گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

طارمی، 3 پنالتی و 2 گل برای شکست الغرافه


طارمی در الغرافه ادامه می‌دهد و خبری از جدایی هم نیست. او پس از درخشش در جام ملت‌ها، حالا دنبال درخشش و جبران در الغرافه است، به رغم انتقادات بسیار در فوتبال قطر.

مهدی طارمی که در جام ملت های آسیا مهره موثر تیم ملی ایران بود و در پنج مسابقه 3 گل به ثمر رساند، با پایان شایعات درباره جدایی اش از الغرافه، به قطر بازگشت و با ادامه همکاری اش با این باشگاه، امروز برابر قطر اس. سی به میدان رفت.

الغرافه که هفته گذشته با برتری مقابل الدحیل به قهرمانی در جام حذفی قطر رسیده بود، از ساعت 17 در استادیوم اختصاصی خود دیداری تدارکاتی مقابل قطر اس. سی برگزار کرد تا آماده ادامه لیگ ستارگان شود.

تیم الغرافه که بازی را با ترکیب قاسم برهان، یوسف مفتاح، سعید الحاج، الیاس حسّانی، فهید الشمری، معاذ یحیی، ناصر الأحرق، ولادیمیر ویس، آندری، عثمان الیهری و مهدی طارمی آغاز کرده بود، در نیمه اول با دو گل شکست خورد و در دقیقه 55 سومین گل را از قطر اس. سی دریافت کرد.

در ادامه مسابقه الغرافه با درخشش مهدی طارمی درآستانه بازگشت به مسابقه بود، اما فرصت سوزی هم تیمی او اجازه نداد این اتفاق بیافتد و این تیم هر 3 گل خورده را جبران کند.

مهدی طارمی در زمان پیش بودن قطر اس. سی موفق به گرفتن پنالتی شد که ولادیمیر ویس آن را از دست داد، اما ستاره ایرانی الغرافه در دقایق 74 و 79 نیز باز هم توانست پنالتی بگیرد که این بار هر دو ضربه پنالتی را خود او توانست تبدیل به گل کند، اما در نهایت الغرافه بود که با نتیجه 3 بر 2 مقابل قطر اس. سی شکست خورد.addup.center