_  

مدیر عامل باشگاه فنرباغچه ترکیه تماشای بازی تراکتورسازی را از دست داد

تبریز - ایرنا - 'عزیز یلدیریم' مدیرعامل باشگاه فنرباغچه که بامداد سه شنبه به دعوت باشگاه تراکتورسازی وارد تبریز شد و قرار بود تماشاگر بازی این تیم با الجزیره باشد، ساعتی بعد به دلیل شرایط نامساعد جسمی به استانبول بازگشت.
مدیر عامل باشگاه فنرباغچه ترکیه تماشای بازی تراکتورسازی را از دست داد
به گزارش ایرنا، 'نزیح دورو' نماینده ویژه عزیز یلدیریم، امروز در جمع خبرنگاران در این باره گفت: آقای یلدیریم که روز گذشته در کشور قطر حضور داشت، ظهر دوشنبه از دوحه به استانبول بازگشت و بامداد سه شنبه از استانبول وارد تبریز شد.
وی افزود: یلدیریم در فرودگاه تبریز مورد استقبال مسئولان تراکتورسازی قرار گرفت اما بعد از دو سفر پیاپی به دلیل شرایط نامساعد جسمی به استانبول بازگشت، البته ایشان به قولی که داده بود عمل کرد، اما با توجه به این شرایط ویژه نتوانست در تبریز بماند.
وی ادامه داد: آقای یلدریم باید تحت نظر پزشک اختصاصی خودش باشد و با توجه به شرایط جسمی که برای ایشان در پرواز پیش آمد به توصیه پزشک اختصاصی خودشان ساعاتی پس از ورود به تبریز مجبور به بازگشت شد.
نزیح اضافه کرد: روز سه شنبه برنامه کاری فشرده ای برای یلدریم در تبریز پیش بینی شده بود اما انتظار می رود پس از بهبود شرایط جسمی یلدریم، مقدمات نشست های مشترک و گفت و گو پیرامون همکاری های دوجانبه فراهم شود.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته چهارم جام قهرمانی باشگاه های آسیا برابر تیم الجزیره امارات به تساوی یک یک دست یافت.
۶۱۳۲/۵۱۸

تیم شهریارساری با مشکل مالی روبروست

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهریار ساری گفت: بازیکنان این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تاکنون هیچگونه دریافتی از باشگاه نداشتند و این روند باعث ایجاد بحران در تیم شهریار ساری شده است.
تیم شهریارساری با مشکل مالی روبروست
افشین امیدی شنبه شب پس از شکست تیمش برابر پارس جنوبی درگفت و گو با ایرنا افزود: این تیم پارسال نیز نایب قهرمان مسابقات شد ولی با این وجود ۴۰ درصد از قرارداد سال گذشته بازیکنان تاکنون پرداخت نشده است.
وی بیان کرد: با وجود مشکلات شدید مالی ادامه کار برای تیم شهریار ساری بسیار سخت شده و با این روند، تیم شهریار سرنوشتی جز سقوط ندارد.
امیدی ادامه داد: امشب در بازی برابر پارس جنوبی نیز پنج بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم که به دلیل مشکلات مالی اردوی تیم را ترک کرده اند.
وی یادآورشد:مدیرکل ورزش استان مازندران قول مساعد برای حمایت از تیم شهریار ساری داده که امیدواریم هر چه زودتر حمایت مالی آنها از تیم محقق شود.
امیدی گفت: تیم شهریار ساری در صورت حمایت مالی و بازگشت بازیکنانی که اردوی تیم را ترک کردند می تواند روند ناکامی های خود را پایان دهد.
وی در ارتباط با تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی نیز گفت: پارس جنوبی تیم شایسته و قابلی است که در این چند سال بسیار خوب ظاهر شده است.
امیدی افزود: تیم پارس جنوبی تبدیل به قطبی مهم در فوتبال ساحلی کشور شده که نتیجه حمایت های بی دریغ مسئولان و هواداران پرشورش در بوشهر است.
پارس جنوبی با این برد ۱۵ امتیازی شد و رتبه دوم خود را در جدول حفظ کرد.
تیم شهریار ساری نیز با پذیرش ششمین شکست متوالی خود در این فصل همچنان در انتهای جدول باقی ماند.
پارس جنوبی در هفته هفتم بازی ها به مصاف تیم شهدای چلیچه چهار محال و بختیاری می رود و شهریار ساری نیز در خانه برابر شهرداری بندرعباس صدرنشین مسابقات صف آرایی می کند.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

گلچین نساجی مازندران برای لیگ برتر

ساری - ایرنا - تیم فوتبال نساجی مازندران با انعقاد قرارداد با محمد عباس زاده بازیکن تاثیر گذار و محبوب هواداران و رد استعفای مدیرعامل باشگاه ، از امروز تمریناتش را با مردان جدیدی که برای لیگ برتر جذب کرده ، آغاز می کند .
گلچین نساجی مازندران برای لیگ برتر
به گزارش خبرنگار ایرنا ، نساجی که بعد از حدود ربع قرن تلاش در مستطیل سبز و ۱۳ سال دوری مازنی ها از لیگ برتر به این رقابت ها صعود کرد ، در روزها گذشته بی توجه به حاشیه سازی های مختلف ، بازیکنان جدیدش را جذب و با بازیکنان سابق وفادارش هم تمدید قرارداد کرد تا با دستی پر وارد لیگ برتر شود.
این تیم مازنی در هفته اول رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران که از ۱۴ مرداد ماه امسال استارت می خورد ، میزبان ذوب آهن اصفهان است .
** جذب ۱۲ بازیکن جدید
نساجی مازندران برای شگفتی سازی در رقابت های لیگ برتر با انتخابی حساب شده از بین تیم های لیگ یک و برتر و بازیکنان سابقش تاکنون با ۱۲ بازیکن قرارداد منعقد کرده است.
این تیم با موافقت جواد نکونام سرمربی و کاپیتان سابق تیم ملی تاکنون با نیما میرزازاد بازیکن فصل گذشته ملوان انزلی ،فرشاد فرجی و حمیدرضا دیوسالار مدافعان چپ خونه به خونه ، حامد لک دروازبان سابق فولاد خوزستان ، حامد شیری از سایپا تهران و شاهین مجیدی از فجر شیراز قرارداد بسته است .
محمد عباس زاده ، مجتبی ممشلی و مهرداد عبدی بازیکنان فصل گذشته نساجی هم قراردادشان تمدید شده است و سجاد آشوری از خونه به خونه ، سجاد حیدری از مس رفسنجان و کمیل محمدی از نفت تهران هم سه بازیکن دیگری هستند که نماینده مازندران را در لیگ برتر یاری می رسانند.
نساجی چی ها در روزهای آینده نیز با بازیکنان دیگری برای فصل آینده قرارداد منعقد می کنند تا بتوانند زیر نظر نکونام بازیکن اسبق تیم ملی خود را از جرگه تیم های مهمان یک فصلی لیگ برتری جدا کنند.
مدیرعامل نساجی قائمشهر در آستانه آغاز تمرینات این تیم گفت که نساجی بدون توجه به برخی حواشی گذشته برای تحقق آرزوی دیرینه مردم مازندران به خصوص هواداران به عنوان یار دوازدهم تلاش می کند.
علی امیری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم نساجی متعلق به تمام مردم مازندران است و برای حضور مقتدر به دنبال جذب بازیکنانی هستیم که بتوانند تیم را در لیگ برتر یاری برسانند.
وی از هواداران تیم نساجی قائمشهر خواست تا تیمشان را کمک کنند.
در رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران ۱۶ تیم حضور دارند که نساجی قائمشهر تنها نماینده مازنی ها در این رقابت هاست.
۶۹۸۲/۱۶۵۴

شهروند ساری با هشت بازیکن قرارداد بست

ساری - ایرنا - مدیر عامل باشگاه شهروند ساری گفت که قرارداد هشت بازیکن شهروند برای فصل آینده رقابت های فوتسال لیگ برتر نهایی شد.
شهروند ساری با هشت بازیکن قرارداد بست
سعید نجاریان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : ۶ بازیکن در فصل پیش از این با شهروند قرارداد داشتند و این فصل نیز تیم را لیگ برتر همراهی می کنند.
وی گفت : برای حضور مقتدر در لیگ برتر فصل آینده تاکنون با شهرام شریف زاده از فرش مشهد قرار منعقد شد و تا شروع فصل نیز ۲ بازیکن لیگ برتری جدید به شهروند اضافه خواهند شد.
نجاریان مهمترین اتفاق شیرین برای شهروند در لیگ برتر فصل آینده را بازگشت حمیدرضا ره انجام و امیر حسین رسولی دانست که پیش از دو فصل برای گذراندن خدمت سربازی در مقاومت البرز توپ می زدند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر ساری گفت که در این فصل نیز همانند گذشته از بازیکنان تیم پایه شهروند استفاده می شود.
وی بهره گیری از جوانان برای تیم بزرگسال شهروند را ایجاد انگیزه ، ارتقاء سطح کیفی بازی این گروههای سنتی و کاهش هزینه اعلام کرد.
** ۲۲ خرداد ، شروع تمرین شهروند
نجاریان همچنین گفت که تمرین شهروند ساری با حضور بازیکنان جدید و پایه این تیم از امروز سه شنبه ۲۲ خردادماه شروع می شود.
به گفته وی ، بازیکنان شهروند ساری ساعت ۱۶ عصر امروز در سالن بهروش این شهر تمرینات آمادگی خود را زیر نظر اسماعیل پور سرمربی فصل گذشته این تیم از سر می گیرند .
شهروند ساری تنها نماینده مازنی ها در رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاههای ایران است که فصل گذشته این رقابت ها را با سقوط دو پله ای نسبت به سال ۹۵ با کسب رده نهم جدول به اتمام رساند.
۶۹۸۲/۱۶۵۴

خطیبی: دوست دارم کیانی در تراکتورسازی بماند

تبریز - ایرنا - سرمربی سابق تراکتورسازی گفت: من دوست دارم مهدی کیانی در ترکیب تیم تراکتورسازی باقی بماند و با توجه به زحمت هایی که وی برای تیم کشیده است، مقرر شد به عنوان اولین نفر نیز با او برای تمدید قرارداداش مذاکره شود، اما عده ای شیطنت می کنند.
خطیبی: دوست دارم کیانی در تراکتورسازی بماند
به گزارش دوشنبه ایرنا، رسول خطیبی در جمع خبرنگاران گفت: آقای زنوزی به مهاجری گفته بود به خاطر رعایت جایگاه مهدی کیانی به عنوان کاپیتان و بزرگ تیم قبل از همه با او صحبت شود و طی صحبت‌هایی که بین آقای مهاجری و کیانی انجام شده بود، مقرر شد تا کیانی قرارداد خود را تمدید کند، ولی بعداً شیطنت هایی انجام گرفت که باعث سوءتفاهم شد.
وی افزود: من از طرف آقای زنوزی به مهدی کیانی زنگ زدم و به او گفتم که برای تمدید قراردادش بیاید، چون همه دوست داریم که مهدی در تراکتور بماند؛ کیانی نیز در صحبت هایش گفت که دوست دارد بماند، ولی اعلام کرد تا تسویه حساب انجام نشود، تمدید نمی کند.
خطیبی ادامه داد: بنده برای این که کیانی در تراکتور بماند، از مهدی خواستم قرارداد خود را تمدید کند تا بعد از تمدید با آقای زنوزی و الیاسی صحبت کنیم مطالبات او را پرداخت کنند که کیانی قبول نکرد.
وی اضافه کرد: کیانی فردای آن روز در مصاحبه ای گفت که رسول خطیبی گفته است که بیا اول از آقای زنوزی عذرخواهی کن، بعد قرادادت را ببند که چنین چیزی نبوده و حرفی از عذرخواهی در میان نبوده است.
وی گفت: البته اگر خود کیانی بخواهد و مصر باشد، فایل صوتی صحبت‌هایش موجود است؛ نه آقای زنوزی و نه من از او نخواستیم که عذرخواهی کند؛ البته اگر فایل صوتی صحبت‌های کیانی را در اختیار مردم بگذاریم، آن موقع قضیه متفاوت تَر از قبل خواهد شد و هواداران متوجه می‌شوند که آقایان هر روز حرف های متفاوتی می‌زنند و خواهند دید که برای آنها پول از هوادار مهمتر است.
خطیبی که این روزها به همراه مهاجری در تعیین ترکیب بازیکنان تیم تراکتورسازی برای فصل آتی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور مسوولیت دارد، اظهار داشت: اگر بین من و کیانی درباره بازیکن سالاری صحبت هایی مطرح شده، درباره کل تیم و نه صرفاً کیانی، بوده است. نظر کلی آقای زنوزی این بود که سالار در مجموعه باشگاه و تیم دیگر وجود نداشته باشد.
وی افزود: باز هم می‌گویم چند نفری که منافع شان به خطر افتاده است، شیطنت می‌کنند؛ این را هم باید بگویم که آقای الیاسی جریمه کیانی را که از مدیریت قبل بود، بخشید. اکنون هم آقایان زنوزی و مهاجری و خود بنده دوست داریم کیانی در تراکتور بماند، ولی خود او باید در این خصوص تصمیم بگیرد.
تیم فوتبال تراکتورسازی حدود دو هفته قبل به بخش خصوصی به مالکیت محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه لیگ برتری گسترش فولاد، فروخته شد.
تراکتورسازی در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور نتایج موفقی کسب نکرد و به رتبه دهمی رضایت دارد که همین امر نارضایتی هواداران پرشور این تیم ریشه دار را به دنبال داشت.
تراکتورسازان برای فصل های آتی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، قرارداد سه ساله ای با جان توشاک، مربی سرشناس ولزی، بسته اند.
۵۱۸

نگاه پرشورها به رده های بالای جدول لیگ برتر فوتبال

تبریز - ایرنا - واگذاری باشگاه فرهنگی- ورزشی تراکتورسازی به بخش خصوصی و تحولات ساختاری در مدیریت و کادر فنی آن، نگاه طرفداران سرخپوشان تبریزی را به رده های بالای جدول فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور دوخته است.
نگاه پرشورها به رده های بالای جدول لیگ برتر فوتبال
به گزارش ایرنا، پرونده واگذاری تیم فوتبال تراکتورسازی به بخش خصوصی مطابق با برنامه زمانی اعلامی مختومه شد تا ضمن پایان دادن به نگرانی هواداران از بلاتکلیفی تیم در فصل آتی لیگ برتر، نویدبخش انسجام مدیریتی و مربیگری در این تیم محبوب باشد.
در شرایطی که تا قطعی شدن واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی، حرف و حدیث های زیادی درباره آینده این تیم ریشه دار و باسابقه فوتبال کشورمان دهان به دهان می گشت، اکنون نگاه ها به ضرورت تسریع در انجام خریدهای تیم و بستن قدرتمند آن برای فصل آتی لیگ برتر دوخته شده است.
هر چند از دید کارشناسان فوتبال، اصل واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی، به ویژه با توجه به موفقیت مالک جدید باشگاه در تیمداری در لیگ برتر فوتبال کشور، اتفاق مبارکی بود، اما تحولات دو هفته اخیر این تیم از چند جهت قابل بررسی است.
نخستین تحول مهم بعد از خصوصی سازی باشگاه تراکتورسازی، خروج این تیم محبوب از بحران بود؛ وضعیتی که پیشتر در جنجال رسانه ای مدیران قبلی باشگاه و تلاش آنان برای مطرح کردن هر چه بیشتر خود از طریق کنش های رسانه ای مرتبط با تیم ریشه داشت.
دومین تحول مهم تراکتورسازان بعد از خصوصی سازی آن، آغاز انعقاد قرارداد با بازیکنان مورد نظر بود، به گونه ای که در مدت اندکی فروزان و نقی زاده قرارداد ۳ ساله و طیبی قرارداد ۲ ساله با باشگاه امضا کردند.
البته تراکتورسازی در دوره جدید مدیریتی خود با رویش ها و ریزش های بازیکن روبرو بوده است، به گونه ای که محمد ابراهیمی پس از چند دوره حضور موفق در تیم 'پرشورها'، در نهایت با انتشار پستی در اینستاگرامش با ادبیاتی در خور شان طرفدارانش با آنان وداع کرد.
در همین حال شنیده شدن نام سروش رفیعی و پیام صادقیان در اطراف باشگاه تراکتورسازی نشان می‌دهد که مالک جدید باشگاه می‌خواهد تیم قدرتمندی برای فصل آینده آماده کند.
این روزها اسامی بازیکنان مختلف دیگری نیز به عنوان فهرست خریدهای احتمالی باشگاه تراکتورسازی تبریز به گوش می رسد؛ تعدادی از این بازیکنان مثل سامان نریمان جهان، سیدی و بابایی در تیم گسترش فولاد حاضر هستند و با توجه به اینکه مالکیت گسترش فولاد تبریز نیز در اختیار زنوزی است، به نظر می رسد انتقال آنان به تراکتورسازی کار سختی نیست.
یکی دیگر از نام‌های جالب توجه که این روزها در باشگاه تراکتورسازی تبریز شنیده می‌شود، پیام صادقیان است؛ این بازیکن جوان که سابقه بازی در ماشین‌سازی و پرسپولیس را هم دارد، فصل گذشته در لیگ ترکیه توپ زد و حالا این احتمال وجود دارد که فصل جاری را برای تراکتورسازان بازی کند.
سروش رفیعی نیز که روزهای خوبی را در تراکتورسازی داشت و باشگاه پرسپولیس به دنبال برگرداندن وی بود، با توجه به محرومیت پرسپولیس از نقل‌ و انتقالات، ناگزیر از پیوستن به تیم دیگری است که می تواند تراکتورسازی باشد؛ البته سپاهان با هدایت امیر قلعه‌نویی هم این بازیکن را می‌خواهد.
'بازیکنان سرباز' از دیگر چالش های تراکتورسازی پس از تحولات مدیریتی اخیر در این باشگاه می باشد که افکار عمومی را به شدت درگیر خود کرده است؛ در شرایطی که پیش از این صحبت از بازگشت بازیکنان سرباز به پادگان ها مطرح بود، زنوزی در قامت مالک جدید تراکتورسازان اعلام کرد که 'با توجه به محدودیت یارگیری در صورت جدایی بازیکنان سرباز'، توافق شده است بازیکنان سرباز قبلی این فصل را هم در تیم تراکتورسازی بازی کنند.
به این ترتیب تیم تراکتورسازی در فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، برای آخرین سال قادر به استفاده از بازیکنان سرباز می باشد و از این بابت نگرانی ندارد.
در حال حاضر احسان پهلوان، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر و رضا شربتی بازیکنان سرباز تیم تراکتورسازی به شمار می روند.
هر چند تغییرات در ساختار بازیکنان باشگاه تراکتورسازی در دو هفته گذشته از حساسیت ویژه ای برای طرفداران میلیونی 'پرشورها' برخوردار بود و آنان به دقت هر گونه تصمیم مرتبط با این حوزه را رصد می کردند، اما انتخاب سرمربی برای تراکتورسازان نیز اهمیتی مضاعف داشت.
با این نگاه بود که انتشار خبر انتخاب 'جان توشاک'، سرمربی ولزی فوتبال اروپا، به سکانداری تراکتورسازان در فصل ۹۸-۱۳۹۷ لیگ برتر فوتبال کشور سر و صدای زیادی کرد و بازتاب گسترده ای در افکار عمومی و رسانه ها داشت.
توشاک که پیش از این هدایت و قهرمانی تیم های مطرحی چون رئال مادرید، رئال سوسیداد، دیپورتیو لاکرونیا از اسپانیا، بشیکتاش ترکیه و الوداد کازابلانکای مراکش را در کارنامه مربیگری خود دارد، با تراکتورسازی قرارداد همکاری سه ساله امضا کرده است.
البته در سال های گذشته خبرهایی مبنی بر تلاش برای جذب این سرمربی ولزی برای هدایت برخی از باشگاه های فوتبال کشورمان مانند سپاهان نیز مطرح شد که هرگز جامه عمل نپوشید.
حال طرفداران میلیونی تراکتورسازی در سراسر کشورمان چشم به راهند تا ببیند آیا تیم محبوب شان پس از تحولات مدیریتی و به تبع آن تغییر در ساختار کادرفنی و بازیکنانش می تواند انتظار آنان را مبنی بر بازگشت به رده های نخست فصل آتی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور محقق کند یا نه؟
۵۱۸

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن