گوش به زنگگوش به زنگ

گروه خبری آخرین اخبار

7 تن و 250 کیلیو مواد مخدر در غرب تهران کشف شد!

  1. صفحه اصلی
  2. آخرین اخبار

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 7 تن و 250 کیلوگرم موادمخدر و دستگیری 4 هزار نفر تهیه و توزیع کننده موادمخدر در 4 ماه گذشته خبر داد.
به گزارش افکارنیوز،

سردار محسن خانچرلی گفت: تمرکز سازی 110 برای فرماندهی انتظامی غرب استان تهران توفیقات خوبی را در پی داشته که روزانه 5 هزار و 600 تماس از طریق مردم با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گرفته می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 641 هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گرفته شده که نسبت به مدت مشابه 50 درصد افزایش را شاهد بودیم و از این تعداد 272 هزار ماموریت عملیاتی شده که 54 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال 96 را نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در حوزه 197 نیز با توجه به توسعه این بخش، 13 درصد کاهش تماس‌های انتقادی و شکایت از نیرو‌های انتظامی را نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد بودیم که این نشان دهنده عملکرد خوب ماموران پلیس غرب استان تهران است.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به کاهش 22 درصدی تصادفات فوتی در 4 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، بیان داشت: در 4 ماه نخست سال 96 تعداد کشته شدگان تصادفات 94 مورد و در 4 ماه نخست امسال 73 مورد را داشته ایم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به انجام طرح‌های امنیت محله محور، گفت: در این مدت 456 طرح به مرحله اجرا درآمده و این در حالی است که در مدت مشابه سال 96، 110 طرح اجرا شده که 318 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

سردار خانچرلی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون در حوزه سایبر و فضای مجازی 361 مورد شکایت از طریق شهروندان صورت گرفته که متاسفانه شاهد افزایش 100 درصدی شکایت‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم که این نشان دهنده جایگزینی جرایم سایبری به سنتی است که ما به دنبال ایجاد شعباتی از پلیس فتا در کلانتری‌ها هستیم.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به اینکه در مدت 4 ماه گذشته 26 هزار وسیله نقلیه توسط پلیس پلاک شده گفت: در این زمینه شاهد افزایش 15 درصدی پلاک کردن وسایل نقلیه در حوزه خدماتی هستیم.

وی با اشاره به صدور 20 هزار گواهینامه جدید در غرب استان تهران افزود: 25 هزار و 300 جلد گذرنامه در مدت 4 ماه گذشته سال جاری در غرب استان تهران صادر شده است.

سردار خانچرلی در ادامه با اشاره به بازدید از 13 هزار و 500 صنف در غرب استان تهران توسط پلیس اماکن عمومی گفت: در این مدت شاهد افزایش 6 درصدی بازدید‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم که از این تعداد 2 هزار و 170 مورد پلمب شده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه یک هزار و 250 فقره پرونده در حوزه مشاوره و مددکاری از ابتدای سال جاری تاکنون تشکیل شده است، گفت: در این رابطه 48 درصد افزایش تشکیل اینگونه پرونده‌ها از سوی شهروندان را شاهد بوده ایم که از این تعداد 75 درصد آن منجر به سازش شده است.

 addup.center