_  

مدیر عامل باشگاه فنرباغچه ترکیه تماشای بازی تراکتورسازی را از دست داد


تبریز - ایرنا - 'عزیز یلدیریم' مدیرعامل باشگاه فنرباغچه که بامداد سه شنبه به دعوت باشگاه تراکتورسازی وارد تبریز شد و قرار بود تماشاگر بازی این تیم با الجزیره باشد، ساعتی بعد به دلیل شرایط نامساعد جسمی به استانبول بازگشت.
مدیر عامل باشگاه فنرباغچه ترکیه تماشای بازی تراکتورسازی را از دست داد
به گزارش ایرنا، 'نزیح دورو' نماینده ویژه عزیز یلدیریم، امروز در جمع خبرنگاران در این باره گفت: آقای یلدیریم که روز گذشته در کشور قطر حضور داشت، ظهر دوشنبه از دوحه به استانبول بازگشت و بامداد سه شنبه از استانبول وارد تبریز شد.
وی افزود: یلدیریم در فرودگاه تبریز مورد استقبال مسئولان تراکتورسازی قرار گرفت اما بعد از دو سفر پیاپی به دلیل شرایط نامساعد جسمی به استانبول بازگشت، البته ایشان به قولی که داده بود عمل کرد، اما با توجه به این شرایط ویژه نتوانست در تبریز بماند.
وی ادامه داد: آقای یلدریم باید تحت نظر پزشک اختصاصی خودش باشد و با توجه به شرایط جسمی که برای ایشان در پرواز پیش آمد به توصیه پزشک اختصاصی خودشان ساعاتی پس از ورود به تبریز مجبور به بازگشت شد.
نزیح اضافه کرد: روز سه شنبه برنامه کاری فشرده ای برای یلدریم در تبریز پیش بینی شده بود اما انتظار می رود پس از بهبود شرایط جسمی یلدریم، مقدمات نشست های مشترک و گفت و گو پیرامون همکاری های دوجانبه فراهم شود.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته چهارم جام قهرمانی باشگاه های آسیا برابر تیم الجزیره امارات به تساوی یک یک دست یافت.
۶۱۳۲/۵۱۸

بازی ایران اسپانیا در هفت مکان عمومی اصفهان پخش می شود


اصفهان - ایرنا - مسابقه تیم های ملی ایران و اسپانیا در چارچوب رقابتهای مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، در هفت مکان عمومی در اصفهان بطور مستقیم پخش می شود.
بازی ایران اسپانیا در هفت مکان عمومی اصفهان پخش می شود
به گزارش خبرنگار ایرنا، این دیدار از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه شب در در ورزشگاه کازان آره نا شهر کازان روسیه آغاز خواهد شد و بر اساس برنامه های اعلام شده این مسابقه در بخش گردشگری پارک کوهستانی صفه، سینماهای سپاهان و پردیس سینمایی چهارباغ اصفهان، سینماهای یاسمن شاهین شهر، فرهنگ فولادشهر و فرهنگ میمه بطور مستقیم پخش می شود.
همچنین 'برنامه فوتبال به وقت اصفهان' که در فرهنگسرای اسوه واقع در خیابان صمدیه لباف اجرا می شود، ضمن پخش زنده این مسابقه، با تحلیلهای کارشناسان فوتبالی نیز همراه خواهد بود.
در این برنامه که فقط برای آقایان در نظر گرفته شده است، پیشکسوتان، بازیکنان فوتبال و اصفهان و کارشناسان حضور دارند.
به گزارش ایرنا، تیم های ملی فوتبال مراکش، ایران، اسپانیا و پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم گروه هستند.
تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار است با پیراهن قرمز رنگ وارد مستطیل سبز شود.
ت / ۶۰۲۰ / ۶۰۲۲

مربی اسبق سپیدرود: وضعیت تیم نگران کننده است


رشت - ایرنا - با توجه به مشکلات پیش آمده برای تیم فوتبال سپیدرود رشت در بخش های مدیریتی و کادرفنی ، وضعیت این تیم برای پیشکسوتان و دوستداران این تیم نگران کننده است.
مربی اسبق سپیدرود: وضعیت تیم نگران کننده است
در هفته های اخیر بارها تجمعات اعتراض آمیز تعدادی از طرفداران سپیدرود رشت برعلیه مالک باشگاه برپا شد که آنان خواهان برکناری جواد تن زاده از مالکیت این باشگاه بودند.
یکی از مربیان و مدیران اسبق تیمهای رده های پایه سپیدرود رشت روز سه شنبه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: نگران وضعیت سپیدرود هستم.
سیدامیر فرحسینی افزود: طی ۱۹ سال که در تیم فوتبال سپیدرود رشت به عنوان سرمربی، مربی و مدیر در تیمهای پایه و بزرگسالان حضور داشتم، هیچگاه وضعیت سپیدرود اینگونه وخیم نبود.
وی که ۱۵ سال به عنوان مربی جوانان و مدیر تیمهای پایه در باشگاه سپیدرود فعالیت داشت، ادامه داد: در این مدت، هفت مالک را دیدم ولی هیچگاه شرایط سپیدرود تا این حد بحرانی نبوده و حتی سال هایی که وضعیت مالی باشگاه نامناسب بود ، چنین شرایطی را نداشت.
وی که چهار سال به عنوان کمک مربی در تیم بزرگسالان سپیدرود نیز حضور داشت ، اضافه کرد: مردم و طرفداران سپیدرود رشت همیشه مالک باشگاه را دوست داشتند و به او احترام می گذاشتند و گرچه بعضی از مواقع دلخوری هایی نیز پیش می آمد ، ولی هیچگاه اینگونه نبود که اکثر تماشاگران مخالف مالک باشند.
معاون کنونی تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان در این باره گفت: اگر طرفداران را از سپیدرود بگیریم این تیم نیز همانند سایر تیمهایی که دیگر از آنان نام و نشانی نمانده، به وضعیت آن تیمها دچار خواهد شد و این طرفداران هستند که تاکنون مانع از انحلال باشگاه سپیدرود شده اند.
فرحسینی بیان کرد: با توجه به این امر از جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رشت خواهش و تقاضا دارم که سپیدرود را به حال خود بگذارد و راه خود را از این تیم جدا سازد چون از طرفی حرمتها شکسته شده و طرفداران با حضور مالک فعلی مخالفند و از طرف دیگر، وی توان مالی برای ادامه کار را ندارد.
وی اضافه کرد: این خواهشم، نه به عنوان یک مسئول ورزشی ، بلکه به عنوان یک طرفدار سپیدرود است و امیدوارم که مالک باشگاه از درخواستم ناراحت نشود چون این درخواست اکثر طرفداران سپیدرود است.
وی افزود: مرحوم غلامرضا صومی بنیانگذار باشگاه سپیدرود که عاشق این تیم بود، اما در برهه ای که نتوانست تیم را از لحاظ مالی حمایت کند، سپیدرود را به مرحوم شعار واگذار کرد.
وی اظهار کرد: پس از انقلاب اسلامی نیز ، سپیدرود توسط مرحوم شعار در ایران مطرح و جام بین المللی خزر در رشت برگزار شد و در سال ۷۴ نیز تیم را به تربیت بدنی گیلان واگذار و هیچوقت مدعی نشد که برای تیم هزینه کرد.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان ادامه داد: سایر مالکان باشگاه سپیدرود نیز چنین شرایطی داشتند و زمانی که ادامه تیمداری و باشگاه داری برای آنان مشکل شد، تیم را بدون هیچ چشمداشتی واگذار و در این راستا، هزینه های زیادی را متقبل شده اما هیچگاه عنوان نکردند .
وی به واگذاری امتیاز تیمهای پایه توسط مالک فعلی باشگاه سپیدرود به بخش خصوصی اشاره و یادآور شد: باشگاه سپیدرود رشت به همراه ملوان انزلی سازنده ترین تیمها از نظر ارایه بازیکن در استان گیلان بوده و هستند اما مالک باشگاه امتیاز تیمهای پایه سپیدرود را واگذار و از طرفی مگر تیمهای پایه چقدر هزینه دارد که برای واگذاری آن اقدام شد.
فرحسینی در ادامه بیان کرد: امیدوارم مالک باشگاه در امور تیمهای پایه دخالت نکند و به مربیان اجازه دهد که به امور تیمهای خود سر و سامان دهند.
وی در پایان افزود: به عنوان فردی که ۱۵ سال در تیمهای پایه سپیدرود حضور داشتم و بازیکنان زیادی را تربیت کردم ، امیدوارم با درایت اداره کل ورزش و جوانان گیلان و با نظر مستعد تن زاده ، مشکل سپیدرود هرچه سریع تر حل شود چون صاحبان اصلی تیم ، طرفداران آن هستند.
۷۲۸۵ /۶۰۳۰

فوتبال یعنی زندگی


کرمان - روزنامه پیام ما با چاپ یادداشت فوتبال یعنی زندگی به قلم احمد یوسف زاده به قیاس فوتبال با زندگی مردم پرداخته است.
فوتبال یعنی زندگی
در یادداشت این روزنامه آمده است: فوتبال میدان زندگیست، همه چیزش، در فوتبال هر کس باید سر جای خودش باشد، نمی شود امروز صفر بود فردا صد.
باید از زمین خاکی و توپ پلاستیکی آغاز کنی، باید برای موفقیت عرق بریزی تا فیکس باشی وگرنه باید روی نیمکت ذخیره ها بنشینی و به موفقیت دیگران حسرت بخوری.
فوتبال میدان منیت نیست باید سالک باشی و گوش به حرف پیر مربی، در این سبز چهارگوش اتحاد حرف اول را می زند و جوانمردی اصل است.
اگر جوانمرد بودی به همه معرفی ات می کنند و کاپ اخلاقت می دهند و اگر برای موفقیت خودت پای حریف را کشیدی جریمه ات می کنند، اگر به قانون شکنی ادامه دادی اخراج! نقطه پنالتی مرکز قانون مداری و محوطه سیزده قدم دادگاه اجرای احکام است.
در این میدان برای موفقیت باید جنگید و به هدف نزدیک شد، آفساید یعنی مرده خوری و لقمه بی زحمت را داور از دهانت در می آورد.
در این زندگی پر هیجان باید درستکار باشی زیرا بر هر شانه ات فرشته ای محاسب نشسته که خطاهایت را می شمارد و حاکمی که همیشه همراه توست، اگر خطا کنی می بیند و به تناسب جرمت کارت های زرد و قرمز برایت می کشد.
در زندگی باید یک جایی بایستی و گذشته را مرور کنی و اشتباهات را اصلاح کنی.
بین ۲ نیمه زمانیست برای درس گرفتن از گذشته و برنامه ریزی برای آینده، از سوت تولد تا سوت پایان باید بدوی و فکر کنی تا یا خودت موفق بشوی یا برای دیگران موقعیت خلق کنی.
فوتبال یعنی تلاش، یعنی تعاون، یعنی جوانمردی، یعنی از خود گذشتگی در بهترین موقعیت ها یعنی ایجاد امید و شعف در دل اهل استادیوم که برایت کف می زنند و هورا می کشند.
فوتبال یعنی زندگی.
۷۴۲۰/ ۵۰۵۴

نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در ایوان شمس تهران


تهران-ایرنا- معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از اکران 40 مسابقه فوتبال و والیبال در ایوان شمس خبر داد و گفت: 36 مسابقه فوتبال جام جهانی 2018 روسیه و چهار مسابقه لیگ ملت های والیبال ویژه شهروندان در این مجموعه به نمایش در می آید.
نمایش مسابقات جام جهانی فوتبال در ایوان شمس تهران
به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، ولی الله شجاع پوریان با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال اظهار داشت: بر اساس مذاکرات و هماهنگی های صورت گرفته با نیروی انتظامی و رعایت ضوابط، مجوز اکران مسابقات در ایوان شمس اخذ شده و این مسابقات برای مردم در برج میلاد و ایوان شمس به نمایش درخواهد آمد.
وی گفت: برنامه ریزی برای ۳۶ اکران ویژه مسابقات فوتبال و چهار اکران ویژه مسابقات والیبال تیم ایران با دیگر تیم ها در ایوان شمس صورت گرفته است.
شجاع پوریان با بیان اینکه تماشای مسابقات جام جهانی برای عموم مردم جذابیت فوق العاده ای دارد، افزود: بیشتر ما علاقه مند هستیم که این مسابقات را به صورت دسته جمعی و گروهی به تماشا بنشینیم.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: شهروندان علاقه مند به تماشای مسابقات به صورت گروهی می توانند با مراجعه به ایوان شمس این مسابقات را با دیگر هموطنان و در یک دورهمی بزرگ تماشا کنند و لحظات خاطره انگیزی را برای خود و خانواده رقم بزنند.
علاقه مندان برای اطلاع از برنامه اکران بازی های فوتبال جام جهانی می توانند با شماره ۸۸۰۱۵۲۲۸ (ایوان شمس) تماس حاصل کنند.
رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ۲۴ خردادماه آغاز شده و به مدت یک ماه در این کشور ادامه خواهد یافت.
تیم ملی کشورمان که در نخستین دیدار خود با نتیجه ۱- صفر مقابل مراکش به پیروزی رسید، امیدوارانه خود را برای بازی دوم مقابل اسپانیا آماده می کند. این بازی ۳۰خردادماه ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران برگزار می شود، آخرین دیدار ایران در مرحله گروهی مقابل پرتغال چهارم تیرماه ساعت ۲۲:۳۰ برگزار می شود.
همچنین در لیگ ملت های والیبال، ۱۶ تیم در پنج هفته به مصاف هم می روند و در پایان پنج تیم برتر به همراه فرانسه (میزبان مرحله نهایی) راهی دور بعد می شوند.
هفته پنجم و پایانی لیگ ملت های والیبال سال ۲۰۱۸ اول تا سوم تیرماه برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران در تهران به مصاف تیم‌های آلمان، بلغارستان و کره جنوبی می رود.
تهرام/۷۲۴۵//۱۳۴۸

قضاوت دیدار ایران و اسپانیا به داور اروگوئه ای سپرده شد


تهران- ایرنا- قضاوت دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اسپانیا به «آندرس کونها» از اروگوئه سپرده شد.
قضاوت دیدار ایران و اسپانیا به داور اروگوئه ای سپرده شد
به گزارش ایرنا؛ تیم ملی فوتبال ایران، دومین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ را چهارشنبه شب برابر تیم مدعی و پرستاره اسپانیا برگزار می کند.
این دیدار از گروه دوم و در شهر کازان در حالی برگزار می شود که تیم کشورمان در دیدار نخست با یک گل از سد مراکش گذشت و با سه امتیاز در صدر جدول گروه قرار گرفت. اسپانیا نیز در دیداری تماشایی و پرگل برابر پرتغال به تساوی ۳ بر ۳ رسید.
کمیته داوران فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، امروز (دوشنبه) «کونها» از اروگوئه را به عنوان داور دیدار ایران و اسپانیا برگزید.
بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی فوتبال از روز ۲۴ خردادماه به میزبانی روسیه آغاز شده است.
ورزشی**۳۷۸۳**۱۳۶۸

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن