_  

تجربه آسیایی‌ام می‌گوید که تیم 9 امتیازی صعود می‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برد الوصل عیدی خوبی به هواداران بود.
تجربه آسیایی‌ام می‌گوید که تیم 9 امتیازی صعود می‌کند
به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکویچ بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات در نشست خبری گفت: قبل از هرچیزی باید بگویم از این برد خرسندم. بازی مهمی را بردیم و این برد برای صعود ما خیلی مهم بود. از هواداران ممنون هستم و این پیروزی را به هواداران و بازیکنان تبریک می‌گویم و این برد عیدی به هواداران بود.

* بازی سختی بود که با استفاده از فرصت‌هایمان پیروز شدیم

وی افزود: بازی سختی بود و باید در این مسابقه از فرصت‌هایمان استفاده می‌کردیم که این کار را هم انجام دادیم. به دلیل همزمانی با شب عید آن را به عنوان عیدی به هواداران می‌دهیم.

* الوصل در امارات خوب بوده و در لیگ قهرمانان بد

برانکو در مورد تیم الوصل گفت: الوصل تیم خوبی در امارات است اما در لیگ قهرمانان خوب نتیجه نگرفته است. آنها چند مصدوم داشتند و نتوانستند به موفقیت برسد آنها مقابل السد مستحق باخت نبودند.

* تجربه آسیایی‌ام می‌گوید که تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه گفته بودید تیمی که ۹ امتیاز بگیرد صعود می‌کند و آیا پرسپولیس صعود کرده است، اظهار داشت:من درآسیا تجربه دارم و معمولا تیمی با ۹ امتیاز صعود می‌کند اکنون ما ۹ امتیاز گرفته‌ایم ولی صدرصد صعود نکرده‌ایم ولی تجربه من می‌گوید تیم ۹ امتیازی صعود می‌کند.

* نوروز را به ایرانی‌ها به ویژه پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه چه پیامی برای ایرانی‌ها دارید گفت: به همه مردم ایران نوروز را تبریک می‌گویم. به خصوص به هوادران پرسپولیس عید نوروز را تبریک می‌گویم. ما امروز هدیه بزرگی به هواداران دادیم. خوشحالیم که آنها را شاد کردیم و قهرمانی در لیگ برتر را هم در پیش داریم و برای همه مردم ایران آرزوی سلامتی دارم.

 

قانون جدید فیفا در جام جهانی

فیفا در اقدامی قانون جدیدی را برای جایزه بازیکنان مسلمان در نظر گرفته است.
قانون جدید فیفا در جام جهانی
به گزارش افکارنیوز،

 با توجه به بازی تیم ملی فوتبال مصر و شکست این تیم با یک گل برابر اروگوئه، محمد الشناوی، سنگربان مصری‌ها در این دیدار عملکرد درخشانی از خود نشان داد و همین باعث شد تا او به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود.

در نهایت این دروازه بان بعد از بازی و زمانی که بهترین بازیکن مسابقه اعلام شد جایزه‌ای را که مسئولان برگزاری بازی‌ها با هماهنگی فیفا برای بهترین بازیکن در نظر گرفته بودند را به خاطر این که تبلیغ یک شرکت غیر شرعی را داشت قبول نکرد تا بدین ترتیب فدراسیون بین‌المللی فوتبال قانون جدیدی را به خاطر سنگربان مسلمان مصری و دیگر بازیکنان مسمان در نظر بگیرد.

فیفا تصمیم گرفته است نشانی را که بر روی جایزه بهترین بازیکن وضع شده است در صورتی که یک بازیکن مسلمان به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود بردارد.

این آرم مربوط به یک شرکت تولید مشروبات الکلی است و به همین خاطر سنگربان مصری حاضر نشد این جایزه را قبول کند.

 

واکنش پرسپولیس به قرارداد با سروش رفیعی

خمارلو درباره بحث حضور سروش رفیعی در پرسپولیس اظهار داشت: دو جلسه مفید با این بازیکن داشتیم. سروش به ما گفت موضوع نخست پیشنهاداتی است که از لیگ های اروپایی دارد و می خواهد بررسی کند. صراحتا اعلام کرد اگر قرار بر ماندن در لیگ ایران باشد تنها گزینه اش پرسپولیس است.
واکنش پرسپولیس به قرارداد با سروش رفیعی
به گزارش افکارنیوز،

قهرمان دو فصل متوالی فوتبال باشگاهی ایران چند روزی است تمرینات پیش فصل خود را در روزهایی که همه نگاه ها به تیم ملی فوتبال ایران و بازی های جام جهانی روسیه است آغاز کرده تا خودش را برای هت تریک قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران آماده کند.

پرسپولیس که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا به مصاف الدحیل قطر می رود از حضور در نقل و انتقالات تابستانی هم محروم است تا نتواند بازیکن جدید به خدمت بگیرد.

تیمی که فرشاد احمدزاده و صادق محرمی را به دلیل حضور در لیگ های اروپایی در اختیار ندارد و محسن مسلمان نیز از سوی سرمربی کروات سرخپوشان در لیست مازاد قرار گرفت.

باشگاه پرسپولیس که در چند ماه گذشته تلاش زیادی را برای لغو محرومیت از سوی فیفا انجام داده بود تقریبا امید خود را نسبت به بخشش از دست داده است تا برانکو ایوانکوویچ مجبور شود تمام نیروهای خود را به صف کرده و آنها را آماده فصلی سخت کند.

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص پرونده محرومیت پرسپولیس اظهار داشت: از همان ابتدا می‌دانستیم کار بسیار سختی پیش روی ما است. تنها هدفمان این نبود که بخواهیم محرومیت لغو شود. بلکه می خواستیم از جایگاه حقوقی‌مان دفاع کنیم که در داوری های بین‌المللی همیشه محکوم بودیم. فکر می کنم دفاعیات خیلی خوبی هم داشتیم اما در تاریخ دادگاه بین المللی ورزش سابقه نداشته که حکم محرومیت تیمی را از حضور در نقل و انتقالات لغو کنند.

وی ادامه داد: همه از این موضوع آگاه بودیم. اما شما می بینید که حس مسئولیت در بین تمام ارکان تیم موج می زند. فکر می کنم بی‌سابقه بوده است که از همان روز اول تمرینات ۲۱ بازیکن تیم سر تمرین بیایند و کادرفنی با تمام قوا از همان روز اول بر سر تمرینات باشد. در جلسه دوم تمرین هم گادوین منشا و آدام همتی حاضر شدند تا تعداد بازیکنان به ۲۳ نفر برسد.

خمارلو در خصوص خریدهای جدید سرخپوشان تصریح کرد: صادق محرمی از مدتها قبل عنوان کرده بود می خواهد فوتبالش را در اروپا دنبال کند. همیشه هم فلسفه کادرفنی این موضوع بوده که جلوی پیشرفت بازیکن گرفته نشود. فرشاد احمدزاده هم خواهان حضور در اروپا بود و با توجه به اینکه قراردادش هم به اتمام رسیده بود بر سر تصمیمش باقی ماند و رفت.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس افزود: با نظر مستقیم کادرفنی با بازیکنان جدید همچون مهدی شریفی و مهدی شیری قرارداد بستیم تا پس از پایان دوران محرومیت بتوانیم از آنها استفاده کنیم.

وی درباره بحث حضور سروش رفیعی در پرسپولیس اظهار داشت: دو جلسه مفید با این بازیکن داشتیم. سروش به ما گفت موضوع نخست پیشنهاداتی است که از لیگ های اروپایی دارد و می خواهد بررسی کند. صراحتا اعلام کرد اگر قرار بر ماندن در لیگ ایران باشد تنها گزینه اش پرسپولیس است.

خمارلو درباره احتمال حضور این بازیکن برای نیم فصل در نساجی مازندران گفت: سروش چنین صحبتی را با ما نداشته است و قول و قرار اینچنینی نگذاشته ایم.

عملکرد باشگاه پرسپولیس در پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی و در عین حال احتمال محرومیت مجدد پرسپولیس به خاطر شکایت آنها مورد دیگری بود که خمارلو به آنها پاسخ داد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این‌باره اظهار داشت: تقریبا می توانم بگویم بدهی خود را با گولچ تسویه کرده ایم. تعطیلات عید فطر باعث شد تا کمی در زمان پرداخت دچار تاخیر شویم و مشکلی نیست.

وی درباره شکایت باشگاه پرسپولیس به حکم فیفا در خصوص پرونده طلب گابریل از این باشگاه اظهار داشت: قصه گابریل کمی متفاوت است. او با وکیل خود دچار مشکل شده است و آنها باید این قضیه را حل و فصل کنند. وکیل گابریل گفته که خودمان در طول همین مدت حل خواهیم کرد تا مشکلی به وجود نیاید. نگرانی بابت این موضوع نیست.

خمارلو در پایان درباره بحث تمدید قرارداد محمد انصاری با پرسپولیس تصریح کرد: انصاری فقط خواسته تا چند روز بیشتر مرخصی بگیرد. برانکو هم با خواسته اش موافقت کرده است. صحبتی درباره جدایی این بازیکن نشده است.

 

سخت‌ترین شرایط برای ستاره‌ های پرسپولیس

تمرینات پیش فصل پرسپولیس با جدیت تمام در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود.
سخت‌ترین شرایط برای ستاره‌ های پرسپولیس
به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس چهارمین پیش فصل خود را با هدایت کادر کروات دنبال می‌کند. آن ها بازهم برانکو را به عنوان سرمربی و البته مارکو را در قامت یک مربی بدنساز سرسخت بالای سر خود می‌بینند. مارکو استیلینوویچ یکی از بدنسازهای بسیار خوب است که پیش از حضور در پرسپولیس کمتر در تیم های باشگاهی کار میکرد اما حالا مهارت بسیار بالایش را نشان داده است.

این را میتوان از صحبت های بازیکنان و البته شرایط بدنی تیم پرسپولیس در طول فصل درک کرد. پرسپولیس آخرین بازی فصل را با گل دقیقه ۹۰ برد، این یعنی بدنسازی سرخ ها به قدری خوب بوده که پس از یک فصل سخت، بازیکنان می‌توانند ۹۰ دقیقه در آخرین بازی بجنگند.

از روز گذشته تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی این تیم زیر نظر مارکو برگزار می‌شود و او سخت در تلاش است تا شاگردانش را برای فصل فشرده پیش رو آماده کند.

آن ها علاوه بر تمرینات بدنسازی فعلی، یک اردوی خارجی نیز خواهند داشت و امیدوار هستند در یک کشور اروپایی به آمادگی صددرصد برسند.

این روزها ستاره های پرسپولیس شلاق خوردن از مارکو را آغاز کرده اند اما خیلی خوب میدانند تمرینات سخت پیش فصل، به معنای یک فصل با آرامش و جنگندگی تا آخرین لحظه را به همراه دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کارواخال آماده بازی مقابل تیم ملی ایران

دنی کارواخال، دفاع راست رئال مادرید که از زمان مصدومیتش در فینال لیگ قهرمانان اروپا با یک ریکاوری فشرده خودش را به اردوی ماتادورها رساند، در تمرینات گروهی شرکت کرد و اکنون به نظر می‌رسد که هیرو تمام بازیکنانش را برای بازی چهارشنبه شب مقابل ایران در اختیار خواهد داشت.
کارواخال آماده بازی مقابل تیم ملی ایران
به گزارش افکارنیوز،

تیم ملی اسپانیا، حریف بعدی ایران در گروه B‌ جام جهانی ۲۰۱۸، عصر روز گذشته (یکشنبه) دومین جلسه تمرینی خود را پس از تساوی‌اش مقابل پرتغال در دور نخست بازی‌ها برگزار کرد تا برای مصاف با شاگردان کی‌روش در کازان آماده شود، اما ماتادورها در این جلسه تمرینی سنگربان سوم خود په‌په رینا را در اختیار نداشتند، چرا که او دچارمصدومیتی جزئی از ناحیه گردن است. رینا تنها غایب این جلسه تمرینی شاگردان فرناندو هیرو بود.

در همین حال اما دنی کارواخال، دفاع راست رئال مادرید که از زمان مصدومیتش در فینال لیگ قهرمانان اروپا با یک ریکاوری فشرده خودش را به اردوی ماتادورها رساند، در تمرینات گروهی شرکت کرد و اکنون به نظر می‌رسد که هیرو تمام بازیکنانش را برای بازی چهارشنبه شب مقابل ایران در اختیار خواهد داشت. طبق اعلام نشریه آس، کارواخال برای بازی مقابل ایران آماده حضور در میدان خواهد بود.

 

واکنش علی اکبری به مبارزه با فایتر قدرتمند لهستانی

امیر علی اکبری در خصوص مبارزه بعدی خود در ACB اظهار داشت: روز 20 مرداد در لندن انگلستان با «دنیل اوملیاژک» از لهستان مبارزه می‌کنم و امیدوارم در این رقابت به پیروزی دست پیدا کنم. این دومین بازی من در ACB است و باید با دومین پیروزی همراه باشد.
واکنش علی اکبری به مبارزه با فایتر قدرتمند لهستانی
به گزارش افکارنیوز،

امیر علی اکبری در خصوص مبارزه بعدی خود در ACB اظهار داشت: روز ۲۰ مرداد در لندن انگلستان با «دنیل اوملیاژک» از لهستان مبارزه می‌کنم و امیدوارم در این رقابت به پیروزی دست پیدا کنم. این دومین بازی من در ACB است و باید با دومین پیروزی همراه باشد.

وی افزود: پیش از این قرار بود با فایتر دیگری مبارزه کنم که خودش را به مصدومیت زد، اما این لهستانی که تازه به ACB آمده هم یکی از قدرتمندترین کسانی است که تا حالا دیدم. او در ۳۰ مسابقه گذشته ناک اوت نشده است.

قهرمان MMA جهان در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند طلسم ناک اوت فایتر لهستانی را بشکند، تصریح کرد: تلاشم را انجام می‌دهم و باید ببینم خدا چه می‌خواهد. در اکثر مبارزاتم با ناک‌اوت پیروز شدم و تلاش می‌کنم «اوملیاژک» هم به سرنوشت رقیبان قبلی من گرفتار شود!

علی اکبری در واکنش به اینکه آیا فایتر لهستانی برایش کٌری خوانده یا خیر، گفت: فعلا که «اوملیاژک» پسر خوبی بوده و چیزی نگفته، اما شنیدم لقب او خرس لهستانی است. من امثال این خرس‌ها را زیاد شکست دادم و القاب در مبارزه پیروز نمی‌شوند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: همانند مبارزات قبلی، علیرضا استکی به عنوان مربی کنار من خواهد بود و می‌خواهیم با کمک هم مبارز لهستانی را شکست دهیم.

 


شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن