گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

انصاری فرد: مهمتر از قهرمانی بازی با ویتنام است


وقتی مردم توقع قهرمانی دارند بازیکنان انرژی می‌گیرند. مهمتر از قهرمانی در حال حاضر بازی با ویتنام است.الان این بازی پیش روی ما است.

هیچ بازی برای ما آسان نیست

کریم انصاری‌فرد در حاشیه تمرین پنجشنبه تیم ملی گفت:« بازی خوبی مقابل یمن انجام دادیم و با یک پیروزی پرگل روحیه گرفتیم. همه چیز برای فینال دوم ما و بازی با ویتنام آماده است. ریکاوری خوبی کردیم و با تمام انرژی برای بازی با ویتنام تمرکز می‌کنیم.»

وی افزود:«در فوتبال روز دنیا حریف آسان نداریم. بازی ترکمنستان مقابل ژاپن را دیدید که این تیم چقدر خوب کار کرد. همه بازی‌ها سخت است.تیم ملی وارد مسابقات شده تا بهترین نتایج را کسب کند.هیچ بازی برای ما آسان نیست.»

مهاجم تیم ملی در مورد اینکه مردم انتظار دارند تیم ملی قهرمان شود،گفت:«این مساله انگیزه خوبی به بازیکنان می‌دهد. وقتی مردم این توقع را دارند بازیکنان انرژی می‌گیرند. مهمتر از قهرمانی در حال حاضر بازی با ویتنام است.الان این بازی پیش روی ما است.»

وی در مورد اینکه در جام جهانی پنالتی مهمی را به ثمر رساند و آیا در حال حاضر آمادگی گلزنی دارد، گفت:«مسابقات جام ملت‌ها تازه شروع شده است.امیدوارم تیم ملی خوب بازی کند و نتایج  قابل قبولی بگیرد. اینکه چه کسی گل می‌زند مهم نیست. طبیعتا من هم تلاش می‌کنم گل بزنم اما مهمترین مساله برای همه ما گلزنی تیم ملی است.»

وی در مورد اینکه تیم ملی همیشه در ضربات پنالتی مشکل داشته و آیا در حال حاضر برای زدن پنالتی در دیدارهای حذفی تمرین می‌کنند،گفت:«در حال حاضر نه اما از خیلی قبل از شروع جام ملت‌ها هر روز در اردوهایمان تمرین پنالتی می‌کردیم. البته شرایط بازی فرق دارد.اتفاقات بازی روی ضربه زدن تاثیر دارد. در کل همه بازیکنان آماده این موضوع هستند، چرا که موفقیت تیم ملی در اولویت است تا اگر بازی به پنالتی کشید، انشاءالله ما برنده شویم.»

3-270

 addup.center