اعتراف رئیس سابق موساد بی بی حاصل بودن حمله غرب به سوریه

اعتراف رئیس سابق موساد بی بی حاصل بودن حمله غرب به سوریه
  حمله آمریکا به سوریه نمادین بود و هیچ دستاورد استراتژیکی نداشت/ باید تهدید ایران را جدی گرفت/ پهپاد ایرانی با نمونه آمریکایی تفاوتی نداشت  
گروه خبری سیاسی

ایران آنلاین / رئیس سابق موساد حمله آمریکا، بریتانیا و فرانسه به سوریه را یک حرکت نمادین بدون دستاورد استراتژیک خواند و اذعان کرد: «ما در مرحله تصادم با ایرانی‌ها هستیم و امیدوارم این مرحله به یک رویارویی مستقیم ختم نشود».

به گزارش ایلنا، دنی یاتوم رییس سابق سازمان جاسوسی موساد در گفت‌و‌گویی با روزنامه صهیونیستی «جروزالم پست» که یک روز بعد از حمله آمریکا به سوریه صورت گرفت، گفت: آمادگی‌ها برای تهدید احتمالی از جانب ایران وجود دارد.   

وی مدعی شده ایرانی‌ها اسرائیل را به حمله به اهداف ایرانی و کشتن مردم متهم می‌کنند و تل‌آویو باید تهدید ایران را جدی بگیرد.

یاتوم افزود: آشنایی من با ایرانی‌ها و موارد قبلی به من می‌گوید که زمانی که آن‌ها تهدید می‌کنند، آن را پیگیری خواهند کرد. وی با بیان این ادعا که باید به تاریخ خشونت ایران نگاه کرد، گفت: اگر این تاریخ را ببینید، خواهید دید که آن‌ها پشت همه حملات به یهودیان و تاسیسات اسرائیل بوده‌اند. آن‌ها می‌توانند در مناطقی نظیر بلندی‌های جولان نیز حوادثی را رقم بزنند. ما هیچ شکی نداریم که اقدام‌های حزب‌الله، دنباله اراده ایران است.

رییس سابق موساد با اشاره به حادثه نفوذ پهپاد ایرانی به حریم هوایی سرزمین‌های اشغالی گفت: این یک عملیات غیر طبیعی بود. این پهپاد نمونه‌ای از مدل پهپاد آمریکایی بود که در ایران سقوط کرده بود و با آن نمونه کوچک‌ترین تفاوتی نداشت. اگر این پهپاد جایی در اسرائیل منفجر می‌شد ما ممکن نبود تشخیص دهیم این پهپاد ساخت ایران است.

 

لینک کوتاه : https://goo.gl/GeXzMM
اعتراف رئیس سابق موساد بی بی حاصل بودن حمله غرب به سوریه
loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن