تبلیغات در تلکسیران

گروه خبری ورزشی

جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا

  1. صفحه اصلی
  2. اخبار ورزشی

ایران در پنجمین روز از بازی‌های پاراآسیایی تاکنون 98 مدال به دست آورده است.
جدول مدالی بازی‌های پاراآسیایی 2018 جاکارتا
به گزارش افکارنیوز،

سومین روز از بازیهای پاراآسیایی 2018 به پنجمین روز خود رسید و ایران اکنون صاحب 39 طلا، 31 نقره و 31 برنز شده است.

* جدول مدالی بازیهای پارااسیایی 2018 جاکارتا (ساعت 15:50):

 

ردهکشورطلانقرهبرنزمجموع
1چین1296448241
2کره جنوبی433734114
3ایران38303098
4ژاپن304852130
5ازبکستان28171560
6اندونزی24333895
7تایلند18253578
8مالزی12181848
9هند7162447
10هنگ‌کنگ6101935

 

*مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا

طلا

1- شاهین ایزدیار (شنا/ 100 متر پروانه)

2- عرفان سیفی‌پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

3- ساره جوانمردی (تیراندازی/ 50متر خفیف)

4- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)

5 - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

6- شاهین ایزدیار (شنا)

7- امیر جعفری (وزنه برداری)

8- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/1500 متر)

9- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ 200 متر)

10- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

11- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

12- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی 10 متر)

13- شاهین ایزدیار (شنا/ 200متر)

14- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

15- روح الله رستمی (وزنه برداری)

16- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

17- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

18- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

19- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

20- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

21- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

22- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)

23- وحید نوری (جودو)

24- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW1 )

25- احسان موسی نژاد (جودو)

26- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

27- شاهین ایزدیار (شنا)

28- عارف بهاروند (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

29- شاهین ایزدیار (شنا)

30- مهناز امینی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

31- آرزو رحیمی (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

32- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی 400 متر)

33- غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی (تیروکمان/تیم میکس ریکرو)

34- مهدی علیزاده (دوومیدانی- پرتاب نیزه)

35- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

36- تیم ملی والیبال نشسته مردان

37- سجاد مرادیان (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

38- علی نجیمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)

39- محمد الوان پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

نقره

1- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

2 - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

3- یوسف یوسفی (وزنه برداری)

4- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

5- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

6- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

7_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

8_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 200متر)

9- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی 200 متر)

10- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

11- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی 10متر)

12- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

13- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

14- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

15- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

16-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)

17- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

18- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

19- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

20- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

21- نادر مردادی (وزنه برداری)

22- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)

23- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی 400متر)

24- هادی نوری و راضیه شیرمحمدی (تیروکمان/ تیم میکس کامپوند)

25- محسن کائیدی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

26- تیم ملی والیبال نشسته بانوان

27- جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

28- نقره تیمی جودوی نابینایان و کم‌بینایان

29- شاهین ایزدیار (شنا/ 400 متر آزاد)

30- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی 400متر)

31- امان الله پاپی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

برنز

1- حسن جانفشان (تنیس روی میز)

2- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

3- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)

4- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

5- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

6- میثم بنی‌طباء (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

7- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

8- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ 200 متر)

9- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

10- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

11- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی 200 متر)

12- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی 200متر)

13- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

14- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

15_ حمزه محمدی (وزنه برداری)

16- امید جعفری (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

17- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

18- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

19- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

20- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

21- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

22- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان

23- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w1)

24- داودعلی قاسمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)

25- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی 400متر)

26- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی 100 متر)

27- هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ 100 متر)

28- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/دوی 400متر)

29- امیر خسروانی (دوومیدانی/دوی 400متر)

30-  ژیلا یوسفی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

31- محمد خالوندی(دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

 

رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟