پله: جام جهانی فرصت طلایی نیمار برای درخشش

پله: جام جهانی فرصت طلایی نیمار برای درخشش
  تهران- ایرنا- 'پله' اسطوره برزیلی دنیای فوتبال، با اشاره به شکست تحقیرآمیز چهار سال پیش برزیل برابر آلمان، با حمایت از «نیمار» مهاجم پاری سن ژرمن گفت: اطمینان دارم نیمار در روسیه خواهد درخشید.  
به گزارش ایرنا، تارنمای خبری 'گل' روز دوشنبه نوشت: حمایت ستاره سال های دور از 'نیمار' ستاره این روزهای فوتبال برزیل در آستانه رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به نوعی برای تیم ملی این کشور الهام بخش است.
نیمار چهار سال پیش در پیروزی برابر کلمبیا در مرحله یک هشتم نهایی حضور داشت، اما مصدومیت مانع حضور او در مرحله نیمه نهایی شد، مصدومیتی که به قیمت شکست تحقیر آمیز هفت بر یک مقابل آلمان تمام شد.
اما این بار، شاگردان 'تیته' پرتغالی با کسب ۱۲ برد و پذیرفتن تنها یک شکست از مجموع ۱۸ بازی، مقتدرانه به عنوان تیم نخست منطقه آمریکایی جنوبی به روسیه راه یافتند و مصمم هستند تا جبران مافات کنند.
پله نیز که با تیم ملی برزیل سه بار عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کرده، امیدوار است که نیمار در مسیر افتخار از این فرصت بزرگ نهایت استفاده را ببرد.
پله در ادامه این مصاحبه گفت: جام جهانی روسیه برای نیمار فرصتی است تا فاجعه چهار سال پیش را جبران کند. در جام جهانی گذشته او مصدوم شد و برزیل باخت؛ نیمار بازیکن بزرگی است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا برزیل می تواند این جام را هم به خانه ببرد یا نه.
وی ادامه داد: برزیل معدن استعدادهای فوتبال جهان است و امیدوارم 'تیته' سرمربی تیم ملی برزیل با برنامه ریزی، این استعدادها را به تیمی قدرتمند و منسجم تبدیل کند؛ البته زمان زیادی تا آغاز رقابت ها باقی نمانده است و این فرصت سه ماهه برای پیکربندی تیم کافی نیست اما 'تیته' مربی بزرگی است و داشتن ستاره هایی مثل نیمار می تواند به او برای رسیدن به فینال روسیه کمک نماید.
ستاره ۷۷ ساله برزیلی در رابطه با عدم راهیابی ایتالیا به روسیه گفت: حذف ایتالیا یک اتفاق غافلگیر کننده بود، اما فوتبال 'جعبه ی شگفتی ها' است. در رقابت های امسال تمام تیم ها هم سطح هستند.
پله در شصتمین سالروز اولین افتخار خود در جام جهانی افزود: من در چهار جام جهانی حضور داشتم و 'اولین بار' همیشه متفاوت است، من تنها ۱۷ سال داشتم و امیدوارم امسال هم جام را در دستان هموطنانم ببینم.
ورزشی**۳۹۹۱**۱۳۶۸
لینک کوتاه : https://goo.gl/1fy4js
پله: جام جهانی فرصت طلایی نیمار برای درخشش
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن