سرنوشت تیام در انتظار سامان قدوس!


رئیس باشگاه سوئدی گفت عکسی که قدوس با مدیر برنامه هایش انداخته حکایت از حضور یک چهره ناشناس دارد؛ چرا که آقای رئیس، این واسطه را نمی شناسد.
سرنوشت تیام در انتظار سامان قدوس!
به گزارش افکارنیوز،

رئیس باشگاه سوئدی گفت عکسی که قدوس با مدیر برنامه هایش انداخته حکایت از حضور یک چهره ناشناس دارد؛ چرا که آقای رئیس، این واسطه را نمی شناسد.

 تا همین چند روز پیش تصور می کردیم واسطه های خودمان در ماجرای تیام یک جوراهایی مشکل دارند و مدام کار را خراب می کنند؛ چه می دانستیم که در سوئد هم از این واسطه ها پیدا می شود!

سامان قدوس پسری بی حاشیه استو او داشت تا یکی، دور روز قبل فوتبالش را بی سر و صدا بازی می کرد؛ حالا باید دید آیا داستان او و دلالی که منشا این نقل و انتقال بوده،ماجرای سامان قدوس را به تیام شبیه می کند یا نه!

 

صنعت نفت آبادان 2 - 2 استقلال خوزستان


تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان امشب از ساعت 20 و 30 دقیقه در یکی از دربی های جنوب کشور به مصاف یکدیگر رفتند.
صنعت نفت آبادان 2 - 2 استقلال خوزستان
به گزارش افکارنیوز،

تیم های فوتبال صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان امشب از ساعت 20 و 30 دقیقه در یکی از دربی های جنوب کشور به مصاف یکدیگر رفتند. دو تیم در حالی به میدان آمدند که هر کدام از 3 دیدار قبلی خود تنها به 2 امتیاز دست یافته بودند. 

ترکیب دو تیم 

صنعت نفت آبادان:شهاب گردان، حسین بغلانی، وفا هخامنش، حسین ساکی، سیروان قربانی، اکبر ایمانی، مصطفی احمدی، کرار جاسم، کارلوس سوارز، بهنام برزای و حامد پاکدل

استقلال خوزستان:حسین پورحمیدی، احمد آل نعمه، مصطفی کیانی، وحید حمدی نژاد، مهردار پورابوالقاسم، محمد شریفی، وحید نامداری، میثم کریمی، میثم شاه مکوندزاده، وحید خشتان و رضا درویشی

گزاش لحظه به لحظه 

 • دقیقه 18: کرار جاسم در صحنه ای معتقد بود که باید برای او خطای پنالتی اعلام می شد.

 • دقیقه26:وحید نامداری موفق شد گل نخست استقلال خوزستان را به ثمر برساند.

 • دقیقه 27: سوارز، بازیکن پرتغالی صنعت نفت پشت محوطه استقلال یک موقعیت خوب را از دست داد.

 • دقیقه 41:  ضربه سر وفا هخامنش از بالای دروازه به بیرون رفت.

 • دقیقه 48: ضربه محکم طالب ریکانی از پشت محوطه جریمه، در اختیار حسین پورحمیدی قرار گرفت.

 • دقیقه 51: بازیکنان صنعت به شدت اعتقاد به پنالتی داشتند اما اعتراض های آنها تاثیری روی نظر داور نداشت.

 • دقیقه 57: ضربه رضا درویشی  از بالای دروازه به بیرون رفت.

 • دقیقه 61: میلاد جهانی یک موقعیت خوب را از دست داد. 

 • دقیقه62:میلاد جهانی موفق شد دروازه استقلال خوزستان را باز کند.

 • دقیقه 64: یک موقعیت خطرناک برای صنعت نفت آبادان از دست رفت. 

 • دقیقه66: وحید خشتان موفق شد گل دوم خودش و استقلال خوزستان را به ثمر برساند.

 • دقیقه74: کرار جاسم موفق شد گل تساوی بازی را به ثمر برساند. 

 • دقیقه 87: ضربه میلاد جهانی واکنش پورحمیدی را در پی داشت.

 

دستور کارصحن مجلس در هفته پیش رو


مجلس شورای اسلامی پس از یک هفته تعطیلی و سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، این هفته در روز‌های یکشنبه و دوشنبه (28 و 29 مردادماه) جلسه علنی خواهد داشت.
دستور کارصحن مجلس در هفته پیش رو
به گزارش افکارنیوز،

 مجلس شورای اسلامی پس از یک هفته تعطیلی و سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه، این هفته در روز‌های یکشنبه و دوشنبه (28 و 29 مردادماه) جلسه علنی خواهد داشت.

دستور کار جلسات علنی این هفته مجلس به شرح زیر است؛
1- بررسی ایرادات شورای نگهبان به طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس

2- ادامه بررسی لایحه حفاظت از خاک

3- ادامه رسیدگی به لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان

4- بررسی لایحه یک فوریتی ایجاد هشت منطقه آزاد تجاری- صنعتی و 12 منطقه ویژه اقتصادی

5- بررسی طرح یک فوریتی عمران و توسعه روستایی

6- بررسی طرح یک فوریتی اصلاح برخی از قوانین مربوط به تابعیت

7- بررسی طرح یک فوریتی تشدید مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستگاه قضایی و سازمان تعزیرات حکومتی

8- گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد مسکوت ماندن طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو

در جلسات علنی این هفته مجلس، سؤالات عبدالحمید خدری نماینده مردم بوشهر از سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سؤالات نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان ارومیه و تهران و غلامرضا کاتب نماینده گرمسار از بیژن زنگنه وزیر نفت در صحن مجلس بررسی خواهد شد.

بر اساس اعلام هیات رئیسه مجلس، این هفته قرائت گزارش کمیسیون اقتصادی درباره تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری هلدینگ پتروشیمی باختر به بخش خصوصی و قرائت گزارش نهایی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد تحقیق و تفحص از وضعیت افراد دوتابعیتی و دارای گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد کشور در دستور کار جلسات علنی مجلس قرار خواهد داشت.

 

خوزستان خنک می شود


سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان خوزستان گفت: در امروز افزایش دما و از فردا تا دو روز آینده به علت تضعیف جنب حاره 2 تا 3 درجه‌ای کاهش دما مورد انتظار است.
خوزستان خنک می شود
به گزارش افکارنیوز،

 محمد سبزه‌زاری در زمینه آخرین وضعیت جوی استان خوزستان اظهار داشت: برای امروز وزش باد قابل ملاحظه در نیمه غربی و بعضا مرکزی پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: از امروز افزایش دما و از فردا تا دو روز آینده به علت تضعیف جنب حاره 2 تا 3 درجه‌ای کاهش دما مورد انتظار است؛ شمال خلیج فارس هم در امروز و فردا مواجه پیش‌بینی می‌شود.

سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان خوزستانبیان کرد: در شبانه‌روز گذشته دزفول با 25.1 درجه سانتی‌گراد و شوش با 48.7 درجه سانتی‌گراد به‌ ترتیب خنک‌ترین و گرم‌ترین نقاط استان بوده‌اند و نوسانات دمای هوای اهواز بین 31 و 47 درجه سانتی‌گراد بوده است.

 

حواشی پیش از دیدار سرخ پوشان پایتخت و نماینده مسجد سلیمان


تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و نفت مسجد سلیمان امشب از ساعت 20 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
حواشی پیش از دیدار سرخ پوشان پایتخت و نماینده مسجد سلیمان
به گزارش افکارنیوز،

تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و نفت مسجد سلیمان امشب از ساعت 20 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.  که حواشی این دیدار به شرح زیر است:
 

 • در خیابان های منتهی به اطراف ورزشگاه آزادی ترافیک روانی مشاهده می شود.
 • بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان  در ساعت 18:50 وارد ورزشگاه آزادی شدند.
 • با وجود اینکه این دیدار در روز تعطیل برگزار می شود اما با این حال تا الان اما حدود هفت هزار تماشاگر تا ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند،هر چند که رفته رفته به تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه افزوده می شود.
 • برخی از سکوهای جایگاه 36 با داربست غیر استفاده شده است.

حواشی پیش از دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

 • بازیکنان نفت مسجدسلیمان بعد از حضور در ورزشگاه به داخل زمین چمن آمدند اما با این حال پس از حضور در زمین چمن از سوی هواداران پرسپولیس هو شدند. این در حالی است که زمانی که بازیکنان نفت مسجدسلیمان در حال خروج از زمین بودند از سوی هواداران پرسپولیس تشویق شدند تا هواداران این تیم به نوعی به اتفاقات اخیر روی سکوها واکنش نشان دهند.
 • این در حالی است که‌ اتوبوس پرسپولیسی ها دیرتر از مسجدسلیمانی‌ها وارد ورزشگاه شد.
 • به مناسبت سالروز ورود اولین گروه از آزادگان به کشورمان یرار است طبق برنامه از 9 آزاده دفاع مقدس تقدیر به عمل بیاید.
 • در طرف مقابل هم گلرهای مسجدسلیمان در میان شعارهای تند هواداران برای گرم کردن به زمین آمدند.
 • راهرو های ورزشگاه آزادی از سوی عوامل شرکت توسعه در حال تجهیز است.
 • حواشی پیش از دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

 • علیرضا بیرانوند و رادوشوویچ گلرهای تیم پرسپولیس ساعت 19:33برای گرم کردن وارد چمن شدند و به محض ورود مورد تشویق هواداران اندک حاضر در ورزشگاه قرار گرفتند.
 • بازیکنان نفت مسجدسلیمان ساعت 19:40 برای گرم کردن بدن هایشان در میان سوت های کر کننده تماشاگران برای گرم کردن وارد زمین شدند،این در حالی است که عبدالله ویسی ترجیح داده تا در رختکن تیمش باقی بماند.
 • بازیکنان دیرتر با اندکی تاخیر و در میان تشویق های ممتد تماشاگران برای گرم کردن به زمین آمدند و به محض ورود هوادادان شروع به تشویق کردن بازیکنان کردند.
 • در روبروی ورزشگاه درگیری شدیدی بین هواداران بوجود آمد که متعاقب این موضوع ماموران وارد ماجرا شدند و به این درگیری فیصله دادند.
 • حسین خبیری مشاور اجرایی به همراه حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس و روغنی عضو هیئت مدیره این باشگاه در فاصله کمتر از یک ساعت تا شروع بازی به ورزشگاه آمدند و در جایگاهcip مستقر شدند.
 • در زمان ورود تیم پرسپولیس به زمین برانکو ایوانکوویچ گرم کردن شاگردانش را از کنار خط تماشا می کرد و از سوی هواداران تشویق شد.
 • هواداران پرسپولیس کریم باقری و بازیکنان این تیم را به نوبت تشویق می کردند و شاگردان برانکو سمت جایگاهی می رفتند که رئیس کانون هواداران این باشگاه در آن قسمت حضور داشت و به هواداران حاضر در آن جایگاه تعظیم می کردند.
 • 2 هوادار لباس و کلاه خود را سمت گرشاسبی و روغنی پرتاب کردند که حسین خبیری آنها را تحویل سرپرست باشگاه داد و گرشاسبی هم از این اقدام هواداران تشکر کرد و با امضاء لباس و کلاه به هواداران تحویل داد.
 • بخش عمده گرم کردن بازیکنان نفت و پرسپولیس به فوتبال درون تیمی اختصاص داشت.

 

درگیری شدید میان بازیکنان رئال مادرید


بعد از شکست رئال مادرید در سوپر کاپ اروپا بازیکنان این تیم به دلیل عملکرد ضعیف ستاره ولزی با او درگیر شدند.
درگیری شدید میان بازیکنان رئال مادرید
به گزارش افکارنیوز،

رئال مادرید در اولین فینال بدون رونالدو، در سوپر کاپ اروپا مغلوب اتلتیکو مادرید شد تا این موضوع موجب انتقاد شدیدی از سوی هواداران این تیم شود و نگرانی ها را درباره آینده  این تیم دو چندان کند اما این شکست به اینجا ختم نشد و دقایقی پیش این خبر از نزدیکان باشگاه رئال مادرید منتشر شد که درگیری شدیدی میان ایسکو و بیل اتفاق افتاده است.

 

گرت بیل

گرت بیل

موضوع این است که پیش از رویارویی با اتلتیکو مادرید لوپتگی در میان بازیکنان به تمجید از بیل پرداخته است و او را ستاره اول کهکشانی ها خطاب قرار داده است و به دیگر بازیکنان گفته است که بیل نه تنها جانشین رونالدو خواهد شد بلکه بهتر از او خواهد درخشید. حال که بیل نتوانست تیمش را از شکست نجات بدهد و تنها یک پاس گل در آن بازی داد بازیکنان رئال مادرید در اعتراض به سخنان لوپتگی جلسه ای با پرز تشکیل داده اند و به بحث در این باره پرداخته اند و در این میان ایسکو انتقدات تندی از ستاره ولزی کرده است که باعث تنش میان این دو شده است و بعد از درگیری شدید لفظی هر دو محل باشگاه را ترک کرده اند.

 

کریستیانو رونالدو _ گرت بیل

کریستیانو رونالدو _ گرت بیل

 

 

لازم به ذکر است که سایر بازیکنان رئال مادرید از ایسکو حمایت کرده اند و این هشدار را داده اند که در نبود مهاجمی در سطح رونالدو این تیم ضربه شدیدی خواهد خورد و بیل هیچگاه نمی تواند جانشین خوبی برای فوق ستاره پرتغالی باشد. بعد از این موضوع جلسه ای فوق العاده میان لوپتگی و پرز تشکیل شده است که تا این لحظه خبری از این نشست منتشر نشده است و احتمال می رود که بعد از این اتفاقات پرز تصمیم به جذب ستاره های مدنظر لوپتگی بگیرد، ستاره هایی که مدت هاست شایعه حضورشان در رئال مادرید به گوش می رسد اما هیچ اقدامی از سوی رئالی ها مشاهده نشده است و تنها به خرید چند بازیکن جوان بسنده کرده اند.

 

>