۲۰ طرح عمرانی ورزشی در تهران به بهره برداری می رسد

20 طرح عمرانی ورزشی در تهران به بهره برداری می رسد
  شهرری- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ۲۰ طرح عمرانی ورزشی در استان تهران با همکاری بخش خصوصی تکمیل و در بازه زمانی ۶ تا ۱۹ ماه به بهره برداری می رسد.  
گروه خبری اقتصادی رضا گل محمدی روز دوشنبه در حاشیه نشست مشترک برنامه ریزی و توسعه استان تهران که در فرمانداری شهرری برگزار شد به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۶ طرح از این طرح ها در پایتخت و مابقی با همکاری دهیاری های شهرستان استان تکمیل شده و می تواند تحول خوبی در ورزش استان ایجاد کند.
وی با بیان اینکه عملیات عمرانی چهار طرح در حال حاضر توسط بخش خصوصی انجام می شود، خاطر نشان کرد: برای اجرای این ۲۰ طرح بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
گل محمدی تصریح کرد: با اجرای این طرح ها بیش از ۳۵ تا ۴۰ هزار مترمربع به سرانه ورزشی استان تهران افزایش خواهد یافت.
به گفته وی در حال حاضر پیشرفت فیزیکی طرح ها ۱۵ تا ۷۵ درصد است.
وی همچنین با بیان اینکه با بیش از ۲ هزار مجموعه ورزشی، سرانه ورزشی استان برای هر شهروند ۴۶ سانتی متر مربع است، اظهار کرد: طی برنامه ششم توسعه(تاپایان سال۱۴۰۰) باید سرانه ورزش استان به ۷۵ سانتی متر مربع برسد.
گل محمدی در خصوص از اجرای ماده ۸۸ مبنی بر واگذاری و اجاره اماکن ورزشی دولتی به بخش خصوصی نیزگفت: امسال ۱۹۰ مجموعه ورزشی استان به بخش خصوصی واگذار و حدود ۲۳۰ میلیارد ریال به خزانه دولت واریز خواهد شد
وی خاطر نشان کرد: اجرای این طرح از طریق ماده ۸۸ از اوایل تیرماه انجام و به مدت یک سال مجموعه ها از طریق مزایده عمومی و کارشناسی به اجاره داده خواهد شد.
۶۰۰۳/۷۲۴۷
لینک کوتاه : https://goo.gl/BPQdmr
۲۰ طرح عمرانی ورزشی در تهران به بهره برداری می رسد
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن