دوچرخه سواری امیر قطر سوار در خیابان‌های دوحه
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شبکه‌های اجتماعی تصاویر و فایل‌های ویدیویی را از امیر قطر که با یک دوچرخه در خیابان‌های دوحه در حال گردش بود، منتشر کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در این فیلم‌ها یک لباس ورزشی به تن کرده و در روز ورزش در قطر با یک دوچرخه در خیابان‌های دوحه می‌گردد.

دختر چینی پس از 24 سال خانواده‌اش را پیدا کرد
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک زوج چینی پس از گذشت ۲۴ سال توانستند دختر گمشده خود را پیدا کنند.

به گزارش ایسنا، این زوج چینی از سال ۱۹۹۴ دخترشان را که سه ساله بود گم کرده و بی وقفه در تلاش برای یافتن او بودند. حتی پدر او به شغل رانندگی تاکسی رو آورد به این امید که یک روز دخترش را پیدا کند.

بنابر اعلام رسانه‌های چینی اوایل سال جاری میلادی دختر این زوج مطلبی را در اینترنت خواند و توانست نشانه‌هایی از والدینش پیدا کند.

این خانواده که ساکن شهر «چنگدو» بوده و از طریق فروش میوه امرار معاش می‌کردند حدود ۲۴ سال قبل دختر خود را گم می‌کنند اما در این مدت با وجود دادن آگهی به روزنامه‌ها و شبکه‌های اینترنتی اثری از او پیدا نکرده بودند. همچنین آنان با امید به یافتن دخترشان محل زندگی خود را تغییر نداده بودند.

همچنین در این سال‌ها، پلیس چین چندین زن را که احتمال می‌رفت دختر این خانواده باشد به آنان معرفی کرد اما نتایج آزمایش‌ DNA مثبت نبود.

اواخر سال گذشته بود که پلیس چین بر اساس عکس دوران خردسالی این دختر تصویری از بزرگسالی او شبیه‌سازی و در اینترنت منتشر کرد.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، این دختر با دیدن شباهت بسیار زیاد این تصویر با خودش موضوع را پیگیری کرد و توانست خانواده خود را پیدا کند.

loading

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن