گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری علمی و فناوری

نگاهی به طرح مفهومی خودرو الکتریکی جدید آئودی / یک آفرود بازی حرفه ای با 4 موتور 320 کیلوواتی

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار علمی و فناوری

شرکت آئودی یک خودرو برقی جاده ای ویژه آفرود طراحی کرده است که از دید بسیاری، بی شباهت به یک هواپیمای کوچک نیست. این خودرو برقی قدرتی خیره کننده دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شرکت آئودی یک خودرو برقی جاده ای ویژه آفرود طراحی کرده است که از دید بسیاری، بی شباهت به یک هواپیمای کوچک نیست. این خودرو برقی قدرتی خیره کننده دارد.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، خودرو برقی جدید آئودی که در نمایشگاه خودرو فرانکفورت آلمان معرفی شده است، یک وسیله نقلیه تمام الکتریکی برای ماجراجویی در فضای باز است.

قبل از رسیدن به مشخصات اصلی این را بخاطر بسپارید که این فقط یک طرح مفهوم است و ممکن است در راه تولید تغییراتی داشته باشد یا حتی روند تولید آن کاملا متفاوت با انتظارات باشد. این خودرو دارای چرخ های بزرگ، باتری قدرتمند با 400 تا 500 کیلومتر (248.5 تا 310.7 مایل) برد خارج از جاده و شیشه جلو بزرگ و پیچیده است. صندلی های عقب جادار و درهای اتوماتیک و قابلیت های خودمختاری سطح 4 در جاده (به معنای این که وسیله نقلیه می تواند خود را در یک منطقه جغرافیایی مشخص کند) از دیگر مشخصات این خودرو محسوب می شوند.

پیشرانه ی AI: Trail از چهار موتور الکتریکی با خروجی 320 کیلوواتی و حداکثر گشتاور 1000 نیوتون متر (737.6 پوند فوت) تشکیل شده است. این باید بیش از اندازه کافی باشد تا روی هر تپه شیب دار بالا رود یا روی شن در امتداد جاده ای آسفالته به راحتی حرکت کند.

در فضای داخلی خودرو، فن های بدون پره جریان هوا را تولید می کنند. با تشکر از طراحی مناسب، سیستم های داخلی این خودرو کمترین میزان هدررفت انرژی را تجربه می کنند. در صورت تمایل ، دوربین های داخل خودرو می توانند تصویری ویدئویی را تولید کنند که از طریق وای فای به صفحه نمایش درایور منتقل می شود.

لینک کوتاه کپی لینک
منبع: انتخاب