نیروی انتظامی سربازان امام زمان (عج) هستند


امام جمعه موقت شیراز با بیان اینکه کارکنان ناجا سربازان امام زمان (عج) هستند، گفت: اعتماد مردم به نیروی انتظامی با حضور مقتدرانه کارکنان در صحنه های مختلف بیشتر خواهد شد.
کارکنان نیروی انتظامی سربازان امام زمان (عج) هستند

به گزارش ایسکانیوز حجت الاسلام و المسلمین " سید ابوفاضل رضوی اردکانی " در جمع کارکنان انتظامی استان فارس، بیان کرد: خون امام حسین (ع) اسلام را بیمه و تثبیت کرد.

وی با اشاره به اهداف نهضت قیام امام حسین (ع) و عاشورا، ادامه داد: شناخت و علل نهضت عاشورا، قیام سرور و سالار شهیدان ضروری است و همه آحاد جامعه باید با این اهداف آشنا شوند.

امام جمعه موقت شیراز در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: مردم روزانه شاهد خدمات ارزشمند مأموران نیروی انتظامی در عرصه های مختلف هستند.

حجت الاسلام و المسلمین رضوی اردکانی گفت: حفظ و حراست از ارزش های انقلاب اسلامی و تأمین امنیت جامعه یک وظیفه بزرگ الهی برای نیروی انتظامی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه کارکنان ناجا سربازان امام زمان (عج) بوده و دارای جایگاهی ارزشمند و باقداست هستند، افزود: حضور به موقع و قاطعانه کارکنان ناجا در عرصه های مختلف برای مردم بسیار ارزشمند است و ملت ایران به داشتن چنین نیروهایی افتخار می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین رضوی اردکانی در پایان از تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی استان فارس در راستای برخورد با سوداگران مرگ، حفظ امنیت جامعه و به ویژه برخورد قاطعانه با مفسدان اقتصادی و محتکران کالاهای اساسی مردم و همچنین سردار گودرزی فرمانده انتظامی استان که با قاطعیت، اخلاص و ایمان در مواجهه با مسائل مختلف برخورد می کنند، تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

20 / 20

تعرض و هتاکی به پزشکان در حال خدمت پیگیری قضایی می شود


معاون بهداشت وزارت بهداشت در پی تعرض به یکی از پزشکان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، از پیگیری این موضوع خبر داد.
تعرض و هتاکی به پزشکان در حال خدمت پیگیری قضایی می شود

به گزارش ایسکانیوز، دکتر علیرضا رییسی ضمن تقبیح اقدام ضرب و شتم یکی از پزشکان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر که در چند روز گذشته روی داد افزود: کوچکترین تعرض به پزشکان مشغول خدمت به مردم از سوی هر فرد و دارای هر جایگاه اجتماعی پیگرد قانونی دارد و نمی بایست از اینگونه موارد چشم پوشی کرد.

وی گفت: از سوی دیگر تکریم ارباب رجوع و بیماران جزء اصول اولیه و اولویت دار نظام سلامت است که همواره مورد تاکید است، هرگونه اعتراض و شکایت می بایست ازطریق مجاری قانونی پیگیری و دنبال شود.

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: پزشکان شبکه های و درمان در سراسر کشور و تا محروم ترین مناطق در حال خدمت به آحاد ملت هستند و هرگونه بی احترامی و هتاکی به ایشان بر خلاف حقوق شهروندی و قوانین جاری کشور است.

کوچکترین تعرض به پزشکان مشغول خدمت به مردم از سوی هر فرد و دارای هر جایگاه اجتماعی پیگرد قانونی دارد و نمی بایست از اینگونه موارد چشم پوشی کرددکتر رئیسی افزود: همه افراد در برابر قانون یکسان هستند و هیچ فردی با توجه به هر جایگاه اجتماعی که دارد اجازه بر هم زدن نظم و ضرب و شتم نیروهای خدمت رسان به ملت را ندارد.

دکتر رییسی در پایان اظهار داشت: برای پایان دادن به چنین بی حرمتی هایی یقینا موضوع از سوی مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد.

گفتنی است، در پی رخ دادن این واقعه بلافاصله معاون بهداشت وزارت بهداشت در تماس تلفنی با مسئولان استانداری بوشهر و رییس دانشگاه علوم پزشکی خواستار بررسی و تحقیق کامل موضوع تا حصول نتیجه شد.

انتهای پیام/

20 / 20

23 هزار کیلوگرم برنج در کرمان کشف شد


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از کشف 23 هزار کیلوگرم برنج به ظن قاچاق و احتکار خبر داد.
23 هزار کیلوگرم برنج در کرمان کشف شد

به گزارش ایسکانیوز، ارسلان میری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان گفت: در گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و نیروی انتظامی از 20 واحد صنفی بازدید به عمل آمد و در نهایت در بازرسی از یک انبار تعداد 575 گونی 40 کیلو گرمی برنج هندی به ظن قاچاق و احتکار شناسایی، کشف شد.
وی افزود: پرونده این تخلف در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/

20 / 20
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟