گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری ورزشی

جام قهرمانی رقابتهای حذفی در دستان تنیسورهای کرمان موتور

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

کیش - ایرنا - آخرین روز رقابت های تنیس روز زمین جام حذفی تنیس باشگاهها و دسته جات آزاد کشور امروز سه شنبه به میزبانی مجموعه ورزشی المپیک کیش و با قهرمانی تیم کرمان موتور برگزار شد.
جام قهرمانی رقابتهای حذفی در دستان تنیسورهای کرمان موتور
به گزارش ایرنا ، رقابتهای تنیس جام حذفی آقایان با برگزاری دیدار فینال این بازیها بین تیم های بانک حکمت ایرانیان و کرمان موتور تهران برای کسب عنوان قهرمانی در جزیره کیش پایان یافت.
امروز و در آخرین روز این بازیها که 10 روز به طول انجامید ، در نخستین دیدار بخش انفرادی شاهین خالدان از تیم کرمان موتور تهران با نتیجه 2 بر صفر مقابل دیوید سانتزا از تیم بانک حکمت ایرانیان به پیروزی رسید .
در دومین مسابقه بخش انفرادی نیز انوشا شاهقلی با نتیجه 2 برصفر حسام یزدی را برد تا دیدار 2 نفره تکلیف تیم قهرمان را مشخص کند.
در بازی 2 نفره نیز تیم شاهقلی و سانتزا از کرمان موتور توانستند با نتیجه 2 بر صفر تیم 2 نفره خالدان و سوری از بانک حکمت را شکست دهند و با بدست آمدن این نتیجه و در مجموع با امتیاز 2 بر یک به سود تیم کرمان موتور تهران پیروز این دیدار شد و تیم بانک حکمت ایرانیان نیز در جایگاه دوم ایستاد.
به این ترتیب با معرفی تیم های برتر مراسم اختتامیه مسابقات شامکاه سه شنبه با حضور مسئولان فدراسیون تنیس، سازمان لیگ تنیس کشور، مسئولان ورزش کیش، نمایندگان تیم های حاضر و جمعی از خانواده تنیس برگزار و با اهداء جام قهرمانی از تیم برتر تقدیر شد.
در این دوره از مسابقات 82 تیم حضور داشتند و تیم های حاضر از 14 لغایت 25 بهمن ماه در مجموعه ورزشی المپیک کیش به مصاف یکدیگر رفتند.
سرداوری این مسابقات بر عهده سینا ابراهیمیان داور نشان سفید کشورمان بود .
جزیره کیش با مساحت 91.5 کیلومتر مربع و جمعیتی حدود 40 هزار نفر در 18 کلیومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است و از نظر تقسیم بندی سیاسی و اداری کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.
6993* تنظیم و انتشار: اکبر بهاروند
منبع: ایرنا
آسیاتک