_  

گروه خبری حوادث

ثبت مصدومان آخرین چهارشنبه سال ؛ 2082 نفر


سرپرست اورژانس کشور گفت :در مجموع در تاریخ 22 اسفندماه 2082 مصدوم به ثبت رسید.
ثبت مصدومان آخرین چهارشنبه سال ؛  2082 نفر

به گزارش ایسکانیوز دکتر پیر حسین کولیوند سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت : با توجه به جمع آوری آمار مصدومین چهارشنبه سوری، شاهدکاهش تلفات نسبت به سال گذشته بودیم.
در مجموع در تاریخ ۲۲ اسفندماه ۲۰۸۲ مصدوم به ثبت رسید.

ستادهای ترخیص خودرو در تهران اعلام شد


مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، آدرس ستادهای ترخیص خودرو را اعلام کرد.
ستادهای ترخیص خودرو در تهران اعلام شد

به گزارش ایسکانیوز، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، آدرس ستادهای ترخیص خودرو را به شرح زیر اعلام کرد:

- ستاد ترخیص مرکزی خیابان زنجان در خیابان ستارخان جنب کلانتری ۱۱۸ ستارخان واقع شده است.

- ستاد ترخیص خلیج فارس در کیلومتر ۷ جاده قدیم کرج، خیابان خلیج فارس، خیابان راهنما قرار دارد.

- ستاد منطقه ۳ راهور در خیابان پاسداران، خیابان گل‌نبی و ستاد منطقه ۵ راهور در بزرگراه همت، جنت‌آباد شمالی، خیابان دانش قرار دارد.

- ستاد منطقه ۶ راهور، در میدان ولی‌عصر، ابتدای بلوار کریمخان زند و ستاد منطقه ۸ راهور نیز در بزرگراه شهید باقری، تقاطع خیابان رسالت واقع شده است.

- ستاد منطقه ۱۱ راهور در میدان قزوین، خیابان قزوین، جنب شهرداری منطقه ۱۱ قرار دارد.

- ستاد منطقه ۱۵ راهور نیز در سه‌راه افسریه، پشت شهرداری منطقه ۱۵، جنب ترمینال خاوران واقع شده است.

- آدرس ستاد منطقه ۱۷ راهور نیز بزرگراه آیت‌الله سعیدی، پل ساوه، خیابان آزادی، جنب آتش‌نشانی است.

- ستاد منطقه ۲۰ راهور نیز در شهرری، خیابان شیرازی، روبروی فروشگاه شهروند قرار دارد.

۷۰۶

60000 کیلو کالای تاریخ مصرف گذشته توقیف شد


مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از توقیف 60 تن کالای تاریخ مصرف گذشته و تشکیل پرونده تقلب در گشت مشترک تعزیرات این استان خبر داد.
60000  کیلو کالای تاریخ مصرف گذشته توقیف شد

به گزارش ایسکانیوز از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، حیدر میرزایی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اخبار واصله و در راستای بررسی انبارهای دپوی کالا در گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همراهی بازرسان صنعت، معدن و تجارت و مرکز بهداشت از انباری در شهرک صنعتی شهرستان زاهدان بازدید به عمل آمد که در بررسی صورت گرفته مقدار ۶۰ تن کالای تاریخ مصرف گذشته کشف شد.
وی افزود: این محموله شامل انواع نوشیدنی و همچنین بیسکویت و مواد بهداشتی جز کالاهای مکشوفه بود که با توجه به کشف دستگاه های وسیله تقلب و اقلام دیگری از جمله تینر برای پاک کردن تاریخ های مرقوم بر روی کالا و درج تاریخ جدید، در این خصوص با عنوان اتهام تقلب پرونده ای برای متهمین تشکیل شد.
میرزایی تصریح کرد: واحد فوق توسط بازرسان مرکز بهداشت پلمپ و از ادامه فعالیت جلوگیری به عمل آمد و پرونده متشکله در تعزیرات حکومتی زاهدان خارج از نوبت در مرحله رسیدگی است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان گفت: سلامت شهروندان خط قرمزسازمان تعزیرات حکومتی است و سودجویان و متخلفان در این راستا برخورد شدید خواهد شد.

۷۰۰

ترافیک آرام در جاده ها حکم فرماست


رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: پلیس راه ناجا به علت اجرای عملیات عمرانی در برخی محورهای استان ها محدودیت هایی را برای رانندگان اعمال کرده است.
ترافیک آرام در جاده ها حکم فرماست

سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسکانیوز از محدودیت ها و ممنوعیت های جاده های کشور از ۳۰خرداد به شرح زیر خبر داد و از رانندگان خواست از مسیرهای جایگزین اعلام شده استفاده کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد:محورهای محور اولنگ –شاهرود در استان های گلستان و سمنان،محور دیزین-شمشک،-استان ایلام محور دره شهر -پلدختر محدوده واریانات چشمه شیرین به علت ریزش کوه،استان خوزستان محور شوش -فتح المبین به علت طغیان رودخانه و تخریب پل،استان آذربایجان شرقی(کمربندی آذرشهر به پل غله زار)به علت شکستن پل،استان اردبیل محور خلخال-اسالم محدوده کیلومتر ۷ تا ۱۸.۵ به علت عملیات راهسازی مسدود است.

رحمانی با اشاره به تردد پرحجم محور کرج-چالوس در ایام تعطیلات گفت: کیلومتر ۰ تا ۷۰ محور کرج-چالوس تا ۲۰ شهریور از ساعت۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر روزهای شنبه تاسه شنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به علت اجرای عملیات روکش آسفالت اجرای عملیات دارای محدودیت است که رانندگان باید احتیاط را رعایت کنند.

وی افزود:کیلومتر ۳۷تا ۵۸ غرب استان تهران،آزادراه تهران-قم تا ۲۰ شهریور از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر روزهای سه شنبه،تا پنج شنبه هر هفته به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه به علت اجرای عملیات نصب حفاظ بتنی مفصلی در رفوژ میانی اجرای عملیات همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: تا تاریخ ۲۰ شهریور استان البرز،آزادراه تهران-کرج تا کیلومتر ۱۴ (از ساعت از ۸ صبح تا ۳ بعد از ظهر) ، روزهای شنبه تا سه شنبه ودر روزهای چهارشنبه (۸ صبح تا ۱ بعد از ظهر) هرهفته به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه اجرا می شود.

رحمانی در این مورد گفت: از کیلومتر ۰ تا ۶۵ استان قزوین,آزادراه های قزوین-زنجان و قزوین-رشت تا کیلومتر۷۲ و قزوین-کرج کیلومتر ۰ الی ۶۵تا تاریخ ۲۰ شهریور در روزهای شنبه (ساعت ۱۲ ظهر تا ۷ شب) روزهای یکشنبه تا سه شنبه (ساعت ۸صبح تا ۷ شب) روزهای چهارشنبه از (ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب) هر هفته به جز ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه بعلت اجرای عملیات رنگ آمیزی پایه های تابلوهای ترافیکی,گاباریت ها و پانل فلزی و تردد همزمان رانندگان با اجرای عملیات باید با رعایت جوانب احتیاط انجام شود.

وی گفت : در استان خراسان رضوی آزادراه مشهد-باغچه تا ۲۰ شهریور(ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر)به علت جمع آوری گاردریل و تهیه و نصب نیوجرسی بتنی ,تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

رحمانی افزود: استان ایلام محور فرعی زرنه - سومار تا ۲۷ مرداد(به مدت دو ماه) جهت انجام روکش آسفالت تردد کامیون و تریلر ممنوع بوده و محور جایگزین محور گیلانغرب - چم سورک - سه راهی روان و بالعکس است.

وی با اشاره بهاینکه محور شرق استان تهران محرو فیروزکوه - سمنان یکی از پرترددترین محورهای راه های مواصلاتی کشور است بیان کرد: ابتدای این محور از تاریخ ۵ تیر تا ۶ تیر (از ساعت ۱۲ شب تا ساعت ۶ صبح) جهت اجرای عملیات ترمیم کنارگذر امیریه محور مسدود است.

وی در پایان گفت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان عزیز است .

۷۰۵

محمد ثلاث اعدام شد


حکم قصاص محمدرضا ثلاث، از دراویش گنابادی و راننده اتوبوسی که ماموران ناجا را به شهادت رساند، سحرگاه امروز اجرا شد.
محمد ثلاث اعدام شد

به گزارش ایسکانیوز از پایگاه اطلاع‌رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، ثلاث در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ و در پی تجمع غیرقانونی آشوب‌گران در گلستان هفتم از خیابان پاسداران، با راندن اتوبوس به سمت مامورین ناجا، آنان را هدف تهاجم عمدی خود قرار داده که منتهی به شهادت سه نفر از ماموران به اسامی گروهبان یکم رضا امامی، گروهبان یکم محمدعلی بایرامی و سرباز وظیفه رضا مرادی شده بود. نامبرده در جریان تحقیقات، ضمن اقرار به عمدی بودن اقدام خود از جمله راندن و هدایت اتوبوس به سمت ماموران ناجا، علت را عصبانیت و خشم اعلام کرده است.

با انجام تحقیقات در دادسرای ویژه جنایی تهران و صدور کیفرخواست، پرونده به شعبه‌ نهم دادگاه کیفری یک تهران ارجاع و متهم به همراه وکیل تعیینی خود در جلسه دادگاه حضور یافت. دادگاه طی دادنامه‌ی مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ متهم را از بابت سه فقره قتل عمدی به سه بار قصاص نفس محکوم نمود و فرجام‌خواهی محکوم‌علیه طی دادنامه‌ی مورخ ۱۳۹۷/۲/۳ صادره از شعبه‌ی ۳۹ دیوان عالی کشور مردود شناخته شد.

متعاقباً با وصول پرونده به دادسرا و با عنایت به تقاضای اولیای دم هر سه شهید، مراحل استیذان از رییس قوه قضاییه برای اجرای قصاص نفس طی و حکم قصاص سحرگاه روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۳/۲۸ اجرا شد.

۷۰۰

یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق در رودان کشف شد


فرمانده انتظامی رودان گفت: یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال دراین شهرستان کشف شد.
یک دستگاه بیل مکانیکی قاچاق در رودان کشف شد

به گزارش ایسکانیوز سرهنگ "احمد سلگی" گفت: در راستای اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز ،مأموران ایستگاه بازرسی فاریاب ، حین کنترل محورهای مواصلاتی و گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: مأموران در بازرسی از خودرو یک دستگاه بیل مکانیکی فاقد هرگونه مجوز گمرکی و قانونی کشف و یک متهم را در این زمینه دستگیر کردند.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه ارزش محموله مذکور بنا به نظر کارشناسان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: متهم به همراه کالای کشف شده به مراجع قضائی معرفی شد.

۷۰۰


شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن