خبرخوان تلکسیران دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶

تقویت رابطه ایران با ملت بحرین کابوس آمریکا است/ انقلاب بحرین به رهبری عیسی قاسم به پیروزی می رسد

  پایگاه انقلاب نیوز: نماینده عیسی قاسم در ایران با اشاره به حمایت استکبار از رژیم آل خلیفه گفت: آمریکا و انگلیس و آل سعود از شیعیان بحرین می‌ترسند چون اگر شیعیان پیروز شوند با جمهوری اسلامی ارتباط بیشتری برقرار کرده و این موضوع سبب تقویت ایران می‌شود.  
گروه خبری سیاسی
به گزارش پایگاه انقلاب نیوز،شیخ عبدالله دقاق شامگاه چهارشنبه در همایش ۷ سال مقاومت در مظلومیت مظاعف که در حسینیه شهدا (صفاییه) برگزار شد، اظهار داشت: هفتمین سال انقلاب بحرین خونین است چون دولت در آغاز این سال احکام اعدام و نابودی و سلب تابعیت صادر کرده است.

وی افزود: بیش از ۵۴۰ نفر از معترضان رژیم آل خلیفه سلب تابعیت شدند ودادگاه حکم سلب تابعیت و زندان آیت الله شیخ عیسی قاسم را تأیید کرده است.

نماینده عیسی قاسم در ایران گفت: همه این موضوعات و احکام با فشار دولت انجام شده است تا بتوانند فشاری به آیت الله عیسی قاسم بیاورند تا دست از مواضع خود بردارد.

دقاق با اشاره به اقدامات رژیم آل خلیفه علیه آیت الله قاسم بیان داشت: این عالم دینی بسیار استوار است وهمه ملت بحرین نیز استوار هستند و امروز تظاهرات گسترده ای برگزار شد و مردم علیه حکومت آل خلیفه به خیابان‌ها ریختند.

وی با بیان اینکه انقلاب بحرین هنوز زنده است، ابراز داشت: ملت بحرین به انقلاب خود ادامه می‌دهند تا به پیروزی برسند، در حال حاضر ملت بحرین نیازمند صبر و بصیرت هستند، از نظر راهبردی آینده از آن ملت بحرین است چون محور مقاومت در سوریه و عراق و یمن به پیروزی رسیده و این پیروزی به بحرین هم می‌رسد.

دقاق با بیان اینکه اثر خون شهدای بحرین را لمس می‌کنیم، افزود: انشالله این انقلاب به رهبری آیت الله عیسی قاسم پیروز می‌شود و خون شهدای انقلاب بحرین به نتیجه می‌رسد.

وی ابراز داشت: تمام معارضین نظام آل خلیفه سلب تابعیت شدند، رژیم آل خلیفه این افراد را سلب تابعیت کرده تا انقلابیون بحرینی نتوانند به کشورهای دیگر بروند و برای انقلاب بحرین خدمت کنند.

نماینده عیسی قاسم در ایران بیان داشت: نام اکثر معارضین در پلیس اینترپل آمده است تا از کشور خارج شوند به عنوان مجرم دستگیر شوند، ملت ما این موضوع را متوجه شد و آل خلیفه چیزی به دست نیاورد و سلب تابعیت سبب نشد تا دست از راه خود بردارند.

دقاق تصریح کرد: ملت بحرین تنها به خداوند تکیه می‌کنند و غیر از خدا به هیچ چیزی توکل نداریم، اثر حرکت مردمی ملت بحرین بسیار زیاد است و نیازمند دعای مومنان هستیم و تلاش ملت ما به یاری خداو دعای مؤمنین به سرانجام می‌رسد.

وی با اشاره به حمایت استکبار از رژیم آل خلیفه گفت: آمریکا و انگلیس و آل سعود از شیعیان بحرین می‌ترسند چون اگر شیعیان پیروز شوند با جمهوری اسلامی ارتباط بیشتری برقرار کرده و این موضوع سبب تقویت ایران می‌شود.

دقاق با بیان اینکه شهدای بحرین مراتب بالای عرفان را در میدان‌های بحرین به نمایش گذاشتند، ادامه داد: هفت سال از آغاز انقلاب بحرین گذشت، رژیم آل خلیفه از حدود یک سال پیش سه جوان بحرینی را اعدام کرد، همچنین در این مدت رژیم آل خلیفه بر صدور حکم‌های اعدام‌های افزایش دادند.

نماینده عیسی قاسم در ایران تصریح کرد: با وجود سرکوب رژیم آل خلیفه، تظاهرات در مناطق مختلف بحرین برگزار شد چون ملت بحرین یک ملت زنده است که تا تحقق تمام خواسته‌هایش به نهضت ادامه می‌دهد.

وی افزود: ملت بحرین در مجالس حسینی تربیت شدند و آن‌ها با شعار هیهات من الذله را در مقابل رژیم آل خلیفه سر دادند، ملت بحرین از مواضع حق خود عقب نشینی نمی‌کند.لینک کوتاه : https://goo.gl/pJM2CK
تقویت رابطه ایران با ملت بحرین کابوس آمریکا است/ انقلاب بحرین به رهبری عیسی قاسم به پیروزی می رسد

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن