گاز به ۲۳ میلیون خانوار می رسد

گاز به  23 میلیون خانوار می رسد
  مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: تا پایان دولت دوازدهم، به ۱۷ میلیون و ۷۴۴ هزار خانوار شهری و پنج میلیون و ۳۸۰ هزار خانوار روستایی در کل کشور گازرسانی می‏‎شود.  
گروه خبری اقتصادی

ایران آنلاین /سعید مومنی با بیان این مطلب یادآوری کرد: در آغاز دولت یازدهم، به ۱۴ میلیون و ۶۱ هزار خانوار شهری معادل ۹۵ درصد شهرهای کشور گازرسانی شده بود که پیش‌بینی می‌شود این رقم تا پایان دولت دوازدهم به ۱۷ میلیون و ۷۴۴ هزار خانوار افزایش یابد.

وی افزود: در آغاز دولت یازدهم ۲ میلیون و ۲۹۶ هزار خانوار روستاهای کشور معادل ۵۵ درصد از گاز بهره مند بودند که در ابتدای دولت دوازدهم به سه میلیون و ۸۸۴ هزار خانوار رسید و پیش‌بینی می‌شود تا پایان دولت دوازدهم به پنج میلیون و ۳۸۰ هزار خانوار برسد.

به گفته مومنی، تا پایان بهمن ماه امسال ۱۷ میلیون و ۳۵۳ هزار خانوار شهری و چهار میلیون و ۳۳۵ هزار خانوار روستایی زیرپوشش شبکه گازرسانی قرار گرفتند.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز اضافه کرد: با ورود گاز به بخش‌های شهری و روستایی زمینه‌ای مناسب برای راه‌اندازی مشاغل به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می‌شود که این موضوع در اجرای تعهدات دولت نیز تاثیر بسزایی دارد.

/وزارت نفت
لینک کوتاه : https://goo.gl/7Kb6Yt
گاز به  ۲۳ میلیون خانوار می رسد

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن