رونمایی از ترکیب نسف برای دیدار با پرسپولیس

ترکیب نسف برای دیدار با پرسپولیس مشخص شد.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال نسف قارشی ازبکستان با ترکیب  سنجر کوواتوف، ایگور گولبان، شاروف موخیتیونف، اولمار اشمورادوف، ایسلوم کنجابائف، اودیلجون هامرابکوف، دونیورجون نرزولائف، عزیزجون گانیف و دراگان چران به مصاف پرسپولیس می رود.

این دیدار از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی به انجام می رسد.

 

مراسم رونمایی از لباس حریف تیم ملی در مراسمی پرستاره(عکس)

مراسم رونمایی از لباس تیم ملی مراکش برگزار شد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته در مراسمی نسبتا مجلل در حضور برخی از ستاره های تیم ملی مراکش از لباس رسمی این کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ رونمایی شد.

در این مراسم ستاره هایی چون امین هریت، منیر مهند، مبارک بوسوفا، احمد ردا و ... حضور داشتند.

 

۳۲

 

۳۳

 

کشتی سواری ملی پوشان در اردوی ترکیه(عکس)

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران چند ساعتی را به استراحت و گشت و گذار پرداختند.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران چند روزی است در ترکیه اردو زده و خود را برای حضوری قدرتمندانه در جام جهانی آماده می کند.

در همین رابطه به دستور کادر فنی بازیکنان امروز به استراحت پرداختند و همگی سوار کشتی شدند. ملی پوشان باید دوشنبه شب به مصاف تیم ملی ترکیه بروند.

۴۲

دروازه بان تیم ملی ترکیه برای بازی با ایران مشخص شد (عکس)

سرمربی رومانیایی ترکیه قصد دارد از گلر جوان خود مقابل ایران بازی بگیرد.

به گزارش ایلنا، تیمهای ملی فوتبال ترکیه و ایران دوشنبه شب در ورزشگاه فاتح تریم استانبول به مصاف هم می روند. این دیدار در حالی به انجام می رسد که ملی پوشان ایرانی چند روزی است در ترکیه به سر می برند.

طبق شنیده ها و بر اساس اعلام رسانه های لوچسکو، سرمربی تیم ملی فوتبال ترکیه قرار است به جای وولکان باباکان باتجربه از هارون تکین دروازه بان ۲۸ ساله تیم بورسا اپور در درون دروازه استفاده کند.

این دروازه بان یک بار در سال ۲۰۱۷ مقابل مولداوی درون دروازه ترک ها قرار گرفت اما حدود دو سال است که پای ثابت اردوهای این تیم به حساب می آید و در یورو ۲۰۱۶ هم یکی از مسافرین تیمش بود.

۱۸۷۴۲۸۷-SCvORT

اولین خروجی استقلال مشخص شد (عکس)

مدافع استقلال تهران در پیامی از طرفداران این تیم خداحافظی کرد تا به عنوان اولین خروجی تابستانی آبی‌ها لقب بگیرد.

به گزارش ایلنا، امید نورافکن، مدافع چپ استقلال تهران با توافق نهایی با مسئولان باشگاه تهرانی اعلام کرد از این تیم جدا می‌شود تا به اولین خروجی آبی‌ها در تابستان لقب بگیرد.

نورافکن در پیامی از هواداران این تیم خداحافظی کرد و همچنین اعلام کرد به زودی تیم جدیدش که اروپایی است را معرفی می‌کند. متن پیام را ادامه می‌خوانید:

«با سلام خدمت همه هواداران باشگاه بزرگ استقلال؛
خیلی خوشحالم که توانستم از تیم‌های پایه و در مکتب استقلال رشد کنم و در قامت بازیکن تیم محبوبم به تیم ملی دعوت شوم.
هدفم از این پست این است که به شما هواداران عزیز بگویم در حال حاضر در شرایطی به سر می‌برم که برای پیشرفت بیشتر باید راه جدیدی را تجربه کنم. در سالی که گذشت هم پیشنهاداتی داشتم، ولی به خاطر شرایط تیم و همه هواداران عزیز و درخواست آقایان افتخاری و توفیقی با تیم محبوبم ادامه دادم تا دِینمو به استقلال بزرگ ادا کنم. حال برای پیشرفت فوتبالی‌ام تصمیم گرفتم به اروپا بروم، تقریبا کار قراردادم در مرحله نهایی شدن است. امیدوارم به مانند این چند سالی که در کنار شما بودم از من حمایت و دعایم کنید. هدفم از حضور در فوتبال اروپا پیشرفت و سپری کردن پله‌های ترقی است و اینکه بتوانم جای پای بزرگان استقلال بگذارم. مطمئن هستم یک روز دوباره به استقلال برخواهم گشت و در شرایطی بهتر در خدمت تیم محبوبم خواهم بود. نیاز بود در اینجا برای اولین بار به شما عزیزان اطلاع دهم و حرفم را مستقیما با شما در میان بگذارم. آرزوی موفقیت برای استقلال و سربلندی شما هواداران عزیز را دارم.»

امید

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن