گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

تبریزی: رسانه‌ها به من می‌گویند بازیکن میلیاردی


مرتضی تبریزی از فشار رسانه‌ها حرف می‌زند و لابد این فشار روی عملکرد او تاثیر گذاشته. باشگاه استقلال باید با مدیریت مسائل بازیکنان، آنها را از زیر چنین فشارهایی رها کند.

مرتضی تبریزی مهاجم استقلال در گفتگو با خبرنگاران در میکسدزون خبری ورزشگاه شهر قدس به خبرنگاران در مورد بازی و گلی که در پیروزی 4 بر فصر تیمش مقابل پیکان به ثمر رساند، گفت: تلاش می کنیم و خوشحالم که توانستم گل بزنم.

تبریزی در مورد اینکه استقلال شانس قهرمانی دارد یا خیر، گفت: صد در صد. استقلال تیم بزرگی است؛ بازیکنان خیلی خوبی دارد. هواداران زیادی دارد. هدفمان قهرمانی است و تلاش می کنیم استقلال را به جایگاه اصلی اش برسانیم.

مهاجم استقلال در مورد ترافیک خط حمله با خرید هایی که انجام شده، گفت: استقلال مهاجمان خیلی زیادی دارد. ما همه تلاشمان را می کنیم ولی واقعا هیچ فرقی نمی کند که چه کسی گل بزند. ما یک تیم هستیم و امیدوارم بتوانیم با گلزنی به تیم کمک کنیم ولی همه تلاش می کنیم برای موفقیت استقلال.

تبریزی که به دلیل عدم گلزنی تحت فشار زیادی بود و پس از دو بار گلزنی به تراکتورسازی موفق به گلزنی نشده بود؛ در مورد اینکه توانسته با گلزنی مقابل پیکان از این فشار فرار کند، گفت: این فشاری که می گوئید بله برای من وجود داشت ولی این بیشتر از طرف رسانه ها بود. رسانه ها به من بازیکن میلیاردی می گویند ولی بازیکنان دیگر هم میلیاردی هستند. من حتی از قراردادم در ذوب آهن دستمزدم اینجا پایین تر است. هواداران از من حمایت کردند. یکی از قشنگ ترین لحظه های زندگی ام بعد از بازی با سپیدرود بود که در اینستاگرام همه از من حمایت کردند. درست است امروز گل زدم و از این به بعد هم تمام تلاشم را می کنم. مهم موفقیت استقلال است.addup.center