خبرخوان تلکسیران دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

آغاز المپیاد ورزشی ایران و جمهوری آذربایجان در آستارا

آغاز المپیاد ورزشی ایران و جمهوری آذربایجان در آستارا
  آستارا - ایرنا - دومین المپیاد ورزش های رزمی ایران و جمهوری آذربایجان موسوم به آستارا-آستارا با شرکت ۳۲ تیم از رزمی کاران ۲ کشور در شهرستان آستارای استان گیلان آغاز شد.  
مسئول برگزاری المپیاد ورزشی آستارا - آستارا روز سه شنبه در آئین افتتاحیه این رویداد در سالن انقلاب آستارا به خبرنگار ایرنا گفت: این المپیاد با شرکت ۴۷۰ ورزشکار در قالب ۳۲ تیم از شهرستان های مختلف ایران و جمهوری آذربایجان در رشته های تکواندو، جودو، کاراته کنترلی و آزاد برگزار می شود.
غفور نصیری افزود: بیشتر شرکت کنندگان از استان گیلان و آستارای جمهوری آذربایجان هستند و هدف از این رقابت ها، افزایش روابط و مناسبات ورزشی شهرستان های آستارای ایران و جمهوری آذربایجان است.
وی اظهار کرد: مدت زمان این المپیاد چهار روز است و آئین اختتامیه آن با حضور مقام های ورزشی ایران و جمهوری آذربایجان ، جمعه ۲۷ بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد.
نخستین المپیاد رزمی آستارا-آستارا در تابستان سال جاری در آستارای گیلان برگزار شده بود.
**تجلیل از پیشکسوتان ورزش آستارا
ورزشکاران پیشکسوت و کارکنان بازنشسته اداره ورزش و جوانان آستارا در آئینی تجلیل شدند
به گزارش خبرنگار ایرنا وحید خاصی پور رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا روز سه شنبه در این آئین در کانون شطرنج آستارا گفت: پیشکسوتان ورزش، سرمایه بزرگ جامعه ورزشی هستند و برخی از مشکلات حوزه ورزش، با حضور آنان حل می شود.
وی افزود: این آئین برای نخستین بار در آستارا برگزار شد و هیات های مختلف ورزشی باید زمینه همکاری و حضور پیشکسوتان در میان جوانان را فراهم کنند.
شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۵ هیات ورزشی آن فعالیت می کنند.
خبرنگار:یوسف هدایتی**انتشار:کبیری
۷۱۰۵ / ۷۱۲۴/۲۰۰۷لینک کوتاه : https://goo.gl/TzTfeF
آغاز المپیاد ورزشی ایران و جمهوری آذربایجان در آستارا

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن