گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری سیاسی

پیام شهدا این است که نترسید و مقاومت کنید

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار سیاسی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز پیام و بشارت شهدا برای ما نیز این است که نترسید و مقاوم باشید و راه شهدا که همان پیروی از مسیر ولایت است را ادامه دهید.
به گزارش افکارنیوز،

سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز سه شنبه  در مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام دفاع قدس در تهران حاضر شد و در جمع مردم به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی با اشاره به عظمت و شکوه شهدای جنگ تحمیلی گفت: خدا را شاکریم که به ما افتخار میزبانی عزیزانی را عطا فرمود که به صراحت قرآن "عند ربهم یرزقون" هستند و امروز مزارشان نزد ما نشانه‌ای است که حقیقت گم نشود.

جلیلی افزود: امثال همین عزیزان هستند که باعث می‌شوند امام راحل (ره) در وصیتنامه خود بگویند مردم دوران ما از امت رسول الله (ص) مقام برتر و والاتری دارند و همگان را در کنار عبادات به مطالعه وصیتنامه شهدا توصیه می‌کنند تا ببینیم یک نوجوان و جوان در عنفوان جوانی به چه مقامی می‌تواند برسد.

وی ادامه داد: امثال این شهیدان ثابت کردند بعد از 1400 سال هم می‌توان اصحاب رسول الله و امام حسین علیه السلام بود و این اعتراف تمام قدرت‌های جهان بود که گفتند ما هرآنچه داشتیم و میتوانستیم بسیج کردیم، اما نتوانستیم در برابر قدرت جمهوری اسلامی بایستیم.

جلیلی گفت: قدرت جمهوری اسلامی همین عزیزانی بودند که درخشیدند و توانستند با اتصال به قدرت الهی، پیروزی‌ها و موفقیت‌های برزگی را رقم بزنند و ثابت کنند ایمان و عمل صالح چه آثار و ویژگی‌های شگفتی می‌تواند به بار بیاورد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دشمنان ما تمام تلاش خود را کرده اند که این الگو‌ها و نمونه‌ها تکثیر و گسترش پیدا نکنند، اما به رغم همه این تلاش‌ها امروز دشمنان نظاره گر این هستند که در دهه 90 نیز همانند دهه 60 حججی‌ها و حدادیان‌ها تکثیر میشوند و نهال انقلاب بعد از 40 سال به درختی تنومند و جوانی برومند بدل شده است که ثمرات آن هر روز بیش از پیش نمایان و متجلی می‌شود.

جلیلی در پایان گفت: امروز پیام و بشارت شهدا برای ما نیز این است که نترسید و مقاوم باشید و راه شهدا که همان پیروی از مسیر ولایت است را ادامه دهید.

 addup.center