تبلیغات در تلکسیران

یک ایرانی دیگر در سری A / غفور به تیم والیبال مونزا پیوست


در شرایطی که بازیکنانی همچون سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، مرتضی شریفی و محمدجواد معنوی‌نژاد در فصل آینده در لیگ والیبال ایتالیا توپ خواهند زد حالا یک ایرانی دیگر هم به جمع آنها اضافه خواهد شد.
یک ایرانی دیگر در سری A / غفور به تیم والیبال مونزا پیوست
>
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

در شرایطی که بازیکنانی همچون سعید معروف، مجتبی میرزاجانپور، مرتضی شریفی و محمدجواد معنوی‌نژاد در فصل آینده در لیگ والیبال ایتالیا توپ خواهند زد حالا یک ایرانی دیگر هم به جمع آنها اضافه خواهد شد.

با اعلام باشگاه مونزا، امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران با این باشگاه ایتالیایی به توافق رسیده است و در شروع فصل جدید سری A غفور را در لباس تیم «ورو والی مونزا» خواهیم دید.

این انتقال آغاز یک چالش جدید برای ستاره تیم ملی والیبال ایران است. غفور 27 سال سن دارد و فصل گذشته عضو باشگاه سایپا بود. 

امیر غفور پس از توافق با این تیم اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در این فصل به بهترین لیگ والیبال جهان می‌روم  و در یکی از تیم‌های سطح یک دنیا، یعنی مونزا بازی خواهم کرد. حتماً در ایتالیا چیزهای جدیدی خواهم آموخت. در سال‌های گذشته چه در تیم ملی کشورم و چه در تیم‌های باشگاهی که حضود داشتم تجارب خوبی کسب کرده‌ام، اما قطعاً بازی در ایتالیا بسیار متفاوت خواهد بود و رقابت در این فصل برای من نسبت به سال‌های گذشته سخت‌تر  می‌شود. دوست دارم هر چه زودتر به تیم جدید اضافه شوم و با تیم جدید و مربی جدیدم کار را شروع کنم

منبع: فارس
منبع: انتخاب

شمارش معکوس برای رفتن عصا به دست‌ها/ فرار وزارت ورزش از «جرم»!


فرصت دو ماهه‌ای که برای رفتن بازنشسته‌ها داده شده از چند روز پیش آغاز شده و وزارت ورزش در تلاش است تا با اتخاذ بهترین تصمیم روسای بازنشسته را برکنار و سرپرستان جدید را معرفی کند.
>
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

خبرگزاری مهر - گروه ورزش: از زمان مطرح شدن «قانون اصلاحی منع به کارگیری بازنشسته ها» و با وجود تصویب در مجلس شورای اسلامی و بعد از آن تائید نهایی توسط شورای نگهبان، مدیرانِ  وزارت ورزش همواره توجه و اجرایی کردن این قانون را منوط به ابلاغ رسمی آن می دانستند؛ این ابلاغ بالاخره انجام شد تا تمام توجیهات و بهانه تراشی‌ها برای عمل به آن برداشته شود.

قانون اصلاحی و ابلاغی در مورد بازنشسته ها و ممنوعیت به کارگیری آنها، جایگاه برخی مدیران ورزش را متزلزل کرده چرا که این قانون با کاهش مقامات مستثنی همراه بوده است. همین موضوع نام بسیاری از مدیران ورزش را به عنوان افراد بازنشسته مطرح کرد. البته برخی از این افراد به محض اطلاع از وضعیت موجود نسبت به استفاده از فرصت‌های قانونی اقدام کردند تا به واسطه آن بتوانند دوره مدیریت خود را با وجود قانون اصلاحی بازهم تمدید کنند. با ابلاغ رئیس جمهور اما «مهلت قانونی برای اجرای آن آغاز شده است» و دیگر اینکه ادامه رایزنی ها برای ماندگار شدن متوقف خواهد شد چرا که «وضعیت افراد تا قبل از ابلاغ هم برای تصمیم گیری در مورد آنها ملاک خواهد بود.»

آغاز فرصت دوماهه؛ بازنشسته های ورزش خودشان کنار بروند وگرنه...
قانون اصلاحی منع به کارگیری بازنشسته ها سه شنبه گذشته (27 شهریورماه) توسط رئیس جمهور به سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ شد. همزمان با ابلاغ این قانون، فرصت دوماهه ای که برای عمل به آن در نظر گرفته شده نیز آغاز شد تا دستگاه های اجرایی و از جمله وزارت ورزش با لحاظ کردن این بازه زمانی، قانونمند کردن پست های مدیریتی خود و اقدام برای خالی کردن آنها از حضور افراد بازنشسته را آغاز کنند. 

به گفته علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه ریزی ونظارت حوزه ورزش، کنار گذاشتن روسای بازنشسته فدراسیون ها دخالت دولت به حساب نمی آید و ورود نهادهای بین المللی را موجب نخواهد شد با این حال وی تاکید کرده که بازنشسته های ورزش به صورت مصالحت آمیز باید خود کنار بروند و وزارت ورزش رئیسی را برکنار نمی کند. 

البته که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش هم از تعیین سرپرست برای فدراسیون هایی که شامل حال این قانون می شوند خبر داده اما آنچه اهمیت دارد اینکه، عمل به قانون منع به کارگیری بازنشستگاه باید طی 2 ماه انجام شود. با ابلاغ صورت گرفته توسط رئیس جمهور، چند روز از آغاز این مهلت گذشته و طی فرصت باقی مانده بازنشسته های ورزش باید کنار بروند در غیر اینصورت تبعات ادامه حضورشان، گریبان دستگاه تحت مدیریت شان و در کل ورزش را خواهد گرفت. 

بنابه اعلام یک مقام مسئول در مجلس شورای اسلامی، اگر بازنشسته ها در پایان فرصت دوماهه ترک پست نکنند با دستور دیوان محاسبات به ذی‌حسابان و مقامات مالی،  پرداخت حقوق و هر پرداختی دیگری در وجه آنها ممنوع می شود. دیگر اینکه امضای فرد بازنشسته مسدود شده و دیگر وی نمی تواند به نام دستگاه صاحب امضای مالی باشد.

شرایط افراد قبل از ابلاغ ملاک است؛ بازنشسته های ورزش دیگر رایزنی نکنند
فرزندان شهدا، جانبازان بالای 5 درصد و آزادگان بالای 3 سال اسارت از شمول قانون منع به کارگیری بازنشسته ها، مستثنی هستند. بر همین اساس برخی روسای فدراسیون ها که جزو جانبازان به حساب می آیند از چندهفته پیگیرِ رایزنی هایی برای افزایش درصد جانبازی  خود بودند. رئیس یکی از فدراسیون ها هم طی این مدت با جمع آوری فیلم های آرشیوی از سال های حضور در جبهه، به دنبال گرفتن مجوز برای ادامه کار بود.

با ابلاغ قانون اما ادامه پیگیری های این دسته از بازنشسته های ورزش - در صورتیکه که هنوز به نتیجه نرسیده باشند - در تغییر وضعیت آنها تاثیرگذار نخواهد بود چرا که به گفته نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، «شرایط افراد قبل از ابلاغ قانون تعیین کننده وضعیت آنها برای برخوردار شدن یا نشدن از قانون مورد نظر است».

وزارت ورزش محکوم به «جرم» نشود!
برخی روسای فدراسیون ها و برخی مقامات وزارت ورزش از جمله محمدرضا داورزنی و فریبا محمدیان کسانی هستند که نام آنها به عنوان بازنشسته مطرح است.

البته به گفته علی رغبتی، «وزارت ورزش هیچ بازنشسته ای ندارد» اما بر کسی هم پوشیده نیست انتصاب دو سال پیش فریبا محمدیان به عنوان معاون امور بانوان وزارت ورزش در حالی انجام شد که وی پیش از آن حکم بازنشستگی خود را از آموزش پرورش دریافت کرده بود و اصلا به همین دلیل از ریاست فدراسیون اسکیت که سال 92 عهده دار آن شده بود، کنار رفت.  

با این حال مسعود سلطانی فر هم به نوعی اعلام کرده که وزارت مطبوعش بازنشسته ندارد چرا که وی در اظهار نظر اخیر خود بر ایجاد تغییرات در برخی فدراسیون ها و معرفی سرپرست برای آنها به واسطه اعمال قانون تاکید کرده و هیچ اشاره ای به تغییرات در وزارت ورزش نداشته است.

به هرحال معاون رئیس جمهور در امور ورزش قطعا بهتر از فرد دیگری از وضعیت مدیران مجموعه خود و بازنشسته بودن یا نبودن آنها مطلع است اما این موضوع باید لحاظ شود که با تاکید یکی از طراحان قانون منع به کارگیری بازنشسته ها، هر فردی که بازنشسته شده و یا بشود و یا یک بار حکم بازنشستگی گرفته و مجددا دعوت به کار شده باشد، شامل این قانون خواهد شد.

همچنین این مقام مسئول در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حضور بازنشسته در حکمِ «جرم» است، اعلام کرده مدیرانی که حکم بازگشت به کار این افراد را امضا می‌کنند برکنار می‌شوند چون حکم انفصال برای مدیری که حکم فرد بازنشسته را صادر کرده است، زده می شود. 

مجموعه ورزش چند بازنشسته دارد؟
فوتبال، والیبال، هندبال، قایقرانی، کاراته، جودو، تنیس، هاکی، قایقرانی، ورزش های رزمی، ورزش های همگانی و سه گانه از جمله فدراسیون هایی هستند که نام روسای آنها به عنوان بازنشسته مطرح است.

مدیرکل دفتر ارزیابی و نظارت حوزه ورزش وزارت ورزش نیز پیش از این در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرده بود که رئیس 12 - 10 فدراسیون بازنشسته هستند اما با توجه به استثناهای لحاظ شده، امکان دارد تعداد آنها کمتر شود.

در هر صورت با ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان کم کم باید شاهد کنار رفتن این دسته افراد از بدنه ورزش باشیم به خصوص اینکه پیش از این مسعود سلطانی فر وزیر ورزش اعلام کرده بود بازنشسته های ورزش در هفته اول ابلاغ قانون کنار می روند. . وی روز جمعه هم اعلام کرد که به زودی سرپرست فدراسیون های مشمول قانون، معرفی می شوند.

با این اوصاف و البته با توجه به همزمانی روزهای ابتدایی ابلاغ صورت گرفته با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی حسینی، از روز شنبه شمارش معکوس برای کنار رفتن بازنشسته‌های ورزش آغاز می‌شود.

منبع: انتخاب

پیروزی خارج از خانه چلسی در شب توقف ویارئال/ آتش‌بازی سویا مقابل استاندار لیژ


مسابقات فوتبال در لیگ اروپا در شهرهای مختلف پیگیری شد که در چلسی در اولین مسابقه خود در یونان به پیروزی رسید.
پیروزی خارج از خانه چلسی در شب توقف ویارئال/ آتش‌بازی سویا مقابل استاندار لیژ
>
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مسابقات لیگ اروپا از امشب در شهرهای مختلف اروپا پیگیری شد و برخی از تیم های مطرح جهان از جمله چلسی، ویارئال و آرسنال و ... که در این حضور دارند به مصاف حریفان خود رفتند.

برخی از دیدارها گروه ‌های مختلف از ساعت 21:25 دقیقه به وقت کشورمان پیگیری شد و برخی دیگر از ساعت 23:30 برگزار خواهد شد.

چلسی در اولین مسابقه از گروه L در یونان به مصاف تیم آئوک رفت که در پایان این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود چلسی به پایان رسید.

از گروه G‌نیز تیم ویارئال در خانه میزبان تیم گلاسکورنجرز اسکاتلند که در این دیدار با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

*نتایج کامل مسابقاتی که راس ساعت 21:25 دقیقه برگزار شد، طبق گروه‌بندی‌ها به ترتیب زیر است:

*گروه  G:

ویارئال   2  - گلاسکو رنجرز    2

راپیدوین  2  - اسپارتاک   صفر

*گروه H:

مارسی یک  - فرانکفورت  2

لاتزیو   2 -  آپولون  یک

*گروه  I:

بشیکتاش  3  - سارپسبرگ  یک

خنک  2  - مالمو    صفر

*گروه J:

سویا  5  - استاندارد لیژ  صفر

آکیسار بلدیه‌اسپور  صفر   - کراسنودار  یک

*گروه K:

رن   2  -     باومیت پابلونتس    یک

دیناموکیف  2   -   آستانه   2

*گروه  L:

پائوک   صفر   -    چلسی  یک 

ویدئوتون  صفر  -   باته بوریسوف   2

منبع: انتخاب

اشتباهات فردی گریبان استقلال را گرفت/ السد حریف تکراری پرسپولیس در نیمه نهایی


استقلال در بازی برگشت برابر السد به تساوی دو بر دو دست یافت و از صعود به مرحله بعد بازماند.
اشتباهات فردی گریبان استقلال را گرفت/ السد حریف تکراری پرسپولیس در نیمه نهایی
>
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

استقلال در بازی برگشت برابر السد به تساوی دو بر دو دست یافت و از صعود به مرحله بعد بازماند.

به گزارش ایسنا، السد قطر و استقلال در دیدار برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفتند. این دیدار در نهایت با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت .

با توجه به پیروزی سه بر یک السد در بازی رفت و پیروزی دو برک استقلال در بازی برگشت، در نهایت یاران ژاوی با حساب 5 بر 3 راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شدند تا مجددا به حریف خود در دور گروهی یعنی پرسپولیس برخورد کنند.

اکرم عفیف (دقیقه 27) و بغداد بونجاح (2+90) برای السد و روح الله باقری (دقیقه 33) و مرتضی تبریزی (49) برای استقلال گل زدند.

نیمه نخست

شاگردان شفر که با سه مهاجم پای به میدان گذاشتند، بازی را خیلی هجومی آغاز کردند ولی دفاع سازمان یافته السد و میل این تیم برای حفظ توپ مانع از موفقیت استقلال در دقایق نخست بازی شد. نخستین موقعیت نصفه و نیمه بازی روی شوت نه چندان محکم مهدی قائدی خلق شد که مشعل برشام به راحتی توپ را در آغوش گرفت. حرکت انفرادی روح الله باقری و پشت سر گذاشتن چند بازیکن سفیدپوش، بازیکنان السد را وادار به خطا و اعلام ضربه ایستگاهی به سود استقلال کرد که علی کریمی ارتفاع توپ را پایین گرفت و این فرصت در دقیقه 17 از دست رفت.

حمله دیگری از سوی استقلال با ارسال توپ از سوی میلاد زکی‌پور طراحی شد اما دست‌پاچگی دروازه‌بان و مدافع السد، یک کرنر را تقدیم استقلال کرد که ثمری برای این تیم نداشت. در سوی مقابل نیز، السد صاحب فرصت گلزنی بسیار خوبی شد که سانتر اکرم عفیف به روی دروازه با ضربه سر نه چندان خوب بغداد بونجاح همراه بود و دروازه استقلال باز نشد. در دقیقه 27، شوت بسیار محکم و مواج هافبک السد دروازه مهدی رحمتی را با خطر جدی مواجه کرد که کاپیتان استقلال به طور نه چندان مطمئن توپ را دور کرد.

حمله زهردار السد در دقیقه 27 تبدیل به گل شد و روی کار تیمی بغداد بونجاح و اکرم عفیف، رحمتی با مهاجم السد تک به تک شد و عفیف گل نخست تیمش را زد. با این وجود این گل باعث ناامیدی یاران شفر نشد و در دقیقه 33  سانتر خوب طارق و کنترل عالی روح الله باقری در محوطه شش قدم، با شوت خوب این بازیکن و دخالت دروازه‌بان وارد دروازه السد شد. این گل زمینه‌ساز حملات جدی‌تر از سوی استقلال بود که در دقیقه 35، ضربه سر روزبه چشمی با بی‌دقتی راه به دروازه نیافت و این فرصت خوب از دست آبی‌ها رفت.  

با وجود اشتیاق زیاد استقلال برای گلزنی، السد نیز بی‌کار ننشست. در دقیقه 36، روزبه چشمی در دفع توپ دچار اشتباه شد تا بونجاح با رحمتی تک به تک شود اما ضربه چیپ او را رحمتی به کرنر فرستاد.  السد در دقیقه 38 فرصت دیگری برای گلزنی داشت و شوت فنی ژاوی را مهدی رحمتی به کرنر فرستاد. در دقیقه 40 مرتضی تبریزی با فرار از تله آفساید السد صاحب موقعیت خوبی شد که تعلل این بازیکن فقط یک کرنر بی‌ثمر برای استقلال داشت. این حمله استقلال با شوت فنی و خطرناک عفیف به سوی دروازه رحمتی پاسخ داده شد که استقلالی‌ها با خوش‌شانسی نظاره‌گر رفتن توپ به بیرون از زمین بودند.

نیمه دوم

استقلال با جایگزین کردن صیادمنش به جای قائدی، بازی را هجومِ تر آغاز کرد. ابتدا در دقیقه 48، کنترل خوب اسماعیلی و شوت تبریزی با مهار خوب مشعل به کرنر رفت. ضربه کرنر را اسماعیلی به روی دروازه فرستاد و ضربه سر تبریزی در دقیقه 49 تبدیل به گل دوم استقلال شد. بلافاصله بعد از این گل السد حمله تند و تیزی را تدارک دید که روی این صحنه روزبه چشمی با خطا بازیکن السد را متوقف کرد و با دریافت کارت زرد دوم و در نهایت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد تا کار برای استقلال سخت‌تر شود.

السد بعد از اخراج چشمی نبض بازی را در اختیار گرفت و روی کار تیمی ژاوی و بونجاح فرصت خوبی به مهاجم السد رسید که توپ را رحمتی به کرنر فرستاد. کمتر از یک دقیقه بعد شوت اکر عفیف از همان زاویه با برخورد به دریک عمودی دروازه وارد دروازه استقلال نشد.  

ده نفره شدن استقلال موجب عقب‌نشینی این تیم و حملات پرتعداد السد شد به طوریکه ضربه خود بغداد بونجاح پیش از رسیدن به رحمتی توسط سهرابیان به کرنر رفت که نتیجه‌ای برای تیم قطری نداشت. در بین حملات پرتعداد السد، صیادمنش روی توپ‌ربایی و عبور از سه بازیکن السد می‌توانست صاحب موقعیت خوبی شود اما تعادل خود را از دست داد و فرصت خوبی از دست رفت.

استقلال بعد از گذشت دقایقی از لاک دفاعی بیرون آمد و حملات خود را شروع کرد که این حملات قدرت لازم را نداشت اما موجب عقب‌نشینی السد شد تا بازی تاحدودی متعادل شود. علی کریمی روی توپ‌ برگشتی از خط دفاعی السد صاحب فرصت شوت‌زنی شد اما ضربه او با اختلاف نسبتا زیاد و به صورت زمینی به بیرون از دروازه رفت.

السد برای حفظ نتیجه دقایقی اقدام به حفظ توپ و سپس وقت کشی کرد که با اعتراض استقلالی ها همراه شد. فرشید اسماعیلی با حرکت انفرادی خود و عبور از بازیکن السد، می‌توانست زمینه‌ساز یک موقعیت خطرناک شود که بازیکن السد در ازای دریافت کارت زرد او را سرنگون کرد و جلوی حمله آبی‌ها را گرفت.

در اواخر بازی السد فرصت دیگری برای گلزنی داشت که مهدی رحمتی با پا شوت بونجاح را دور کرد. در اواخر بازی السد صاحب فرصت خوبی شد که مهدی رحمتی روی دروازه‌بان این تیم خطای پنالتی کرد تا بغداد بونجاح در دقیقه 2+90 گل دوم تیمش را بزند و بازی مساوی شود.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی (کارت زرد)، روزبه چشمی (کارت زرد اول و دوم، کارت قرمز)، پژمان منتظری، خسرو حیدری، میلاد زکی پور، علی کریمی، فرشید اسماعیلی (کارت زرد)، طارق همام (وریا غفوری 76)، مهدی قائدی (الله‌یار صیادمنش 46)، مرتضی تبریزی و روح الله باقری (آرمین سهرابیان 56). 

ترکیب السد: مشعل برشام، بوغلام خوخی، پدرو رورو، حامد اسماعیل، عبدالکریم حسن، گابی، جونگ وو یونگ، ژاوی، اکرم عفیف، حسن الهیدوس (یاسر ابوبکر  70، کارت زرد) و بغداد بونجاح.

منبع: انتخاب

مربی الدحیل: بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد/ به اشتباهات فردی باختیم


مربی تیم الدحیل می‌گوید تیمش به دلیل اشتباهات فردی بازیکنانش مقابل پرسپولیس شکست خورد.
مربی الدحیل: بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد/ به اشتباهات فردی باختیم
>
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مربی تیم الدحیل می‌گوید تیمش به دلیل اشتباهات فردی بازیکنانش مقابل پرسپولیس شکست خورد.

به گزارش ایسنا،  نادی ال داوود مربی تیم فوتبال الدحیل پس از شکست مقابل پرسپولیس و حذف از لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: از استقبال بی‌نظیر ایرانی‌ها تشکر می‌کنم. این نتیجه در این سطح بالا اتفاق می‌افتد و طبیعی است. گل اول به ما انگیزه داد و خوشحال بودیم. نقشه‌های ما در نیمه اول به نتیجه رسید.

وی ادامه داد: داور عملکرد خوبی داشت اما بازیکن پرسپولیس باید اخراج می‌شد.تیم ما اشتباهات زیادی داشت و روی اشتباهات فردی گل خوردیم و باختیم. نتیجه به ضرر ما بود اما پرسپولیس تیم قدرتمندی بود و ما آن را در زمین دیدیم.

او درباره حاضر نشدن معلول در نشست خبری اظهار کرد: ما برای خبرنگاران احترام قائلیم. معلول در جریان بازی آنقدر فریاد زد که دیگر توانایی صحبت در این کنفرانس را نداشت اما من اینجا هستم و به سوالات پاسخ خواهم داد.

داوود درباره بی‌برنامگی تیمش در نیمه دوم تصریح کرد: هیچ تیمی بدون نقشه وارد زمین نمی‌شود.در نیمه اول به گل رسیدیم. نقشه ما در نیمه دوم زدن گل دوم بود اما اشتباهات فردی مقابل تیمی مثل پرسپولیس مساوی شکست است. نقشه ما عملی نشد و متاسفانه شکست خوردیم.

منبع: انتخاب

پای رونالدو به گلزنی در سری آ ایتالیا باز شد


«کریستیانو رونالدو» مهاجم جدید تیم یوونتوس سرانجام در رقابت های سری آ پایش به گلزنی باز شد و برای این تیم گلزنی کرد.
پای رونالدو به گلزنی در سری آ ایتالیا باز شد
>
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

شاگردان «ماسیمیلیانو آلگری» در ادامه رقابت های هفته چهارم سری آ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه یوونتوس از تیم ساسولو پذیرایی کرده و این تیم را درحالی با نتیجه 2 بر یک شکست دادند که هر دو گل تیمشان را رونالدو به ثمر رساند.
رونالدو که در سه هفته اول رقابت های سری آ برای تیمش موفق به گلزنی نشده بود، در دقایق 50 و 65 دیدار گلزنی و سه امتیاز این دیدار را کسب کرد. «خوما باباکار» نیز در دقیقه 1+90 نیز برای تیم ساسولو گلزنی کرد.
مهاجم افسانه ای تیم رئال مادرید که پس از جدایی از این تیم، شاگرد آلگری در تیم یوونتوس شده است، در دیدارهای سری آ برای تیم جدیدش موفق به گلزنی نشده بود که این مهم پس از چهار هفته حضور در این مسابقات اتفاق افتاد.
نکته قابل توجه درخصوص گلزنی رونالدو اظهارات آلگری سرمربی یوونتوس قبل از برگزاری این دیدار بود او گلزنی مهاجم افسانه ای تیمش برابر ساسولو را درحالی پیش بینی کرده بود که کارشناسان و علاقه مندان نگران این موضوع بودند.
تیم یوونتوس با کسب هرسه امتیاز این دیدار 12 امتیازی شد و همچنان در صدر جدول رده بندی سری آ باقی ماند.
تیم ساسولو نیزبا هفت امتیاز در رده سوم ماند.
در سایر دیدارهای همزمان نیز این نتایج بدست آمد:
اودینزه یک – تورینو یک 
جنوا یک – بولونیا صفر 
پیش از این تیم آ. اس رم با تیم کیه وو دیدار کرد و با نتیجه تساوی 2 بر 2 برابر این تیم متوقف شد.
درادامه رقابت های این هفته تا ساعتی دیگر تیم امپولی با لاتزیو دیدار می کند و درآخرین دیدار امروز تیم آ. ث میلان با کالیاری مصاف خواهد کرد.
تیم اسپال در آخرین دیدار این هفته فردا (دوشنبه) با تیم آتالانتا دیدار خواهد کرد.
در دیدارهای مهم روز گذشته نیز اینترمیلان مغلوب پارما شد و ناپولی با یک گل از سد فیورنتینا گذشت.

منبع: انتخاب
رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟