پیام شهدا این است که نترسید و مقاومت کنید

پیام شهدا این است که نترسید و مقاومت کنید
  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز پیام و بشارت شهدا برای ما نیز این است که نترسید و مقاوم باشید و راه شهدا که همان پیروی از مسیر ولایت است را ادامه دهید.  
گروه خبری سیاسی به گزارش افکارنیوز،

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز سه شنبه  در مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام دفاع قدس در تهران حاضر شد و در جمع مردم به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به عظمت و شکوه شهدای جنگ تحمیلی گفت: خدا را شاکریم که به ما افتخار میزبانی عزیزانی را عطا فرمود که به صراحت قرآن عند ربهم یرزقون هستند و امروز مزارشان نزد ما نشانه‌ای است که حقیقت گم نشود.

جلیلی افزود: امثال همین عزیزان هستند که باعث می‌شوند امام راحل (ره) در وصیتنامه خود بگویند مردم دوران ما از امت رسول الله (ص) مقام برتر و والاتری دارند و همگان را در کنار عبادات به مطالعه وصیتنامه شهدا توصیه می‌کنند تا ببینیم یک نوجوان و جوان در عنفوان جوانی به چه مقامی می‌تواند برسد.

وی ادامه داد: امثال این شهیدان ثابت کردند بعد از ۱۴۰۰ سال هم می‌توان اصحاب رسول الله و امام حسین علیه السلام بود و این اعتراف تمام قدرت‌های جهان بود که گفتند ما هرآنچه داشتیم و میتوانستیم بسیج کردیم، اما نتوانستیم در برابر قدرت جمهوری اسلامی بایستیم.

جلیلی گفت: قدرت جمهوری اسلامی همین عزیزانی بودند که درخشیدند و توانستند با اتصال به قدرت الهی، پیروزی‌ها و موفقیت‌های برزگی را رقم بزنند و ثابت کنند ایمان و عمل صالح چه آثار و ویژگی‌های شگفتی می‌تواند به بار بیاورد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دشمنان ما تمام تلاش خود را کرده اند که این الگو‌ها و نمونه‌ها تکثیر و گسترش پیدا نکنند، اما به رغم همه این تلاش‌ها امروز دشمنان نظاره گر این هستند که در دهه ۹۰ نیز همانند دهه ۶۰ حججی‌ها و حدادیان‌ها تکثیر میشوند و نهال انقلاب بعد از ۴۰ سال به درختی تنومند و جوانی برومند بدل شده است که ثمرات آن هر روز بیش از پیش نمایان و متجلی می‌شود.

جلیلی در پایان گفت: امروز پیام و بشارت شهدا برای ما نیز این است که نترسید و مقاوم باشید و راه شهدا که همان پیروی از مسیر ولایت است را ادامه دهید.

 
لینک کوتاه : https://goo.gl/XQ1dS3
پیام شهدا این است که نترسید و مقاومت کنید

شما میتوانید 5 خبرگزاری را پین کنید

می توانید یکی از خبرگزاری ها از حالت پین درآورده و مجددا تلاش کنید

بستن