خبرخوان تلکسیران شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس به گچساران منتقل می شوند

مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس به گچساران منتقل می شوند
  گچساران - ایرنا -رئیس مرکزحوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس زائران گچساران در جاده دیهوک-فردوس فردا به این شهرستان منتقل می شود.  
گروه خبری اجتماعی اتوبوس حامل ۴۵ زائر گچسارانی ساعت هشت و ۳۰ دقیقه ۲۲ بهمن در قالب کاروان مهر رمضان عازم مشهد مقدس شد که در ساعت ۲ و ۳۴ دقیقه۲۳ بهمن درکیلومتر ۶ دیهوک -فردوس واژگون شد.
در این سانحه ۹نفر از زائران جان خود را از دست دادند.
جلال پورانفرد سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با تلاش های انجام شده و همکاری رئیس سازمان اورژانس کشور و رییس اداره آمبولانس هوایی کشور ،یک فروند هواپیمای مسافربری برای انتقال مصدومان اختصاص یافته است.
وی بیان کرد: مصدومانی که در طبس و فردوس بستری هستند امشب توسط اتوبوس آمبولانس به بیرجند انتقال داده می شوند و فردا چهارشنبه همراه سایر مصدومان بیمارستان بیرجند به گچساران منتقل شوند.
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از همکاری مرکز اورژانس خراسان جنوبی و سایرمسئولان این استان تشکر و قدردانی کرد.
براساس اطلاعات دریافتی ،هم اکنون۶نفر از این مصدومان در بیمارستان طبس و ۱۰نفر در بیمارستان شهید چمران فردوس و ۱۸ نفر در بیمارستان بیرجند بستری هستند.
به گزارش ایرنا، پیکر جان باختگان سانحه رانندگی جاده دیهوک -فردوس در خراسان جنوبی صبح امروز سه شنبه با همکاری سپاه پاسداران از طبس به استان کهگیلویه وبویراحمد منتقل شد.
خبرنگار:فرزانه شریفی** انتشاردهنده: علیزاده
۸۱۴۳/۱۶۶۲

.لینک کوتاه : https://goo.gl/ptBqpu
مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس به گچساران منتقل می شوند

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن