گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تحرکات سخیف فرقه شیرازی را محکوم کرد

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

زاهدان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با صدور پیامی تحرکات سخیف فرقه شیرازی را محکوم کرد و گفت: استکبار جهانی به عنوان دشمن قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره با ایجاد توطئه و دسیسه درصدد ضربه زدن به این بنیان مرصوص بوده است.
به گزارش ایرنا در پیام روز سه شنبه آیت الله عباسعلی سلیمانی آمده است: دیروز سنی آمریکایی تحت لوای داعش با انواع جنایات چهره مخوفی از اسلام و مسلمانان به جهانیان عرضه کرد و پروژه اسلام هراسی را رغم زد امّا به حول و قوه الهی به دست سردار سرافراز سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی و فرزندان جان برکف خمینی کبیر پرونده آنان درهم پیچیده شد.
در ادامه این پیام آمده است: امّا امروز شاهدیم که شیعه انگلیسی تحت لوای فرقه افراطی شیرازی دست به تحرکات مذبوحانه زدند و به ساحت پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی جسارت کرده و چهره نقاق خویش را بر ملا ساختند، ضمن محکوم کردن این تحرکات سخیف اعلام می داریم در حقیقت سنی آمریکایی و شیعه انگلیسی 2 لبه قیچی هستند که کمر به نابودی اسلام ناب محمدی (ص) بسته اند.
در پیام نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان آمده است: ملت ایران اسلامی اعم از شیعه و اهل سنت با تبعیت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب در مسیر حفظ وحدت با هوشیاری و بصیرت از حرکات هر 2 گروه منحرف وابسته به استکبار تبری می جویند.
3042**3213
منبع: ایرنا


addup.center