_  

شهدا به ملت ایران عزت دادند


سید عابس حسینی : شهدا به ملت ایران عزت دادند،یادمان باشد همه افتخارات تاریخی زمان پس از انقلاب ملت ایران و هر آنچه که تمامی مردم دارند، مدیون خون شهدا است.
شهدا به ملت ایران عزت دادند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران خراسان شمالی در گفتگو با گزارشگر خبر شبکه استانی اترک با اشاره به کلام  امام خمینی (ره) که اسلام تا به امروز چنین ملتی به خود ندیده ،حتی در زمان پیامبر (ص) گفت :  این همه رشادت و فداکاری اتفاقی نبود.
حسینی در ادامه گفت : در آن زمانی که عمر بن عبدالود پرسید چه کسی حاضر است با من مبارزه کند کسی جز علی (ع) پاسخ نداد اما در ۸ سال دفاع مقدس شاهد آن بودیم که چگونه جوانان این مرز و بوم با از خود گذشتگی جان خود را فدای اسلام و انقلاب اسلامی کردند.

خدمت‌رسانی به ایثارگران مقید به زمان و مکان نیست


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی: باید با تمام توان در خدمت‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران تلاش کنیم و مقید به زمان و مکان نباشیم.
خدمت‌رسانی به ایثارگران مقید به زمان و مکان نیست
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی امروز ظهر ۲۹ خرداد ۹۷ سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جلسه‌ای با بهمن شیردل مدیرکل حوزه استانداری خراسان شمالی گفت: به پشتوانه مدیران و مسئولین از جنس ایثارگری، خدمت بیشتری به خانواده ایثارگران خواهیم کرد.
حسینی با اشاره به دغدغه‌های فراوان در جامعه ایثارگری گفت: همه ما خدمتگزاران این عزیزان نیز دغدغه رسیدگی به مشکلات آنان راداریم.
وی افزود: درواقع ما مدیرعاملان نظام هستیم و انتخاب‌شده‌ایم برای خدمت به ایثارگران و کسانی که این‌همه آرامش را مدیون آنانیم. خدمت به ایثارگران سعادتی است که خداوند به ما اعطا کرده ، فضای خدمت در بنیاد شهید با هیچ جای دیگر قابل‌مقایسه نیست.
حسینی با اشاره به حلاوت خدمت‌رسانی به مردم گفت: شیرینی حل مشکلات ایثارگران به‌مراتب بالاتر از هر امر دیگری است، اتکا ما به شفاعت شهداست و خداوند همچنان توفیق دهد در ادامه راه باشیم.
سرهنگ حسینی در پایان گفت: لباس و جایگاه تغییر نموده اما هدف تغییر نکرده است.
 

پیام تبریک عید سعید فطر


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در پیامی عید سعید فطر را به کلیه کارکنان و خانواده‌های شاهد و ایثارگر تبریک گفت.
پیام تبریک عید سعید فطر
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی سید عابس حسینی  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در پیامی عید سعید فطر را به کارکنان و خانواده‌های شاهد و ایثارگر تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
 
خداحافظ ای ماه پروردگار الرحمن الراحمین خداحافظ ماه لحظه‌های افطار و سحر خداحافظ ماه نعمت‌های بی‌پایان، خداحافظ ای ماه رحمت، برکت و مغفرت
عیدِ فطر، عیدِ توفیق، در عبودیت، بندگی و معرفت و تهذیبِ نفس است.
فطر، سپاسِ نعمتی است که در رمضان نازل‌شده است.
پیروزی بر خصمِ درون (نفس) جشنی روحانی دارد، به نامِ عیدِ فطر، که میثاقِ بستن با فطرت را، از سوی روزه‌داران مجاهده گر، اعلام می‌دارد.
عیدِ فطر، پاداشِ افطارهای خالصانه است. مُهر قبولی انفاق‌های با قصدِ قربت است،
عیدِ فطر، بر فاتحانِ عرصه‌های جهادِ نفس، گرامی باد.
استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان.
خداوند عید مارا غفران گناهان و فطرت مارا سعید و سعادت مارا برکت قرار ده.
 
این‌جانب فرارسیدن عید فطر را به حضرت‌عالی و به محضر صاحب والعصر و الزمان، بقیه‌الله الاعظم و نایب برحقش مقام عظمای ولایت و جمع خانواده‌های عزیز شاهد و جانبازان و آزادگان تبریک عرض نموده و آرزومندیم که ماه پربرکت رمضان و عبادات عزیزان روزه‌دار موردقبول درگاه ایزد منان قرار گیرد و ذخیره‌ای باشد بر آنچه خود را در پیشگاه ایزد منان بنده احساس کنیم و عافیت‌طلبی، و در پایان یک، عید بندگی و عبودیت را هدیه خداوندی می‌دانیم و به سرور می‌نشینیم.
خدایا چنان کن سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار
 

فرهنگ ایثار و شهادت راه پیشگیری از آسیب‌ها


مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی: آشنا کردن نسل جدید با فرهنگ ایثار و شهادت، مهم‌ترین راه پیشگیری از آسیب‌ها و مبارزه با دشمن کنونی است.
فرهنگ ایثار و شهادت راه پیشگیری از آسیب‌ها
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی دردیدار از خانواده شهدا به اتفاق آیت الل حسینی خراسانی  اظهار داشت: ما باید در سیره شهدا تدبر کنیم و اهداف و پیام‌های آنان را درک کنیم و به دیگران منتقل کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار و شهادت مانند دژ مستحکمی است که اگر کسی در پناه آن قرار بگیرد و با آن حشرونشر داشته باشد، دشمن نمی‌تواند در او نفوذ کند.
 
 
حسینی تأکید کرد: ما باید تلاش کنیم تا نسل جدید را بافرهنگ غنی ایثار و شهادت آشنا کنیم و در فضای آن قرار دهیم.
 
وی اظهار کرد: اگر فرزندانمان را از همان دوران مهدکودک با ایثار کردن مأنوس کنیم، از بسیاری از حملات و نفوذ دشمن و آسیب‌های اجتماعی، اخلاقی و خانوادگی می‌توانیم دفاع و پیشگیری کنیم.
 
گفتنی است عصر دیروز ۹خرداد ۹۷ مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی به اتفاق آیت الله حسینی خراسانی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهر آشخانه از خانواده شهدای شهرآشخانه ، شهیدان سردار مهدی وحیدی،رمضان کنعانی هاور و شهید یحیی مومنی دیدار بعمل آورد.
 
 

همت مضاعف راه برطرف نمودن مشکلات ایثارگران


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: باید باهمت مضاعف درصدد برطرف کردن مشکلات جامعه ایثارگری باشید، مشکل اشتغال، مسکن و بهداشت از عمده‌ترین مشکلان ایثارگران است، به تعبیر سخن گوهربار امام راحل کسی از جانبازان نباید برای درمان مشکلی داشته باشد.
همت مضاعف راه برطرف نمودن مشکلات ایثارگران
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی امروز دوشنبه ۷ خرداد ۹۷ سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در نشستی با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی با تأکید بر همت مضاعف جهت برطرف نمودن مشکلات ایثارگران گفت: ما مسئولان و همه مردم مدیون ایثارگری شهدا و جانبازان هستیم، برطرف نمودن مشکلات جامعه ایثارگری کوچک‌ترین وظیفه ماست و باید با تلاش بیش‌ازپیش درصدد حل مشکلات باشیم.
حسینی در ادامه با اشاره به حل نشدن مشکل اشتغال ایثارگران با توجه انبوه متقاضیان گفت: می‌بایست باهم اندیشی به راهکارهای مناسب برسیم و با بررسی پیشنهاد‌های مطروحه به راه‌حل مناسب برسیم.
وی همچنین با مطرح کردن دغدغه مسکن جامعه ایثارگری پیگیر حل مشکل زمین ایثارگران شد.
گفتنی است این نشست با حضور دکتر مجید پورعیسی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی  و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل استانداری خراسان شمالی برگزار شد.
 
 

مادر شهید صالحی درگذشت


بانو مرضیه حسن زاده مادر شهید هادی صالحی بر اثر بیماری درگذشت.
مادر شهید صالحی درگذشت
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در سحر گاه ماه مبارک رمضان مادر شهید هادی صالحی پس از ۹ سال تحمل بیماری دار فانی را وداع گفت.

پیکر این بانوی گران‌قدر امروز از ساعت ۱۸:۳۰ از منزل ایشان به سمت گلستان شهدای درق قطعه اصحاب الشهدا تشییع خواهد شد.
شهید هادی صالحی متولد ۱۳۵۱/۶/۲۰از طریق بسیج به جبهه اعزام و در مورخه ۶۵/۱۲/۱۲در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسیده و تا هم‌اکنون شهید گران‌قدر مفقود الاثر میباشد.

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن